IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    150к.бр. "купува" на 0.90лв...пак ли репо?
    Какво репо Тонка след като офертата е купува?
    А и тя не е нова, вероятно сега я виждаш, но тези бидове там са от средата на мин. седмица.. Демонстрира се готовност за сериозни покупки на това ниво ако има нови мераклии да продават агресивно

    Коментар


    • 150к.бр. "купува" на 0.90лв...пак ли репо?
      Last edited by tony1975; 30.03.2020, 10:22.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от HiperioN Разгледай мнение

        Обикновено пишеш пълни глупости, но сега съм съгласен с теб. Не съм влизал от много време тук, защото нямах за какво да го правя и гледах мача от страни. Сега обаче мисля, че ще имам възможности да вляза, да видим дали ще познаеш за нивото.
        Повишението е подскока на мъртвата котка и скоро очаквам нов спад. Четох няколко анализа и вероятността да тръгнем мощно нагоре точно сега е нулева. Не се знае още колко ще продължи всичко. Поне още 1 месец според мен.

        Ако е 1 месец, то цената ще е по 3! пазарът е заложил за годинини на черен сценарий, според мен
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Последствията от короната ще се усещат още няколко години. Вече много предприемачи са притиснати до стената, а щом нямат пари проектите ще бъдат спрени, отложени, много ще фалират. Очакват ни тежки времена, безработица, много публични продажби. Гръцката иконокика едва на катурна коня в реката през 2007-8г. и имаше волаилност заради нея, а сега само Италия е в пъти по-голяма заплаха, без да отчитаме, че всяка една държава ще е потъпевша.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

            Новата реалност ще е 60ст. и няколко години агония Земетресението мина,но сега следва цунами-то
            Обикновено пишеш пълни глупости, но сега съм съгласен с теб. Не съм влизал от много време тук, защото нямах за какво да го правя и гледах мача от страни. Сега обаче мисля, че ще имам възможности да вляза, да видим дали ще познаеш за нивото.
            Повишението е подскока на мъртвата котка и скоро очаквам нов спад. Четох няколко анализа и вероятността да тръгнем мощно нагоре точно сега е нулева. Не се знае още колко ще продължи всичко. Поне още 1 месец според мен.


            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

              това не говори добре, Да не се обърка? Да не разкеши в дъното ?
              Няма страшно играч без рани, какъв играч е?!


              Спокойно прецка, когато ми кажеш, кога си купила и продала, тогава ще ти кажа, за какво иде реч.
              Лошото е, че действаш необмислено и за пореден път ще си загубиш парите.
              Но ти сама си казваш: Играч без рани, какъв играч е.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                Намаляващият обем е в посока нагоре.
                това не говори добре, Да не се обърка? Да не разкеши в дъното ?
                Няма страшно играч без рани, какъв играч е?!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                  жабчетата които се притесниха вече хвърлиха горещият картоф ......... това си личи и от намаляващият обем който в последните дни се търгува...

                  останалите свикнаха с новата реалност
                  Новата реалност ще е 60ст. и няколко години агония Земетресението мина,но сега следва цунами-то

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                    Mapa, вдигай цената, че хората се притесниха

                    пс. Къде ли е генерала? Може би оглежда за присъствие на козолуп
                    За подигравка стана това момче,не е лошо момче Козлик,но е малко глупав,наивен и нищо не разбира от инвестицииВсичко пропиля на борсата , тарикатите го оскубаха както кокошка

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                      жабчетата които се притесниха вече хвърлиха горещият картоф ......... това си личи и от намаляващият обем който в последните дни се търгува...

                      останалите свикнаха с новата реалност
                      Намаляващият обем е в посока нагоре.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                        Mapa, вдигай цената, че хората се притесниха
                        жабчетата които се притесниха вече хвърлиха горещият картоф ......... това си личи и от намаляващият обем който в последните дни се търгува...

                        останалите свикнаха с новата реалност
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                          Аз съм събрал повече и утре ще добавя още 10тона
                          Mapa, вдигай цената, че хората се притесниха

                          пс. Къде ли е генерала? Може би оглежда за присъствие на козолуп
                          Last edited by precakanoto; 27.03.2020, 16:38.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                            на под 90ст. се включва алигатора съвсем официално, а ти ще чакаш под 70 ст.?!?!?!??!...... ще дочакаш ..... успех
                            Аз също се включих на 90ст.,но не мисля,че ще го направя пак

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                              Вярно е,че скоро ще има раздвижване и се надявам да е нагоре. Мога обаче и да чакам дълго,при цена под 70ст. пак ще купувам.
                              на под 90ст. се включва алигатора съвсем официално, а ти ще чакаш под 70 ст.?!?!?!??!...... ще дочакаш ..... успех
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                                начина ти на изразяване напомня на човек който се е "освободил от товара" .... а обемите на тези нива намаляват ..... в скоро време ще се търсят други нива

                                не казвам дали ще са на по-високи или на по-ниски цени ....... всеки сам да се сеща...
                                Вярно е,че скоро ще има раздвижване и се надявам да е нагоре. Мога обаче и да чакам дълго,при цена под 70ст. пак ще купувам.

                                Коментар

                                Working...
                                X