IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
    А между другото, обосновано може да се предположи, че тази година дивидент няма да има, ситуациуята изведнъж се промени за един ден. Няма да има и Еврозона, и много други неща явно ще ни се разминат.
    Стига, Хари, не с лошо, че и ако дивидент няма...

    Коментар


    • Нари това е правилото,.., купувай по време на чума ….. а пък тези дето продадоха и реализираха огромни загуби не мога да си изясня с какъв акъл са ... но пък положителното е че ще се върнат отново на пазара на съвсем други нива за да подкрепят тренда

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

        Мисля ,че има доста репа на 1,0-1,1 и ако не се вземат мерки 70,80 стинки е цената, Не е препоръка....
        Така е и като видят цената под 1 лев ще им запари под дупетата за сега вируса остава поне до април месец .

        Коментар


        • А между другото, обосновано може да се предположи, че тази година дивидент няма да има, ситуациуята изведнъж се промени за един ден. Няма да има и Еврозона, и много други неща явно ще ни се разминат.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Maslarov Разгледай мнение
            Грозно се получи днес, но пък си купих няколко хил на 1,07 дано да е за хубаво ..
            Хубаво е, ако няма втора вълна на репа днес, продай ги на желащите към 1,2..........

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

              Мисля ,че има доста репа на 1,0-1,1 и ако не се вземат мерки 70,80 стинки е цената, Не е препоръка....
              Не мога да повярвам. Само като си помисля, репо на Химимпорт, стабилна акция с дивидент, за да купуваш Доверия на 6 лв., щото е П/Е 2.

              Коментар


              • Грозно се получи днес, но пък си купих няколко хил на 1,07 дано да е за хубаво ..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                  Седмицата едва започва
                  Продавачи има само чакат да заредите ордерите и ви сипват
                  Мисля ,че има доста репа на 1,0-1,1 и ако не се вземат мерки 70,80 стинки е цената, Не е препоръка....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Бах маа му....
                    Днес наистина ме заболя....
                    А си мислех, че съм преживял всичко добро и лошо на БФБ.....
                    И на мен ми се ще да не е истина.

                    Коментар


                    • Седмицата едва започва
                      Продавачи има само чакат да заредите ордерите и ви сипват

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                        Не знам къде ще бъде подкрепата, но кой е тази "будала" който продава, а ние умните купуваме? И колко още акции има? И само един ли продава?
                        Може да включва и бат Колю....със саламчето

                        Коментар


                        • Бах маа му....
                          Днес наистина ме заболя....
                          А си мислех, че съм преживял всичко добро и лошо на БФБ.....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                            Не знам къде ще бъде подкрепата, но кой е тази "будала" който продава, а ние умните купуваме? И колко още акции има? И само един ли продава?
                            Да според мен продавачите са будали в случая.Когато не знаеш какво да правиш си седни на ръцете.Страхът и лакомията замъгляват разума.Няма никакъв икономически,финасов и какъвто и да е повод цената да е такава.,както и като беше на 17лв.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                              Не знам къде ще бъде подкрепата, но кой е тази "будала" който продава, а ние умните купуваме? И колко още акции има? И само един ли продава?
                              Купувайте аз не бързам !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                                Тук подкрепата ще бъде под 1лев
                                Ще се включа но за сега съм Пас
                                Не знам къде ще бъде подкрепата, но кой е тази "будала" който продава, а ние умните купуваме? И колко още акции има? И само един ли продава?

                                Коментар

                                Working...
                                X