IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • важното е е човек да е оптимист...... до края на тази сезмица очаквам оптимизъм..... има няколко стотици к, на дребни играчи, които излезоха от газта ......очаква се да си намерят мястото .....излезли от газта едва ли ще купуват газ ......, така че ще има дребно търсене......

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
      Какво се случва - да няма някой положителна информация от кулоарите на властта ?
      Едва ли, от там е илюзия да чакаш нещо положително....освен ако не видим поне дузина убавци в зандана за дълго.....ма надали, за бг това си е чиста проба фантастика.

      По скоро работим по последните графичните детайли на софка чертаейки дясното рамо.
      Тука има бол профита на ТА, да си кажат, ала със скромния си опит доколкото съм гледал - след като така мощно висне надоле и не може задмине ма200 - по насетне следва ирекшън
      Ма не се знае знае ли се де, ич не е препоръка дето се вика...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
        Какво се случва - да няма някой положителна информация от кулоарите на властта ?
        Кой знае, но явно няма притеснени продавачи вече

        Коментар


        • Какво се случва - да няма някой положителна информация от кулоарите на властта ?

          Коментар


          • еми купувам по малко, а цената беснее и в още една такава позиция.....

            Коментар


            • Купувача, дъното ли видя?
              Не че ще ми кажеш де

              Коментар


              • Искате да падне ама няма..... Никой не продава....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                  И аз искам цената да падне с още 10-тина стотинки, ама...
                  Ако ти върже техническия, може на първа стъпка да има 1,60, втора също е възможна но вече на 1,40, изобщо на борсата всичко е възможно. 10 стинки е марж, какво да го споменаваме изобщо
                  Не е препоръка

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hristok Разгледай мнение
                    Обосновка: Бъди алчен, когато другите ги е страх. Бъди страхлив, когато другите са алчни. Чичко ти Уорън Бъфет

                    Не е препоръка лично мнение!
                    напълно подкрепям чичо ти уорън

                    препоръка е и други да му вЕрват
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                      Сигурен ли си в това?
                      Както казах изказвам лично мнение с което не задължавам никой с нищо. Нивата на който сме в някои позиции са близки до номинал и дъна според мен. Така, че всеки си има глава на раменете и си решава за себе си, как да постъпи. Както има рискове в банката, така има и в акции и в други неща и инструменти и .......т.н Успех!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hristok Разгледай мнение
                        Според мен добре си постъпил, тъй като шумотевицата поотмина !
                        Сигурен ли си в това?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                          Със сигурност не само Батя има акции тук, но Батя вдига много голям шум и привлича вниманието.

                          Аз понапазарувах сериозно през последните няколко дни, както и покрай истериите с КТБ и ПИБ. Дали съм постъпил разумно - времето ще покаже.
                          Според мен добре си постъпил, тъй като шумотевицата поотмина и който понапълни добре, влака тръгва. Обосновка: Бъди алчен, когато другите ги е страх. Бъди страхлив, когато другите са алчни. Чичко ти Уорън Бъфет

                          Не е препоръка лично мнение!

                          Коментар


                          • Със сигурност не само Батя има акции тук, но Батя вдига много голям шум и привлича вниманието.

                            Аз понапазарувах сериозно през последните няколко дни, както и покрай истериите с КТБ и ПИБ. Дали съм постъпил разумно - времето ще покаже.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              Може да е батя......
                              голема грешка правиш....но парите са си твой....
                              ако влезе регулатора ... европейския ,ще ви разпарчетоса ....с тия свързани истории....
                              Не пиша повече ,че ще играе гумичката....
                              Днес маркета трябваше да бъде еофоричен от решението на правителство , БНБ , опозиция и т.н.....
                              Като се осмисли.......
                              Не е препоръка....
                              А моето скромно мнение е че мисленето създава трудности

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Eon Разгледай мнение
                                Вие съвсем изтрещяхте в тая тема.

                                Само Батя ли има акции на Химимпорт?

                                Всеки да си гледа в паницата. Само Батя ви в устата. Още малко и Бъфет ще го изкарате.

                                Глави нямате ли си на раменете да мислите и да вземате решения сами.

                                Какво значение има дали е Батя, Гошко, Иванчо или Марийка...аман от овце...
                                Мен ми е през "гегата" кой продава или купува. Аз гледам моята игра да върви и друго не ме интересува

                                Коментар

                                Working...
                                X