IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не им ща дивидента, вълнува ме ръста на цената.
    The strongest stand last.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
      Какво ви притеснява отчета?Според мен е писан точно така-листчета с крайните числа,но счетоводителят е стимулиран не със бой а, с бентли /поне/. Явно искат да дадат малък дивидент и ги разбирам.Човешката алчност е безгранична и бихме искали всяка година все по-голям и по-голям дивидент. А така-стимул на цената,че има пак дивидент,силен следващ отчет.....и така със малки стъпки-РАКЕТААААААА.Успехи на всички!
      В консолидирания отчет ще влезе печалбата от ЦКБ, а тя е повече от три пъти по-висока за 2016 в сравнение с 2015. Не е лесно да се скатаят толкова милиончета...

      Коментар


      • Издоиха кравата и предстои да я пускат пак на паша.

        Коментар


        • И аз, но със средна 10 стотинки надолу...
          Сега съм UPer.
          The strongest stand last.

          Коментар


          • Да, на борда съм.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

              При някой нива бих си купил акции ,но смятам че даже и да има дивидент ще бъде мноого малък и няма да бъде голям стимул за качване на акцията в по късен етап на решения от ОСА.....
              Плюс това имат да дават и 50% дивидент на привилигированите ....та се малко обърка положението...
              За мен стои следните три въпроса....или ССВ е надценена и хим е правилно оценен или хим е подценен и ССВ е правилно оценена или и двете са надценени...,въпроса за и двете подценени не стои на този етап...
              Не е препоръка...
              Мен ми се струва ,че вчера по скоро се нагласяха някакви доходности ,и това не само на БФБ .
              Днес ще видим кораба имали гориво или не

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                Сега влязох в платформата и гледам и вчера съм взел още някоя хартия тука
                При някой нива бих си купил акции ,но смятам че даже и да има дивидент ще бъде мноого малък и няма да бъде голям стимул за качване на акцията в по късен етап на решения от ОСА.....
                Плюс това имат да дават и 50% дивидент на привилигированите ....та се малко обърка положението...
                За мен стои следните три въпроса....или ССВ е надценена и хим е правилно оценен или хим е подценен и ССВ е правилно оценена или и двете са надценени...,въпроса за и двете подценени не стои на този етап...
                Не е препоръка...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Van Basten Разгледай мнение
                  Очаквате ли дивидент ?
                  На база отчета-миналогодишния или малко над него.

                  Коментар


                  • Сега влязох в платформата и гледам и вчера съм взел още някоя хартия тука

                    Коментар


                    • Аз очаквам дивидент 6ст. За акция

                      Коментар


                      • Очаквате ли дивидент ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                          Кой е зорлията тук
                          същия с 800те лева за сделка..
                          The strongest stand last.

                          Коментар


                          • Кой е зорлията тук

                            Коментар


                            • днес ли започва "Хеллоу мистър Тейлър!....гоинг даун?" ???
                              имам, но не искам даун

                              Коментар


                              • Е в тези игри и високи довари е заровено кучето.Или образно аз и ти инвестираме в евентуалната скрита пържола , от която един ден някой би решил и би одрязал парченце ,което да ни хвърли през оградата.
                                Всичко си пасва прекрасно с изключение на това ние да се наречем инвеститори.Друго е името което ще ни ходи в случая.

                                Коментар

                                Working...
                                X