IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Рекордно Зърно, от 20 г.
    Рекорден БВП от 30 г. от комунизма
    Рекордни пари в икономиката и т.н.
    Няма да може да се отложи изригването и тука!!! Колкото и да ви се иска, защото си продадохте акциите и ги набихте в Лещерко, СГЩ, ТСБ, Радиатори и Птичи Грип. Проблемът си е ваш!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Up sofix up2000 Разгледай мнение

      ще отлепи когато му дойде времето.
      аз може и продам част от пакета си при цена в диапазона 5-7лв....но и тогава няма да рева като магаренце по форумите!
      имам акциЙ, не е препоръка
      Познай кога - на вЪрба в петък!
      Не е препоръка

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Up sofix up2000 Разгледай мнение

        ще отлепи когато му дойде времето.
        аз може и продам част от пакета си при цена в диапазона 5-7лв....но и тогава няма да рева като магаренце по форумите!
        имам акциЙ, не е препоръка
        Недей, изчакай 17-то лева

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

          Балонски , все си мислех, че този потънал кораб ще отлепи от дъното, но явно това скоро няма да стане ! Цената продължава да бъде там където се срина март миналата година заради корона кризата ! Няма и дивиденти ! Сложих и кръста и на тази компания !
          ще отлепи когато му дойде времето.
          аз може и продам част от пакета си при цена в диапазона 5-7лв....но и тогава няма да рева като магаренце по форумите!
          имам акциЙ, не е препоръка

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

            Спокойно, ето още една причина, която подкрепя твоята теза. Все има Хора които държат, но се усеща колко са сприхави, депресирани, показват лошите черти от възпитанието и едва ли не държат насила.
            Това само ти показва, че си на прав път. А Флагманът отдавна вече не е това което беше, сиреч флагман.
            Така си мисля, но пожелавам успех на стискащите.
            Добре би било за борсата "флагманът" да отмести котвите, но признавам, че не вярвам много, сега да го направи устойчиво.
            Балонски , все си мислех, че този потънал кораб ще отлепи от дъното, но явно това скоро няма да стане ! Цената продължава да бъде там където се срина март миналата година заради корона кризата ! Няма и дивиденти ! Сложих и кръста и на тази компания !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

              Не знам за чии номера пишеш, но на мен ми писна от номерата на мажоритарите, които ни струват наистина скъпо, а не евтино !
              Успех и на теб !
              Спокойно, ето още една причина, която подкрепя твоята теза. Все има Хора които държат, но се усеща колко са сприхави, депресирани, показват лошите черти от възпитанието и едва ли не държат насила.
              Това само ти показва, че си на прав път. А Флагманът отдавна вече не е това което беше, сиреч флагман.
              Така си мисля, но пожелавам успех на стискащите.
              Добре би било за борсата "флагманът" да отмести котвите, но признавам, че не вярвам много, сега да го направи устойчиво.
              Last edited by Балониада; 08.09.2021, 07:20.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                С радост и облекчение мога да заявя, че преди няколко дена се освободих от всички мои акции тук ! Приключих завинаги с тази група, както и с Чичовите компании ! Крайно време е борсата да се изчисти от компроментирани компании и мажоритари !
                Браво, Здравко!
                Сам ще се убедиш в ефективността на тезата - заседяли с години, или спадащи по резултати дружества да се махат, а на тяхно място се вземат перспективни.
                Колкото по-рано, се отървеш от шитове, толкова по-добре.
                Поздравления за решението! И верно се изпитва радост и облекчение след като се осъществи! Успех нататък!
                Last edited by Балониада; 08.09.2021, 07:04.

                Коментар


                • Тука дигаме котвата. Чакам 1.1 до края на месеца...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Up sofix up2000 Разгледай мнение

                    разтоварил си - айде довиждане!
                    Не ви ли писват такива евтини номера....някъде ще се минеш- някъде ще те минат!
                    Успех !
                    Не знам за чии номера пишеш, но на мен ми писна от номерата на мажоритарите, които ни струват наистина скъпо, а не евтино !
                    Успех и на теб !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                      С радост и облекчение мога да заявя, че преди няколко дена се освободих от всички мои акции тук ! Приключих завинаги с тази група, както и с Чичовите компании ! Крайно време е борсата да се изчисти от компроментирани компании и мажоритари !
                      браво, а сега си намери друга тема и мерси предварително

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                        С радост и облекчение мога да заявя, че преди няколко дена се освободих от всички мои акции тук ! Приключих завинаги с тази група, както и с Чичовите компании ! Крайно време е борсата да се изчисти от компроментирани компании и мажоритари !
                        разтоварил си - айде довиждане!
                        Не ви ли писват такива евтини номера....някъде ще се минеш- някъде ще те минат!
                        Успех !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                          хахаха, пълен смях ! Не знаех, че на най потъналите компании им казват водещи !
                          Или загубилите доверие у инвеститорите с липсата на прозрачност и неглижиране цената на акциите или интересите на малките.
                          Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Dr.Tren4eff Разгледай мнение
                            Последните
                            години утвърдиха компанията и като водеща на „Българска Фондова Борса - София” АД,
                            което е резултат на правилното планиране на инвестициите и професионалните действия
                            и усилия на мениджмънта." Шихан Иво Каменов се е подписал под това в началото на Доклада за дейността за 2020 г.
                            Цяло чудо е, че въобще са споменали БФБ. Оставам с впечатление, че са забравили, че са на борсата.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Dr.Tren4eff Разгледай мнение
                              "Всеки един от работещите над 6 000 души в структурата на „Химимпорт” АД допринася за
                              успешното приобщаване на българския бизнес към европейските стандарти. Последните
                              години утвърдиха компанията и като водеща на „Българска Фондова Борса - София” АД,
                              което е резултат на правилното планиране на инвестициите и професионалните действия
                              и усилия на мениджмънта." Шихан Иво Каменов се е подписал под това в началото на Доклада за дейността за 2020 г.
                              хахаха, пълен смях ! Не знаех, че на най потъналите компании им казват водещи !

                              Коментар


                              • "Всеки един от работещите над 6 000 души в структурата на „Химимпорт” АД допринася за
                                успешното приобщаване на българския бизнес към европейските стандарти. Последните
                                години утвърдиха компанията и като водеща на „Българска Фондова Борса - София” АД,
                                което е резултат на правилното планиране на инвестициите и професионалните действия
                                и усилия на мениджмънта." Шихан Иво Каменов се е подписал под това в началото на Доклада за дейността за 2020 г.

                                Коментар

                                Working...
                                X