IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Има един въпрос който ме гложди ...... днес с какъв гап ще отвори ХИМ-а?

    поне 5% за да няма инфаркти при балет апокалиптика

    Има и втори въпрос който ме гложди ...... при каква цена ще затвори ХИМ-а?

    1,15-1,20 как ви се струва?
    Last edited by polki; 25.03.2020, 09:55.
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Живи и здрави времето ще покаже кой е бил прав - Септември его къде е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

        Това че търгуваш от 20 години и пак те хванаха неподготвен не мисля че е повод за хвалене ама ти си знаеш


        Много се извинявам че се намесвам колега. Мисля че не знаеш с кого разговаряш. Здравко е един от най -уважаваните форумци от които много хора научихме много неща покрай него. Портфейла му е 6 цифрена сума и го прави отговорен за решенията които взима. Застава с парите си зад мненията които защитава а не просто да се изкаже и да затвори анонимният си профил .
        Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

          Написаното от теб важи и за темата с имотите ама това не ви пречи да пишете там една камара народ дето нито имат имоти нито пари да купят
          то при акциите е същото .... хората които нямат пари и няма да купят никакви акции най-много пишат как щели да падат хартиите, картоните, папирите и т.н.

          нали знаеш, че покрай сухото гори и мокрото ...... в случая сега ти си мокрото ........ не се сърди на съфорумците в тази тема...
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

            Нямам акции но сериозно се замислям да купя предвид ниските цени - просто не ми се вярва това да е дъното няма как един месец след кризата да сме ударили дъното гледайки какво се случва с дребният бизнес - дано да греша

            Написаното от теб за важи и за темата с имотите ама това не ви пречи да пишете там една камара народ дето нито имат имоти нито пари да купят
            А, то е ясно. Живеем във време, в което най-гладните са с най-големи претенции и най-много ги разбират нещата.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

              Малко си се объркал, няма как да имам комплекси от анонимник във форум.
              Относно имането и писането в определени теми, ако имаш акции в Хима или искаш да купиш/ това е темата на хима/ се интересуваш и четеш темата във форума, а ти оставям с впечатление, че нямаш и не искаш да купуваш, а само раздаваш непоискано мнение.
              Аз имам тук и си пиша имам и имоти и там си пиша.
              Нямам акции но сериозно се замислям да купя предвид ниските цени - просто не ми се вярва това да е дъното няма как един месец след началото на кризата да сме ударили дъното гледайки какво се случва с дребният бизнес - дано да греша

              Написаното от теб важи и за темата с имотите ама това не ви пречи да пишете там една камара народ дето нито имат имоти нито пари да купят
              Last edited by ledosvetlenie; 24.03.2020, 21:38.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                приемам го, нищо не бих могъл да загубя от него. Просто няма да го помня и ще те помоля да ми го припомниш, за да не стане така, че се правя на ударен.
                Разбира се, че ще припомня. Имаме басове с 15% и с 4i40 на Черно Джони.
                Други желаещи?
                Last edited by mapadona; 24.03.2020, 23:12.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                  Не разбрах дали приемаш баса?
                  приемам го, нищо не бих могъл да загубя от него. Просто няма да го помня и ще те помоля да ми го припомниш, за да не стане така, че се правя на ударен.
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                    Полакс - Комплекси ли избиваш?

                    Хората които се заяждат в тази тема сте ти и Здравко - Без да съм се обърнал към вас и двамата ме цитирате и се опитвате да ме вкарвате в безсмислени спорове

                    Здравко дава акъл кой да пише в темата все едно аз да ви кажа да не пишете в темата с имотите щото нямате имоти

                    Ако имаш някакви комплекси от мен има опция да ме блокираш и няма да виждаш какво съм написал
                    Малко си се объркал, няма как да имам комплекси от анонимник във форум.
                    Относно имането и писането в определени теми, ако имаш акции в Хима или искаш да купиш/ това е темата на хима/ се интересуваш и четеш темата във форума, а ти оставям с впечатление, че нямаш и не искаш да купуваш, а само раздаваш непоискано мнение.
                    Аз имам тук и си пиша имам и имоти и там си пиша.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                      Аз не видях Здравко да мрънка, по скоро ти търсишс кого да се заяждаш.
                      Полакс - Комплекси ли избиваш?

                      Хората които се заяждат в тази тема сте ти и Здравко - Без да съм се обърнал към вас и двамата ме цитирате и се опитвате да ме вкарвате в безсмислени спорове

                      Здравко дава акъл кой да пише в темата все едно аз да ви кажа да не пишете в темата с имотите щото нямате имоти

                      Ако имаш някакви комплекси от мен има опция да ме блокираш и няма да виждаш какво съм написал

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                        Дано да си прав! Не съм въобще сигурен в прогнозата си и реших да я споделя просто за да има някаква конкретика в темата.
                        Не разбрах дали приемаш баса?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                          +1

                          пп Ако загубя, Марадона ще черпи....
                          Имаме бас! Ще се радвам да ги изпием уискитата заедно. Басът е към всички, които желаят!!!
                          Чакаме есента, че с тия срокове за отчетите дивидента ще е края на годината. Иначе аз понамалих експозицията тук с няколко десетки т. Купих Доверие и Трейс (впечатлен съм от реултатите им) по над 10на т. от всяко. Чакам да се вдигнат по-бързо (както вече се случва) и после пак ще купя ХИМ било то и малко по-скъпо. Успех на всички, защото мисля че обърнахме тренда. Утре пак 3% +

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                            Дивидент ще има, бас на черно джони?
                            +1

                            пп Ако загубя, Марадона ще черпи....

                            Коментар


                            • Пепи, дано си прав - колко очакваш- 6-7ст. ли..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                                Дивидент ще има, бас на черно джони?
                                Дано да си прав! Не съм въобще сигурен в прогнозата си и реших да я споделя просто за да има някаква конкретика в темата.
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X