IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение



    От мен ги взеха, че и още 20 после...
    ми те златни са ти излезли.. близо 10% брокерска комисионна...
    Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

    Коментар


    • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение
      Вдигнаха цената с 10 артии. Ми поне да бяха го направили класно с една. Така или иначе гаргарата е пълна.


      От мен ги взеха, че и още 20 после...
      Last edited by Amsterdamm; 14.12.2016, 12:30.

      Коментар


      • Вдигнаха цената с 10 артии. Ми поне да бяха го направили класно с една. Така или иначе гаргарата е пълна.
        Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

        Коментар


        • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение

          Извинявай колега, аз неразбрах - т.е. ИП-тата смяташ, че са по-внимателни от играчите на платформите, или обратното?
          Ако например имаш 50 к акции на хима и искаш да ги продадеш непрменно сега на около 1.7 примерно и чрез ИП-то си по телефона ,то той ако няма някой заявил подобен пакет на тези цени продава по подобен начин "тактично" и се старае да не рути цената ..."ФАКТ"!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

            Абе то не знам защо се оплаквате ....можеше и да излиза чрез изсипване.В случая не желая да катурва цената и 5 стотинки.....какъв е проблема,така обикновено излизат поръчки които ги управлават ИП-та,а не играчи през платформите!
            Извинявай колега, аз неразбрах - т.е. ИП-тата смяташ, че са по-внимателни от играчите на платформите, или обратното?
            Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

            Коментар


            • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

              да

              ХИМ-а стопира Софикс-а , а някой стопира ХИМ-а да расте

              и този някой държи ХИМ-а да се търгува на 1,70 ................... вместо да си дръпне ордерите, да подмами биковете и да режи бичи глави този главанак е запецнал на 1,70 и не дава пиле да префръкне като същевременно и не слиза да продава под 1,70

              не бърза да излиза явно, а стопира както акцията, така и софикса
              Абе то не знам защо се оплаквате ....можеше и да излиза чрез изсипване.В случая не желая да катурва цената и 5 стотинки.....какъв е проблема,така обикновено излизат поръчки които ги управлават ИП-та,а не играчи през платформите!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

                убива търговията тази мецата и иска да заспим зимен сън...
                Никоя мечка не е по голяма от пзара.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение

                  Абе незнам са офанзивата, ама такива тесни спредове не бях виждал оттодавна. То все едно си на NYSE и гледаш акциите на Ексонмобил...
                  1.695/1.700.

                  убива търговията тази мецата и иска да заспим зимен сън...
                  НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                    Нека офанзивата започне сега
                    Абе незнам са офанзивата, ама такива тесни спредове не бях виждал оттодавна. То все едно си на NYSE и гледаш акциите на Ексонмобил...
                    1.695/1.700.


                    Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                      За сега като че ли хима се оформя като стопер на възхода на софикса...
                      да

                      ХИМ-а стопира Софикс-а , а някой стопира ХИМ-а да расте

                      и този някой държи ХИМ-а да се търгува на 1,70 ................... вместо да си дръпне ордерите, да подмами биковете и да режи бичи глави този главанак е запецнал на 1,70 и не дава пиле да префръкне като същевременно и не слиза да продава под 1,70

                      не бърза да излиза явно, а стопира както акцията, така и софикса
                      НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                      Коментар


                      • Нека офанзивата започне сега

                        Коментар


                        • Отвориха пътя! Вече се вижда 1.736лв. Интересното е, че акцията прави резки движения нагоре и после задържа, за да затвърди това ниво. А бе не е това дето беше две години и половина. Разбира се няма де мине и без някой айсберг, но те са за тези, които не са успели да заредят, а пък точно в този момент тях ги е страх. Така, че който го е страх да не ходи в гората. Без препоръки. Само разсъждавах на глас. Успех. Има много да гони тази акция след такова дълго и продължително смачкване..
                          Last edited by radon222a; 13.12.2016, 15:18.

                          Коментар


                          • Днеска много ослушване, слухтене, пръхтене, въртене на ушите, чесане по гърба и вой на мечки-стръвници в далечината...
                            Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                            Коментар


                            • За сега като че ли хима се оформя като стопер на възхода на софикса...
                              The strongest stand last.

                              Коментар


                              • Тук стана модерно и от двете страни да слагат айсберги с по 400 и няколко бр. Забавляват се хората, а днес си мислех за паритет с ЦКБ.


                                Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.
                                Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                                Коментар

                                Working...
                                X