IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • .....няма да му дадат да пада
    Не-заслужил инвеститор

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение
      Ко искате в 10 без 5 да има 100000 купува ли?Ще се хапят някой по задниците ама нека да изчакаме 10 дена
      Не 10 - 5 работни дни, а след това ще го мислим...... Тази борса ще ме накара от дългосрочен оптимист, което не си го давам в момента като мислене и като средносрочна прогноза, да почна да въртя спекулативни сделки за кеф...... Даже и днес съм заложил на 1 такава.... Разбира се хората с големите обеми - винаги са по-силни.... но това е кефа - БФБ без големи обеми отива на кварталния пазар.....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от brokerandtrader111 Разгледай мнение
        Твойто мнение е много яко.....Но Явно посредника на човека Х е добър майстор врътна всички и използва хората с нервините ръчички да се включат между него, за да не върти телефонна любов....
        Брато така се получи заради лошите вибрации на 6-цата, казах ви
        хи хи хи
        Нямам препоръка
        Custodite sortem vestram

        Коментар


        • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
          Все пак продавачите пак са бол До 2 кинта смятах 76000 акциЙ има
          Ко искате в 10 без 5 да има 100000 купува ли?Ще се хапят някой по задниците ама нека да изчакаме 10 дена

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
            Егати пинизите тука Голям кеф

            Обаче от нумерологична гледна точка не е напълно издържано. 411 е 6-ца, това доколкото си спомням не е най-доброто число и е доста мистично. Далеч по-добре би била 7-ца отразяваща в себе си комбинирането на 3-ка - божественото начало, с 4-ка, стабилността на земята....

            822 е добро попадение, защото дава 3, както и 412, даващо 7

            няма прерпоръка
            Твойто мнение е много яко.....Но Явно посредника на човека Х е добър майстор врътна всички и използва хората с нервините ръчички да се включат между него, за да не върти телефонна любов....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от brokerandtrader111 Разгледай мнение
              Нали нямаше купувачи?????????????
              Еи как им взимат хартийките,ама ще изчакам 10 дена,за да си отворя голямата уста

              Коментар


              • Все пак продавачите пак са бол До 2 кинта смятах 76000 акциЙ има
                Мнението не е препоръка за сделки!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
                  Хайде на обратно!!! Няма купувачи, а продавачи бол.
                  Нали нямаше купувачи?????????????

                  Коментар


                  • Егати пинизите тука Голям кеф

                    Обаче от нумерологична гледна точка не е напълно издържано. 411 е 6-ца, това доколкото си спомням не е най-доброто число и е доста мистично. Далеч по-добре би била 7-ца отразяваща в себе си комбинирането на 3-ка - божественото начало, с 4-ка, стабилността на земята....

                    822 е добро попадение, защото дава 3, както и 412, даващо 7

                    няма прерпоръка
                    Last edited by Fiscalist; 02.04.2015, 13:49.
                    Custodite sortem vestram

                    Коментар


                    • А това са фактите!!!!
                      Attached Files

                      Коментар


                      • тук и в групата на еврохолд си е хазарт печелят първите хаха. Сега двама трима ако продадът и гледай каква лавина става.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                          Гледам доста си се изнервил. Играл си за рейндж и те е страх да не би да тръгне във възходящ тренд. Доста хора направиха като теб. Продаваха от 1,70 до 1,56 където посредници свързани с мажораитаря изкупиха доста акции. После като подскочи разпродадоха и последните бройки въздъхвайки с облекчение. Сега се надяват пак да падне за да купят пак, но ги тресе ужас да не би да продължи нагоре. На мен по-скоро друго ми е интересно. Свързаните с мажоритаря посредници изкупиха доста акции на ниските цени. В случай, че има критичен момент от психологическа гледна точка за продължаване на ралито какво ще правят. Дали ще гледат или ще се намесят съвсем леко, колкото да подкрепят тренда. В противен случай ще са хвърлили на вятъра едни пари около 1,57-1,70.
                          Аз на практика нямам акции от групата. Около 1 процент от портфейла ми в хим привилегировани. Нямам нищо и от групата на Еврохолд.
                          Винаги ми е било интересно да те чета. Не съм човек,който споделя личните си стратегии, печалби ...загуби. Така,че твоите думи спрямо мен ги приемам като ДУМИ ВЪВ ВЪЗДУХА. Основавай се на фактология.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от KATANA 4 APOCALYPtos HEAD Разгледай мнение
                            айде пак чалъмите с 800 лева за ордер... лошо няма
                            Интересна тактика..... Е системата позволява при конкретен брой обявени акции за продажба и то шарени числа, купувача да знае кой е продавача.... А това с поредността затваря спреда..... Интересно ми е дали и от двете страни не играе един и същи посредник, защото тогава е смешно..... Или просто бъзикат раята....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
                              Браво на @)2012 за успешната сделка. Кой продал спИчелил,а другите ....стискат и ....само се надяват ......
                              Гледам доста си се изнервил. Играл си за рейндж и те е страх да не би да тръгне във възходящ тренд. Доста хора направиха като теб. Продаваха от 1,70 до 1,56 където посредници свързани с мажораитаря изкупиха доста акции. После като подскочи разпродадоха и последните бройки въздъхвайки с облекчение. Сега се надяват пак да падне за да купят пак, но ги тресе ужас да не би да продължи нагоре. На мен по-скоро друго ми е интересно. Свързаните с мажоритаря посредници изкупиха доста акции на ниските цени. В случай, че има критичен момент от психологическа гледна точка за продължаване на ралито какво ще правят. Дали ще гледат или ще се намесят съвсем леко, колкото да подкрепят тренда. В противен случай ще са хвърлили на вятъра едни пари около 1,57-1,70.
                              Аз на практика нямам акции от групата. Около 1 процент от портфейла ми в хим привилегировани. Нямам нищо и от групата на Еврохолд.

                              Коментар


                              • айде пак чалъмите с 800 лева за ордер... лошо няма

                                Коментар

                                Working...
                                X