IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Коментар


    • Да поясня за болшинството млади тук ….. стар …. означава възрастен човек .. а не по че е неква звезда и т.н

      Коментар


      • Ама верно си доста стар
        Last edited by O2; 11.09.2020, 17:42.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          Ще разкажа един виц....
          Който има глава и гънки в мозъка, да си прави сметката - когато печели , какво губи и обратно......

          Татко арменец казва на сина си :
          - И да пазиш евреите...!
          - Защо бе тате, тях всички ги мразят....
          - Защото като затрият евреите, ще дойде нашия ред !

          Сега заменете евреите с дребните акционери в Хим, а арменците с мажовците и ще се получи реална приказка....
          Е поне не ни мразят, но и неглежирането( преебаването) е достатъно....
          Това убаво, но чух за дузина прокурори и съдии дето имали акции туканка....( а те ич не искат да преглътнат загубите ...)

          Миии, да се готвят арменците.....
          Бай Чичо, който продава сега на под лев, го прави на загуба - 1000% съм сигурен (не са онези купували Март на дъното или 2012 на дъното - отдавна са продали каквото имат или са достатъчно умни да търсят друга цена). Защо се прави не знам. Възможност, загубата на някой да стане печалба за друг.
          Интересното тук е, че цената никога не се задържа дълго под един лев, защото всеки я гледа и се сещайте какво си мисли.

          Коментар


          • Ще разкажа един виц....
            Който има глава и гънки в мозъка, да си прави сметката - когато печели , какво губи и обратно......

            Татко арменец казва на сина си :
            - И да пазиш евреите...!
            - Защо бе тате, тях всички ги мразят....
            - Защото като затрият евреите, ще дойде нашия ред !

            Сега заменете евреите с дребните акционери в Хим, а арменците с мажовците и ще се получи реална приказка....
            Е поне не ни мразят, но и неглежирането( преебаването) е достатъно....
            Това убаво, но чух за дузина прокурори и съдии дето имали акции туканка....( а те ич не искат да преглътнат загубите ...)

            Миии, да се готвят арменците.....

            Коментар


            • https://faktor.bg/bg/articles/himimp...telni-kompanii
              Хиени,чакали,тигри и лъвове!!!

              Коментар


              • Днес хвърлих по някое око тука, гледам страх ги е да сложат аск на 0.98, защото знаят, че няма да седи.

                Коментар


                • Какво стана с тегленията от ЕТФа, няма дивидент, няма ли да пада на 70 ст?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                    Април месец някъде на едни пишмян инвестори тук им писах че при създалата се обстановка дивидент няма да дадат.Ако не се лъжа Батката беше единия дето беше много убеден че няма да падне под 1 лв и ще дадат дивидент.От него момент вече пропускам писанията му щото щом за 20 г на борсата той не е проумял къде инвестира няма смисъл да го взимам под внимание.
                    То винаги има големи оптимисти, на 6 ст. не съм се надявал, но все си мислех 1-2 да пуснат, колкото да не е празна годината.
                    Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                    Коментар


                    • Нищо ново, всяка година е така, и без Covid.

                      Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                      Колко остана до отчетите? За мен това е по-голямото срамота от дивидента, че без причина не ги предоставят. Да знам, че има отсрочка, но тя би имала смисъл, ако все още бяхме в извънредно положение, КППта и т.н.

                      Коментар


                      • Колко остана до отчетите? За мен това е по-голямото срамота от дивидента, че без причина не ги предоставят. Да знам, че има отсрочка, но тя би имала смисъл, ако все още бяхме в извънредно положение, КППта и т.н.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                          Април месец някъде на едни пишмян инвестори тук им писах че при създалата се обстановка дивидент няма да дадат.Ако не се лъжа Батката беше единия дето беше много убеден че няма да падне под 1 лв и ще дадат дивидент.От него момент вече пропускам писанията му щото щом за 20 г на борсата той не е проумял къде инвестира няма смисъл да го взимам под внимание.
                          Тия са уникални,щом Дръвчо от 4.50 го паркираха на 14 ст що "флагманчето "не го паркират на 60 ст?Спекула му е майката а кой какво си мисли
                          без кръчмаря няма значение.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

                            Напомни ми как стисках от КТБ криза време и успях да махна на около 2, нито акция повече, за сега къде продам на БФБ, не се връщам, ако ще на АЕЦ-а акции да пуснат. Тук поне дивидент имаше, но и на това вече не може да се разчита. Грозно го спряха, можеше само да го намалят, много грозно, некоректно и отново минус към доверието.
                            Април месец някъде на едни пишмян инвестори тук им писах че при създалата се обстановка дивидент няма да дадат.Ако не се лъжа Батката беше единия дето беше много убеден че няма да падне под 1 лв и ще дадат дивидент.От него момент вече пропускам писанията му щото щом за 20 г на борсата той не е проумял къде инвестира няма смисъл да го взимам под внимание.

                            Коментар


                            • Благодаря за инфото, не бях преглеждал форума от известно време.В случая надеждата умира последна, докато не гласуват на събранието.Не ми се мисли докъде ще падне цената без него...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от piko Разгледай мнение
                                Днес има публикувана покана за свикване на ОСА на 30.09.2020г.
                                ...................
                                9. Разпределяне на печалбата на дружеството за 2019 г. Проект за решение – ОС взема решение, съгласно предложение, съдържащо се в материалите по двневния ред;
                                ....................
                                Колега, прочети надолу във форума. Покана има отдавна и предложение за липса на дивидент също.
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X