IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

    Удължиха я до 13 май.До края на юни най-вероятно ще продължи кризата.
    Ще се удължи след като НС приеме поправката....
    Все още има някаква надежда, че бизнеса и здравия разум ще надделеят. Ситуацията е динамична като първоаприлския снег, който продължава да вали и трупа навън....

    Коментар


    • Хубаво 2 месеца на пауза, но после как се тръгва?
      Някои след тези два месеца няма да могат да тръгнат, други дирекно и ще потънат

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

        Удължиха я до 13 май.До края на юни най-вероятно ще продължи кризата.
        нормално е правителството да иска по-дълга "ваканция" ...... така ще си крадат на воля и безконтролно ....... но до този момент няма нищо официално ........ нека изтече първоначалния едномесечен срок до 13-и април ....... да се види как се развива заболяваемостта от коронавирусът и чак тогава ще се мисли за втори месец...

        пак казвам, че очакванията на бг-медиците е, че до 3 седмици да е минал пика на заразата с коронавирусът...
        Last edited by polki; 01.04.2020, 16:26.
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Mъkaaa..Голяма мъка..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

            не мисля, че следващият месец карантината ще продължи и съответно падане на борсите няма да има ....... според мен след 3 седмици карантината у нас ще приключи...



            за някои може да е ръждясала пружината през 2007 год. и да са останали да чакат онези нива ..... специално за мен мога да кажа, че от 2009 до 2018 год. портфейла ми нарасна с над 500% и на няколко пъти пружината яко се разспъна ....... ще съм доволен в следващите 10 години да постигна същата доходност като при предните 10 години ...... пък нека пружината да е ръждясала...
            https://www.24chasa.bg/novini/article/8391991

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

              не мисля, че следващият месец карантината ще продължи и съответно падане на борсите няма да има ....... според мен след 3 седмици карантината у нас ще приключи...



              за някои може да е ръждясала пружината през 2007 год. и да са останали да чакат онези нива ..... специално за мен мога да кажа, че от 2009 до 2018 год. портфейла ми нарасна с над 500% и на няколко пъти пружината яко се разспъна ....... ще съм доволен в следващите 10 години да постигна същата доходност като при предните 10 години ...... пък нека пружината да е ръждясала...
              Удължиха я до 13 май.До края на юни най-вероятно ще продължи кризата.
              Last edited by Grosss; 01.04.2020, 16:11.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от HiperioN Разгледай мнение

                Много ще е интересно следващия месец.... продължаваща карантина и продължаващо падане на борсите.
                не мисля, че следващият месец карантината ще продължи и съответно падане на борсите няма да има ....... според мен след 3 седмици карантината у нас ще приключи...

                Първоначално изпратено от HiperioN Разгледай мнение

                Още е много рано за обръщане на тренда. А пружината на БФБ-то е ръждясала от 2007 и все не може да отскочи.
                за някои може да е ръждясала пружината през 2007 год. и да са останали да чакат онези нива ..... специално за мен мога да кажа, че от 2009 до 2018 год. портфейла ми нарасна с над 500% и на няколко пъти пружината яко се разспъна ....... ще съм доволен в следващите 10 години да постигна същата доходност като при предните 10 години ...... пък нека пружината да е ръждясала...
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                  броя на изтъргуваните акции всеки ден намалява ........ респективно намалява и броя на треперещите ръчички...

                  много интересно ще бъде следващият месец ....... пружината натегната, а входа тесен...
                  Много ще е интересно следващия месец.... продължаваща карантина и продължаващо падане на борсите. Още е много рано за обръщане на тренда. А пружината на БФБ-то е ръждясала от 2007 и все не може да отскочи.

                  Коментар


                  • броя на изтъргуваните акции всеки ден намалява ........ респективно намалява и броя на треперещите ръчички...

                    много интересно ще бъде следващият месец ....... пружината натегната, а входа тесен...
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                      Тук какви очаквания имаше от Полки и Марадона а каква стана тя Ще слагам пак на 80-70 стинки ордерите , от 80 ли почваха да пукат първите репо-пушки ?
                      lesbo, търсиш някой да ти държи ръчичката ли? ......... да не ти падат гащичките докато слизат акцийките ли? ......... търси тираджията...
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Вожде какво става зад голямата вода с какво са заредили лулите каубойте ,че спукаха мечките !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                          Не искам да си казвам мнението, защото много ме плюят след това.
                          Как да му я пратя, като потъна вдън земя след като с Полки обявиха бруталното рали за започнало.
                          Е то при каубойте почна ама тука Не !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                            Безкозов тук къде е дъното кво показва рулетката
                            Прати ли парцуца на Марадона
                            Не искам да си казвам мнението, защото много ме плюят след това.
                            Как да му я пратя, като потъна вдън земя след като с Полки обявиха бруталното рали за започнало.

                            Коментар


                            • Безкозов тук къде е дъното кво показва рулетката
                              Прати ли парцуца на Марадона

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
                                Къде ще отфръкне,нищо не работи.не се потребява,карантина до 30.04-за сега.След пандемията ще се увеличи консумацията,от там и цената на горивото,руснаци и араби ще са се разбрали и още нагоре цената на готивото.
                                Аз ти казах за предната,тази е друга бира

                                Коментар

                                Working...
                                X