IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Флагманъ потегли..... бавно, но славно както му подобава.... а някакви смешни пенсии се опитват да го забавят..... къде сте тръгнали беее еееййййй.... ще ви вземем всичките акции на безценица!!!

    Коментар


    • ако влеза тук с 12,5 мил и си купя 5% от дружеството, дали ще съм в борда на директорите?
      щото те дванайсе милиона са горе доло седалките на самолетите...

      Коментар


      • Абе тука имаше една винена мущица наречена Монти. Те нали живеят по един ден и тоа наистина се загуби . Обещах му. Явно му спряха заплатата. Хяяяяяяааа

        Коментар


        • Някой се опитва да пика. срещу вятъра.

          Коментар


          • ПЪРВА ПОЧИВКА НА 1.20.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

              Тъй де,това ясно,Аз питам как определя котата за този директен сел-като процент спад,по фибоначи ли,смъртоносно пресичане или друго?
              Аз си решавам до колко мога да понеса загуба по дадена позиция за Хим си е доста относително .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                Може би има предвид директен селл, в някоя кота ))
                Тъй де,това ясно,Аз питам как определя котата за този директен сел-като процент спад,по фибоначи ли,смъртоносно пресичане или друго?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                  Как позиционираш стоповете си БФБ
                  Може би има предвид директен селл, в някоя кота ))

                  Коментар


                  • Утре ще ви изкъртят

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                      До 1.20 със сигурност! После всичко зависи от мажоритарите - ако не си променят манталитета ще сънуваме по-високи цени. Това дето спряха дивидента си беше голяма черна точка, можеха да дадат 2-3 стотинки от кумова срама. Има пълно информационно затъмнение за операциите на Холдинга и още повече за дъщерните. Не е нормално за публична компания от такъв мащаб. Ако поработят в тези направление ги/ни чакат още по-добри времена, иначе ще си движим в рейнджа 1-1.20 още доста време..... аз все пак вярвам, че ще им дойде акъла по някое време още тази година. Също така смятам, че трябва свежа мениджърска кръв, за да потръгнат нещата. Виджда се, че потенциала на старите муцуни е изчерпан.....
                      Точно така! Затова и оценката е такава-120 млн.евро, има няма....много им се услади на каратистите от морски тип, схемата с пари от пенсионните им фондове, застрахотвателните дружства през прокси компании-тип смокинов лист да си намират пари....а могат да се държат като нормална публична компания и да се листнат във Франфурт включително и да наберат стотици милиони евро...., стига да покажат, че има проекти за които им трябват.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
                        Локомотива е тежък и тръгва бавно, но имам чувството че не е само маневра, а че ще пътува до няколко гари, първата 1.21, после 1.44, а накрая 1.66 и ако има пътници и гориво защо не 2.0
                        не е препоръка за сделки, само вътрешно усещане
                        До 1.20 със сигурност! После всичко зависи от мажоритарите - ако не си променят манталитета ще сънуваме по-високи цени. Това дето спряха дивидента си беше голяма черна точка, можеха да дадат 2-3 стотинки от кумова срама. Има пълно информационно затъмнение за операциите на Холдинга и още повече за дъщерните. Не е нормално за публична компания от такъв мащаб. Ако поработят в тези направление ги/ни чакат още по-добри времена, иначе ще си движим в рейнджа 1-1.20 още доста време..... аз все пак вярвам, че ще им дойде акъла по някое време още тази година. Също така смятам, че трябва свежа мениджърска кръв, за да потръгнат нещата. Виджда се, че потенциала на старите муцуни е изчерпан.....

                        Коментар


                        • Локомотива е тежък и тръгва бавно, но имам чувството че не е само маневра, а че ще пътува до няколко гари, първата 1.21, после 1.44, а накрая 1.66 и ако има пътници и гориво защо не 2.0
                          не е препоръка за сделки, само вътрешно усещане

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                            Сигурно знае че ще си ги купи после на още по-ниски цени .
                            тоя плямпач се загуби нещо . а беше голям инвеститор . казах му че е винена мушица .

                            Коментар


                            • Тук очаквам ръст поради ' хорска срама ' . Ако шефовете не се задействат , инвеститорите ще продължат да отделят ресурсите си към младите кончета от BEAM пазара а старите ще замрат.
                              Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                                Да напомня че тук има едни със средна цена 8 лева, заслужава ли си чакането според теб?

                                Факушинке ти от тях ли си?

                                Коментар

                                Working...
                                X