IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
    А какво ли ще стане ако кажат че тая година няма да има дивидент
    Ще е много неприятно, но тук мисля, че всичко може да се очаква. Недоверието към групата си е основен дисконт в цената на акциите им. Покрай това брутално разпродаване вече започва да ми се върти нещо такова в главата.
    Мненията ми не са препоръка за търговия.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
      А какво ли ще стане ако кажат че тая година няма да има дивидент
      Чакаш в ниското ли?

      Коментар


      • А какво ли ще стане ако кажат че тая година няма да има дивидент

        Коментар


        • Ново дъно

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
            След като Батя купува тук да очакваме ли ръст на цената до нивата на ПИБ през следващите месеци
            Според мен 20 Т са капка в морето ,ако беше написал 200 Т или 2 мил всички щяха да почнат да се ослушват като хиени.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

              Ъп брате
              Аз лично честно казано се надявах да мине през 1,40, защото това ще ме стимулира да внеса още пари и да си допълня доста, но определено бих бил щастлив, ако излети. Не е препоръка...
              Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение

                Имах предвид несигурност в цената - ту нагоре, ту надолу. Ако греша, което е възможно, все пак бих искал да знам 100% сигурното движение в близките месеци в коя посока ще е.
                Ъп брате

                Коментар


                • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

                  Със сигурност няма да има несигурност
                  Имах предвид несигурност в цената - ту нагоре, ту надолу. Ако греша, което е възможно, все пак бих искал да знам 100% сигурното движение в близките месеци в коя посока ще е.
                  Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                  Коментар


                  • Удобрявам натиска под 1,57 от 1,65 ср. - пък колкото повече - толкова повече (удвояване) дивидент се натрупва !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                      Тук има потенциал, трябват поредица от добри отчети за връщане на доверието на инвеститорите... до тогава, може и да има няколко месеца на несигурност.
                      Със сигурност няма да има несигурност

                      Коментар


                      • Тук има потенциал, трябват поредица от добри отчети за връщане на доверието на инвеститорите... до тогава, може и да има няколко месеца на несигурност.
                        Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                        Коментар


                        • E да де ама Батя не е купил още, значи все още няма да имаме ръст .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
                            След като Батя купува тук да очакваме ли ръст на цената до нивата на ПИБ през следващите месеци
                            Абе тя акцията си е хубава,но съвета ми е не се водете по хората какво казват по форумите,а действайте според собствените си сметки.2014 година Батя-та доста ги беше надъхал тук......умната!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
                              След като Батя купува тук да очакваме ли ръст на цената до нивата на ПИБ през следващите месеци
                              Да, разбира се , тя ще я и премине

                              Коментар


                              • След като Батя купува тук да очакваме ли ръст на цената до нивата на ПИБ през следващите месеци

                                Коментар

                                Working...
                                X