IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тези дни излезнах оттук с най-голямата ми загуба и като %, и като абсолютна стойност в моята история. Все още мисля, че Химимпорт е доста подценена компания, но ми писна от шмекерии, неизвестни и т.н..!
    Успех на държащите, наистина вярвам, че някой ден ще избухне.
    Пътека се прави камък по камък!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

      Чиче ми ти от какво се оплакваш?
      Сам си казвал, от понеделник до сряда правиш едни десет хиляди, а четвъртък едни две-три хиляди колкото за уикенда...
      Много си алчен бе!
      Мии, не се оплаквам.
      Задавам въпрос..
      Имаше времена, когато на БФБ се правеха такива пари.....Сега ми е все едно. Важното е да не си броиш парите и да ти артисват на края на месеца...
      Ич не съм алчен, ма..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Сал един мистър Керезов ни остана....Кът на Моканина бялата лястовица....
        Де са цял етаж директори и още един етаж изпълнителни директори, и още един етаж надзорници и...( вече им загубих бройката...), да отделят половин заплата от "залъка си", за да се отсрамят пред 'ората ....?

        Жив и здрав !
        Чиче ми ти от какво се оплакваш?
        Сам си казвал, от понеделник до сряда правиш едни десет хиляди, а четвъртък едни две-три хиляди колкото за уикенда...
        Много си алчен бе!
        Last edited by Имхотеп; 29.12.2020, 20:23.
        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Сал един мистър Керезов ни остана....Кът на Моканина бялата лястовица....
          Де са цял етаж директори и още един етаж изпълнителни директори, и още един етаж надзорници и...( вече им загубих бройката...), да отделят половин заплата от "залъка си", за да се отсрамят пред 'ората ....?

          Жив и здрав !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от orchis Разгледай мнение
            Това е добре, значи не е безнадеждна работата !

            Коментар


            • http://www.x3news.com/?x3id=144825

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                Мисля че точния израз не е "подпира", а "акумулира".. пакетна сделка е все пак
                ябе някаква символика е, ама много скромно!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  този който крепеше зрънчо, взел да подпира и тук
                  Мисля че точния израз не е "подпира", а "акумулира".. пакетна сделка е все пак

                  Коментар


                  • този който крепеше зрънчо, взел да подпира и тук

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      Тази лодчица май тук ще презимува, завързана за цена около и под 1лв!?!?
                      Тъжна работа...
                      Тази лодчица колко дена вече няма сделки.
                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Тази лодчица май тук ще презимува, завързана за цена около и под 1лв!?!?
                        Тъжна работа...


                        "Две от знаковите дружества от портфейла на публичния холдинг „Химимпорт" бяха отличени в класацията на най-големите компании в Югоизточна Европа в тазгодишното издание TOP 100 на See News. Всяка година класацията публикува списък на най-успешните и печеливши компании, като в специални ранкинги се подреждат и банковите и застрахователни дружества.

                        В изданието за 2020 година Централна Кооперативна Банка и ЗАД „Армеец" отново заемат водещи позиции в своите сектори и сред водещите в региона."


                        Две от знаковите дружества от портфейла на публичния холдинг „Химимпорт

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                          Къде го гледаш това колега?
                          По справката на ЦД последно е намалял в края на Ноември.
                          От сайта на БФБ и си правя някакви сметки, но може и да греша.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение
                            Ако не греша, тук фрий-флоута расте. Какво ли означава това?
                            Къде го гледаш това колега?
                            По справката на ЦД последно е намалял в края на Ноември.

                            Коментар


                            • Ако не греша, тук фрий-флоута расте. Какво ли означава това?

                              Коментар


                              • Айде веее 1 е близо.... още малко напън и ще падне котата.... ще помогна и аз другата седмица с известно количество

                                Коментар

                                Working...
                                X