IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение

    По-интересно е кой не престава да продава!
    Вероятно тази Даниела, тази, тази Даниела, но това е само предположение. По тази позиция винаги е имало големи (като за нашата борса) обеми. Отделно народецът е доста наплашен, така че не бих се учудил на продажби с 5% профит от тези, купили под 1,40. Всеки сам си решава какво, как и колко да държи, нали Успех на имащите тук - аз също купих, та и усредних, и в момента съм със средна цена под борсовата, обаче нямам ясна представа колко ще ги държа, което принципно рядко ми се случва.
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение

      По-интересно е кой не престава да продава!
      За сега голям продавач няма,

      Коментар


      • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение

        По-интересно е кой не престава да продава!
        До онзи ден същите бяха и при продавачите

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

          ...трети ден някой тихо си събира от а с к а....идея кой е?
          По-интересно е кой не престава да продава!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

            ...трети ден някой тихо си събира от а с к а....идея кой е?
            Първа финансова брокерска къща

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
              Втори ден никой не коментира отчета...
              ...трети ден някой тихо си събира от а с к а....идея кой е?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от malkia Muk Разгледай мнение

                A стига ве, доживяхме прогноза с дваесе стинки разлика...Бе ти ако си за дваесе стинки, оти я играеш тая игра изобщо? Ебати милионера, ебати играчора, ам кво ли се чудя, всички сте един дол дренки
                Тия приказки като твоите ги слушам още кога тая артия беше 2.40 лв. Аз не търгувам с тоя шит.Той е за теб и компания,но самия факт,че не си усетил накъде върви избушляка говори че си сляп зрител на борсата.Никога не бих си вкарал милионите на бфб та да не говорим за тая артия Потъник.И накрая да ти кажа,че много добре я играя тая игра и не се нуждая от твоята оценка,но ако питаш по-старите играчи които са ме слушали какво съм казвал ще разбереш че много добре я усещам бфб.Как го правя няма да ти кажа,но аз влизам когато трябва правя печалба и иьлизам и после гледам сеира на такива като теб пия си дъртото уиски,пуша си кубинските пури и почивам по островите,а ти ми приказвай празни приказки за 20 ст.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                  Обади се, като го видиш!
                  И да ти се обадя ти пак ще си сляп.Акъл ти трябва младеж,акъл.

                  Коментар


                  • Мапа, при 10ст имаш едно хубаво уиски от мен

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                      Втори ден никой не коментира отчета...
                      Изненадващо навреме излезе и още не сме го разгледали а сега сериозно: по-важно е какъв дивидент ще дадат.... мисля че е време да го увеличат на 8-9 стотинки, а защо не и 10.....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                        Малееее Потъник паднал днес до 1.40 . Около 1.20 го виждам скоро.
                        A стига ве, доживяхме прогноза с дваесе стинки разлика...Бе ти ако си за дваесе стинки, оти я играеш тая игра изобщо? Ебати милионера, ебати играчора, ам кво ли се чудя, всички сте един дол дренки
                        търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                          Малееее Потъник паднал днес до 1.40 . Около 1.20 го виждам скоро.
                          Обади се, като го видиш!

                          Коментар


                          • Малееее Потъник паднал днес до 1.40 . Около 1.20 го виждам скоро.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                              Ралито ще започне когато и ти продадеш.
                              Това са изключително грешни разсъждения.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                                Втори ден никой не коментира отчета...
                                Тук отдавна отчета не определя цената.

                                Коментар

                                Working...
                                X