IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Някак по-спокоен съм, че Батя купува тука. Справка ПИБ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

      За да усредниш цената ли
      За да се възползвам от пазарния дефект и акъла на продавачите!
      Средната на досегашния ми пакет е 1,21

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

        Мерси! Чакам още малко да свалите гащичките и да си добавя нови 20Т
        За да усредниш цената ли

        Коментар


        • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
          Честито ново дъно на вярващите
          Мерси! Чакам още малко да свалите гащичките и да си добавя нови 20Т

          Коментар


          • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
            Честито ново дъно на вярващите
            Това все пак е Потъник който заби мой приятел с 90-100к артии на репо на дъното.Остана си само с надеждите докато ми обесняваше колко съм прост,че не съм се нахакал тук и предпочитам да инвестирам в ренти вместо в подводници . Ама пустата му алчност го погуби.

            Коментар


            • Честито ново дъно на вярващите

              Коментар


              • Какво става, нищо ли?
                Май да.
                The strongest stand last.

                Коментар


                • Господа нека и аз да дам скромното си мнение, а то е че този/ тези кото купиха в последно време "ефтините" акции, в скоро време ще ги върнат "скъпо", на този/тези които им ги продадоха.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                    Мисля си обаче, че с идващия отчет ще счупят каръка, после и евентуално съобщение за ОСА и дивидент и палачинката се обърна.
                    Не е препоръка, само размисли.
                    Точно там е разковничето, си мисля. Просто групата никога не се е ползвала с особено доверие, и докато инвеститорите не видят нещата черно на бяло, никой не им вярва.
                    Мненията ми не са препоръка за търговия.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                      Набива се на очи другите две групи настигнаха ,че и задминаха нивата си от 2013-2014.Тук все още кютаме на 1 лев отдолу,което си е
                      -60%.Гледам как при ЦКБ и Дръвчо се надига недоволство и се чудя къде е причината?
                      ....е как къде......при мама.
                      Мисля си обаче, че с идващия отчет ще счупят каръка, после и евентуално съобщение за ОСА и дивидент и палачинката се обърна.
                      Не е препоръка, само размисли.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                        ...че до тука колко минаха още няколко какво са
                        Набива се на очи другите две групи настигнаха ,че и задминаха нивата си от 2013-2014.Тук все още кютаме на 1 лев отдолу,което си е
                        -60%.Гледам как при ЦКБ и Дръвчо се надига недоволство и се чудя къде е причината?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                          ...че до тука колко минаха още няколко какво са
                          Само, докато се мотаме да не изтървем този бизнес цикъл, че да не станат 3х3 още.
                          Мненията ми не са препоръка за търговия.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                            Ихаа ти ме утепа ,1-2-3 и не поглеждай ти встрани.Другите напълниха портмонетата.
                            ...че до тука колко минаха още няколко какво са

                            Коментар


                            • Според моите сметки тук остава още малко и Силните Ръце ще влязат в режим Купува

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                                Ще дойде време, всички с акции в Хим ще се облизваме, ама търпение си трябва, още 1-2-3-...........години
                                Ихаа ти ме утепа ,1-2-3 и не поглеждай ти встрани.Другите напълниха портмонетата.

                                Коментар

                                Working...
                                X