IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение

    Що да не е? и повече с ставала моя е точно 2.50лв.
    Мисля, че станахте много маймуните на клона 2,50 . С най-добри чувства
    Пътека се прави камък по камък!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
      Като стигне 2.50 да не забравиш да постнеш ордерите си за окончателна продажба ...
      Що да не е? и повече с ставала моя е точно 2.50лв.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
        Аз не знам на какви нива ще продавам, но знам на какви няма да продам
        Нали продаде сега пак ли се накупи?"

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
          Аз не знам на какви нива ще продавам, но знам на какви няма да продам
          Да разбираме, че имаш още, въпреки скорошните ти разпродажби на портфейла?
          Пътека се прави камък по камък!

          Коментар


          • Аз не знам на какви нива ще продавам, но знам на какви няма да продам
            Събитията не винаги отговарят на очакванията!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
              Като стигне 2.50 да не забравиш да постнеш ордерите си за окончателна продажба ...
              Повече ордери не поствам ,поствал съм и файда няма ,като стигнем там ще постна дали пак ще влизам и на колко ,а твоя таргет къде се намира?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                Мен мие чудно кой какъв таргет чака тука моят е 2.45-2.50
                Аз таргети нямам, интересно ми е докъде може да падне?
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Като стигне 2.50 да не забравиш да постнеш ордерите си за окончателна продажба ...

                  Коментар


                  • Мен мие чудно кой какъв таргет чака тука моят е 2.45-2.50

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

                      Заеби сега коефициентите! Я ми кажи как мразена акция се качва от 1.05 до 1.70 лева и колко процента е това покачване? добре е да видиш и за какъв период е поскъпването
                      По същия начин, по който продължава от 1,70 до 2,70 лв.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение


                        Не разбрах как реши, че комисионната е 0,25%? До колкото знам комисионните започват от 0,5% надолу до 0,25%! По- ниска от тази не съм прочел.
                        470 акции х 1,70 лв. х 0,25% = 2,00 лв

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

                          ми аз примерно си гледам графиките
                          А, това е нещо друго, по което нямам какво да кажа, че ми е тъмна Индия. Всъщност, ако не е нагло, може ли да определиш някакви граници за 2017 г. според ТА?
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                            Конкретния случай се дължи на новината за дивиденти мисля. Иначе е обичайно да се качва след прехвърлянето на големи пакети. Това на мен ми говори, че всеки влиза след продажбата на такъв, определя си таргет и излиза без да гледа много-много. Това в моите очи е чиста спекула, а е такава защото всеки влиза със страх и излиза също със страх. Мои си мнения, я кажи ти защо да ги заеба коеф., какво друго да гледам?
                            ми аз примерно си гледам графиките
                            Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

                              Заеби сега коефициентите! Я ми кажи как мразена акция се качва от 1.05 до 1.70 лева и колко процента е това покачване?
                              Конкретния случай се дължи на новината за дивиденти мисля. Иначе е обичайно да се качва след прехвърлянето на големи пакети. Това на мен ми говори, че всеки влиза след продажбата на такъв, определя си таргет и излиза без да гледа много-много. Това в моите очи е чиста спекула, а е такава защото всеки влиза със страх и излиза също със страх. Мои си мнения, я кажи ти защо да ги заеба коеф., какво друго да гледам?
                              Пътека се прави камък по камък!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                                Не ми е ясно ти например би ли си купил тази акция на 1,70 и ако не - защо?
                                Аз чакам 2.50 да продавам бих е взел това е ясно .че се помпи ,но сега кандидат милионерите гледат други боклуци споко и тук ще дойдат се повъртят огледат и ще се наредят

                                Коментар

                                Working...
                                X