IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
    Банички и бози няма да има - Официално ...

    [ATTACH=CONFIG]n3644330[/ATTACH]
    Очаквано....
    Да видим пазара как ще реагира

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
      Банички и бози няма да има - Официално ...
      Лоша работа, много лоша...
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Банички и бози няма да има - Официално ...

        Click image for larger version

Name:	.jpg
Views:	1
Size:	20.6 КБ
ID:	3644330
        Last edited by Innocent; 31.08.2020, 12:50.

        Коментар


        • В този случай няма да има отписване - доста средства на фондовете са ангажирани.
          По същата причина и ще има ниво на подкрепа. Ако знаех кое е то.....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Slavi.13 Разгледай мнение
            Липсата на инфо за евентуално желание за дивидент...пък бил той и минимален не е на добре. Това ще свали цената със сигурност под лев. За съжаление май наистина въобще не им дреме за това на мажовците
            Напоследък е модерно мажовците да се радват на ниските оценки на компаниите им,което в 90 процента от случаите ги предразполага към отписване на нищожна цена.Влезли сме с един омагьосан кръг и няма излизане.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

              Цената може и да не ги интересува, но защо пък съвсем законно и нормално да не разпределят печалба, която в по голямата си част ще влезе в техните джобове. Така поне и ние дребните ще останем доволни.
              Ще им трябват пари да изкупят акциите от Софикс на Хим и ЦКБ а може би и на следващия мераклия.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                дано си прав, но аз мисля, че въобще не ги интересува цената и в интерес на истината ги разбирам за това.
                Цената може и да не ги интересува, но защо пък съвсем законно и нормално да не разпределят печалба, която в по голямата си част ще влезе в техните джобове. Така поне и ние дребните ще останем доволни.

                Коментар


                • Липсата на инфо за евентуално желание за дивидент...пък бил той и минимален не е на добре. Това ще свали цената със сигурност под лев. За съжаление май наистина въобще не им дреме за това на мажовците

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                    Не мисля, че ще е проблем да дадат дивидент. Съвсем ще паднат доверието и цената ако няма такъв.
                    дано си прав, но аз мисля, че въобще не ги интересува цената и в интерес на истината ги разбирам за това.
                    Пътека се прави камък по камък!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                      Добре де, защо го правят по възможно най-дразнещия начин? Материали няма нито на техния сайт, нито в Х3, нито на БСЕ. Какво толкова ще им стане да не дразнят с подобни дребнавости. Разбирам други врътки да правят, от които ще спечелят време и пари, но така само дразнят без да имат никаква полза. Толкова ли няма 1 човек от 6600 или колкото там работят, който да вземе да качи 10 страници в интернет? На 90% съм сигурен, че дивидент няма да има, но все ми се щеше да ме изненадат приятно.
                      Не мисля, че ще е проблем да дадат дивидент. Съвсем ще паднат доверието и цената ако няма такъв.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        Вписани са в ТР - чакаме материалите...
                        Добре де, защо го правят по възможно най-дразнещия начин? Материали няма нито на техния сайт, нито в Х3, нито на БСЕ. Какво толкова ще им стане да не дразнят с подобни дребнавости. Разбирам други врътки да правят, от които ще спечелят време и пари, но така само дразнят без да имат никаква полза. Толкова ли няма 1 човек от 6600 или колкото там работят, който да вземе да качи 10 страници в интернет? На 90% съм сигурен, че дивидент няма да има, но все ми се щеше да ме изненадат приятно.
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Вписани са в ТР - чакаме материалите...
                          Last edited by tony1975; 29.08.2020, 18:40.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                            Ще брулят още крушата значи
                            Споко. Мисля че ще има прилично добър дивидент!

                            Коментар


                            • Ще брулят още крушата значи

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                                Аз нямам, но не вярвам да не си забелязъл от къде ще задухат ветровете! Експатски разбира се!
                                Поръчани дялове за обратно изкупуване 6 180 000
                                аз му казвах на Никиту, че този фонд ще го закрият, но той не ми вярваше ... негова работа

                                Коментар

                                Working...
                                X