IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Наистина е тъжно какво е било преди, до какви нива е стигала тази позиция и сега къде е завряна под номинала даже...
    Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

      Разкажете повече за това дружество моля,
      От карате разбират ли, могат ли да плуват под вода?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        За да види че сме добронамерени, ще предложа едно жокерче за Харко
        Хари, на бфб има дружество с бизнес от 100г., а не от некви соц-мижави 50.
        При това с вече по-ясен и публичен бизнес, с голям ръст на износа в последните години, по-подценено и даже на същата цена за книга, като на тая тежка гемия.
        Щом те интересуват яки доказани компании, поне да вземеш да изкараш някой лев до една година
        Разкажете повече за това дружество моля,
        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • За да види че сме добронамерени, ще предложа едно жокерче за Харко
          Хари, на бфб има дружество с бизнес от 100г., а не от некви соц-мижави 50.
          При това с вече по-ясен и публичен бизнес, с голям ръст на износа в последните години, по-подценено и даже на същата цена за книга, като на тая тежка гемия.
          Щом те интересуват яки доказани компании, поне да вземеш да изкараш някой лев до една година

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
            Г-н Кейн, възхитен съм от подчертаното в цитата. Теорията ви е иновативна и достойна да се нареди до тази на професор Каро. Докато другите се опитват да дисконтират бъдещи парични потоци вашият взор е обърнат смело и категорично цели 20-30-50 години назад в миналото. Успех. Следя с интерес какви инвестиционни резултати дава иновативният ви подход.
            Освен да вземе да си публикува портфейла ако изобщо има такъв да го видим колко е иновативен !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

              Защо забравяш топ иновативната и стартъп компания, от растежния и премиум пазара - Сирма? Не трябваше ли Хима да инвестира и там на ИПОто им? Ама вие верно май си вярвате в тези глупости - за иновативни компани, растежни и т.н. на БФБ? По-малко от 1-2 г . трябва и ще се разбере, че това не са нито иновативни, нито технологични, нито сериозни компании ,които могат да имат бизнес дори след 4-5 г. само.
              Хима има поне компании, които имат приходи и бизнес от 20-30-50 г. Цитираните компании - НЯМАТ БИЗНЕС. Имат само мечти, които никой сериозен не би взел за монета в която да инвестира. Технологиите се случват в Китай, Силиконовите долини. Никоя сериозна компания технологична не би се лиснала на БФБ, защото инвестиорите на БФБ не са сериозни. Сравненията с технологични компании в Китай и Америка подкрепяни от правителствата и, с гарантирани 30-40% от световния пазар са несериозни. Тази мания на БФБ ще е поредното разочарование.
              Г-н Кейн, възхитен съм от подчертаното в цитата. Теорията ви е иновативна и достойна да се нареди до тази на професор Каро. Докато другите се опитват да дисконтират бъдещи парични потоци вашият взор е обърнат смело и категорично цели 20-30-50 години назад в миналото. Успех. Следя с интерес какви инвестиционни резултати дава иновативният ви подход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

                1. Не мисля че флагмана е флагман вече .
                2 Не мисля че има какъвто и да е потенциал за растеж , защото ако смяташе да расте би инвестирал в иновативни компании и стартъпи. Защо не взеха дял от Алтерко , Телелинк, Бизнес ангела Илеван или самите те не участват дялово като бизнес ангели и то само с няколко милки а си държат на Зърнените и на стари не доходни активи. Просто толкова си може така набедения за флагман най-обикновен фонд.
                Защо забравяш топ иновативната и стартъп компания, от растежния и премиум пазара - Сирма? Не трябваше ли Хима да инвестира и там на ИПОто им? Ама вие верно май си вярвате в тези глупости - за иновативни компани, растежни и т.н. на БФБ? По-малко от 1-2 г . трябва и ще се разбере, че това не са нито иновативни, нито технологични, нито сериозни компании ,които могат да имат бизнес дори след 4-5 г. само.
                Хима има поне компании, които имат приходи и бизнес от 20-30-50 г. Цитираните компании - НЯМАТ БИЗНЕС. Имат само мечти, които никой сериозен не би взел за монета в която да инвестира. Технологиите се случват в Китай, Силиконовите долини. Никоя сериозна компания технологична не би се лиснала на БФБ, защото инвестиорите на БФБ не са сериозни. Сравненията с технологични компании в Китай и Америка подкрепяни от правителствата и, с гарантирани 30-40% от световния пазар са несериозни. Тази мания на БФБ ще е поредното разочарование.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

                  Ако не може да види онова което ние дребните видяхме, онова което се вижда с просто око, то тогава е отживелица ( както и голяма част от компаниите в Софка мисля )
                  Изглежда не виждат по-далече от носа си и са в пълна безизходица. Доста закостеняло управление с нотки на (пре)зрял социализъм.

                  Коментар


                  • Бъфет и Кук са се запознали лично за пръв път преди близо десетилетие, когато Кук се е обадил на инвеститора, за да попита какво да прави с купчината свободен капитал на Apple на стойност около 100 млрд. долара. Бъфет му е казал да похарчи част от нея за обратно изкупуване на акции, ако ги смята за подценени, а Кук е последвал съвета му

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                      Представяш ли си има хора дето още ги стискат от 16 лв и вярват в дядо Коледа Мъка мъка мъка !!!
                      тоа американски бо................ се набълбука с къси при химимпорта и сега кара тира . хяхяхяххяххяяя

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                        Възможно ли е и флагмана да не е видял потенциал в иновативните компании и стартъпи и за това да е пропуснал да инвестира в тях?
                        Ако не може да види онова което ние дребните видяхме, онова което се вижда с просто око, то тогава е отживелица ( както и голяма част от компаниите в Софка мисля )
                        Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

                          1. Не мисля че флагмана е флагман вече .
                          2 Не мисля че има какъвто и да е потенциал за растеж , защото ако смяташе да расте би инвестирал в иновативни компании и стартъпи. Защо не взеха дял от Алтерко , Телелинк, Бизнес ангела Илеван или самите те не участват дялово като бизнес ангели и то само с няколко милки а си държат на Зърнените и на стари не доходни активи. Просто толкова си може така набедения за флагман най-обикновен фонд.
                          защото каратиският мозък си мисли, че е измислил перпетуум мобиле- пенсионните компании, армеец и свързани с тях УД наливат пари чрез покупка на акции, облигации от квази публични компании (естествено свързани с тях) пак в техните си проекти...нямат ДВИ... не се държат като публична компания....
                          Last edited by Dr.Tren4eff; 09.02.2021, 23:13.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

                            1. Не мисля че флагмана е флагман вече .
                            2 Не мисля че има какъвто и да е потенциал за растеж , защото ако смяташе да расте би инвестирал в иновативни компании и стартъпи. Защо не взеха дял от Алтерко , Телелинк, Бизнес ангела Илеван или самите те не участват дялово като бизнес ангели и то само с няколко милки а си държат на Зърнените и на стари не доходни активи. Просто толкова си може така набедения за флагман най-обикновен фонд.
                            Що па да земат ?..
                            Още не ясно има ли файда от ползата,
                            по-скоро не ..
                            М.... . ш..... ..й.о!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

                              1. Не мисля че флагмана е флагман вече .
                              2 Не мисля че има какъвто и да е потенциал за растеж , защото ако смяташе да расте би инвестирал в иновативни компании и стартъпи. Защо не взеха дял от Алтерко , Телелинк, Бизнес ангела Илеван или самите те не участват дялово като бизнес ангели и то само с няколко милки а си държат на Зърнените и на стари не доходни активи. Просто толкова си може така набедения за флагман най-обикновен фонд.
                              Възможно ли е и флагмана да не е видял потенциал в иновативните компании и стартъпи и за това да е пропуснал да инвестира в тях?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                                Флагманъ има потенциал за приятна изненада
                                1. Не мисля че флагмана е флагман вече .
                                2 Не мисля че има какъвто и да е потенциал за растеж , защото ако смяташе да расте би инвестирал в иновативни компании и стартъпи. Защо не взеха дял от Алтерко , Телелинк, Бизнес ангела Илеван или самите те не участват дялово като бизнес ангели и то само с няколко милки а си държат на Зърнените и на стари не доходни активи. Просто толкова си може така набедения за флагман най-обикновен фонд.
                                Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                                Коментар

                                Working...
                                X