IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • За да купят пак тук

    Коментар


    • Не мисля, че е Никиту, а спекуланти, които след 2 -3 ст. продават.
      Last edited by realista; 22.01.2021, 16:48.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от superexpert Разгледай мнение
        Никито продава да плати на излизащият от късия фонд ,
        около 300 к,му трябват .Ако спре цената ще се качи рязко.
        Никито върши чудесна работа, като дава шанс и най-вече забавя времето, за да може изпусналите някой влак, да осмислят ситуацията и да вземат по-добрите решения за профит

        Коментар


        • Никито продава да плати на излизащият от късия фонд ,
          около 300 к,му трябват .Ако спре цената ще се качи рязко.

          Коментар


          • Какво да кажа .. благодарим на колегата дето с 500 хил акции пак ни дигна над левче ... ех да имах и аз таквиз пари ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              Фонда на Никиту ли продава?
              Появата на толкова много продавачи действа изнервящо.....

              пп Нооо, многото купувачи ме успокояват
              пп Дотук добре, казал оня дето скочил от 10 етаж и стигнал до 3.....Та и аз скочих, но докъде ще стигна, не знам....
              Флагманът днес е вдигнал котвата и с оборота показва защо така му казваме

              Коментар


              • Фонда на Никиту ли продава?
                Появата на толкова много продавачи действа изнервящо.....

                пп Нооо, многото купувачи ме успокояват
                пп Дотук добре, казал оня дето скочил от 10 етаж и стигнал до 3.....Та и аз скочих, но докъде ще стигна, не знам....

                Коментар


                • ако атакува шихан ) и милки ) няма да затапят )
                  Умереният риск винаги печели ! ))))))

                  Коментар


                  • Някой пак затапи...

                    Коментар


                    • След още 100к ще преминем към по-красив етап.

                      Коментар


                      • Четири години чакане струват мнооооого повече красота...

                        -----

                        Сега пък взеха да се нареждат да купуват, до преди седмица не щяха..
                        М.... . ш..... ..й.о!

                        Коментар


                        • Красота!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                            те хората които много мигрират накрая само миграцията им остава ..... продадоха си хартийките тук и литнаха по онези които вече направиха 20-30-40% ..... сега онези които поскъпнаха леко ще застопорят и ще вземат да поскъпват акции (като хим) които са с отлични коефиценти и голям потенциал...

                            и нали знаеш, че тези които отлитат от хим няма да седят в кеш, а ще се набият в тези акции които най-много поскъпнаха до сега ...... а онези които ще им продадат по другите позиции ще додойдат в хим и ще донесат покачването

                            не виждам пружината някъде да е по-натегната от тази на хим-а ........ на сегашните 85-90 ст. акцията се търгува вече 10 месеца и не иска и не иска да падне под сегашната цена ...... както не веднъж съм казвал: когато една акция не иска повече да пада, то не остава нищо друго освен да вземе да се качва

                            и т.н.

                            успех на всички!!!
                            Не е зле да размърдат позицията нагоре и да привлекат инвеститорски интерес, защото конкуренцията на пазара на акции не спи а действа. При Биодит има презаписване, а BEAM пазара обещава още листвания които ще източат финансов ресурс. Има ли обаче доверие по тази и други позиции инвеститорските погледи ще останат ТУК вместо при гаражните компании .
                            Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                            Коментар


                            • Айде да се развива тази натегната пружина, че средната ми е 1.90 ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                                те хората които много мигрират накрая само миграцията им остава ..... продадоха си хартийките тук и литнаха по онези които вече направиха 20-30-40% ..... сега онези които поскъпнаха леко ще застопорят и ще вземат да поскъпват акции (като хим) които са с отлични коефиценти и голям потенциал...

                                и нали знаеш, че тези които отлитат от хим няма да седят в кеш, а ще се набият в тези акции които най-много поскъпнаха до сега ...... а онези които ще им продадат по другите позиции ще додойдат в хим и ще донесат покачването

                                не виждам пружината някъде да е по-натегната от тази на хим-а ........ на сегашните 85-90 ст. акцията се търгува вече 10 месеца и не иска и не иска да падне под сегашната цена ...... както не веднъж съм казвал: когато една акция не иска повече да пада, то не остава нищо друго освен да вземе да се качва

                                и т.н.

                                успех на всички!!!
                                Каде се покри готиният ми и умен приятел?липсваше ми!
                                Успех брат да имаш тази година и здраве!

                                Коментар

                                Working...
                                X