IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мечтите свършиха.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

      Все си мисля че няма да е само дивидента приятната изненада.. Ще поживеем и ще видим..
      Разпродажбите днес да ли са защото се очаква "приятна изненада" или се използва днешния оптимизъм на запад за да си приберат печалбата? Нямам препоръка.
      Last edited by realista; 26.03.2018, 11:56.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
        3 лв
        Спокойно могат да раздадат по 3лв. ............... стига да поискат...

        Не е препоръка за покупка или продажба на акции на Химимпорт.
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

          Все си мисля че няма да е само дивидента приятната изненада...
          Да, и аз мисля така. Смятам, че освен сочен дивидент (поне 10 ст.) на ОСА ще се гласува и приятна изненада под формата на увеличение на капитала.

          Ако няма да има приятна изненада (увеличение на капитала) то тогава дивидента ще е 6 ст. нето.

          Не е препоръка за покупка или продажба на акции на Химимпорт.
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Явно съм непоправим оптимист, но си мисля за повечко, като включвам и част от неразпределената печалба през годините. Ще видим?!

            Коментар


            • Ако се запази от миналата година процента на разпределение към печалбата, дивидента определено ще е над 10ст.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                Аз за 10ст си мечтая
                +1. По-малко от 8 ст. няма да е. След ксто ги няма вече привилегированите се надявам да се отчетат повече към обикновените "обрулени" акционери!!!​​​​​

                Коментар


                • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                  Ако тук ви топли дивидента, то той ще реципрочен на миналогодишните разпределени средства/спрямо същото реципрочно число от пИчалбата!



                  .....и ко от туй????????????? - байте си против уроки!!!!!
                  Все си мисля че няма да е само дивидента приятната изненада.. Ще поживеем и ще видим..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                    Много свали цената батко така че поведението не ми допада виж във Фармата войниците държат стабилно фронта - направо не ми се вярва но факт
                    Не я е свалил той а напористите мечета. Като искат да му дадат акциите си по-ниско, защо да им отказва.. После като са разчистени от хоризонта бързо и лесно ще си я намести там където иска

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                      Ако тук ви топли дивидента, то той ще реципрочен на миналогодишните разпределени средства/спрямо същото реципрочно число от пИчалбата!



                      .....и ко от туй????????????? - байте си против уроки!!!!!
                      Топли ме и то доста....Ако всички дружества на борсата даваха и на половина на този, нещата щяха да са съвсем други...Поне за мен....

                      Коментар


                      • Ако тук ви топли дивидента, то той ще реципрочен на миналогодишните разпределени средства/спрямо същото реципрочно число от пИчалбата!



                        .....и ко от туй????????????? - байте си против уроки!!!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                          Не мога да посоча точна цифра, но по поведението на Батко предполагам че изненадата ще е приятна
                          Много свали цената батко така че поведението не ми допада виж във Фармата войниците държат стабилно фронта - направо не ми се вярва но факт

                          Коментар


                          • Не мога да посоча точна цифра, но по поведението на Батко предполагам че изненадата ще е приятна

                            Коментар


                            • 7,3 ст.

                              Коментар


                              • Аз за 10ст си мечтая

                                Коментар

                                Working...
                                X