IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

    Не знам отколко време търгуваш по финансовите пазари, но явно още не си се научил че успешните инвестиции искат търпение и яки топки.. Всеки би искал да вкара парите точно преди скока и да направи 50% за месец - два. Да ама такива филми няма. Веднъж може и да уцелиш, но 5 пъти ще пропуснеш и още няколко пъти пък ще се набуташ. Аз примерно като държах ПИБ цяла година под цената на която съм я купил, да не ми е било кеф!? Но не се отказах и дори добавях в ниското и свалях средната.. и когато й дойде времето ми донесе 155% доходност и продължава да качва. Е, заслужаваше си чакането две години. Аз поне съм доволен от 70-80% годишно
    Щеше да е хубаво, да дадеш пример за успех в ХИМ, а не в ПИБ.
    На въпроса ти - от 12 години търгувам.
    Моят интерес е, парите ми да не стоят блокирани с месеци и години, ти си ги дръж блокирани колкото искаш.
    The strongest stand last.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

      Не знам отколко време търгуваш по финансовите пазари, но явно още не си се научил че успешните инвестиции искат търпение и яки топки.. Всеки би искал да вкара парите точно преди скока и да направи 50% за месец - два. 1. Да ама такива филми няма. 2. Веднъж може и да уцелиш, но 5 пъти ще пропуснеш и още няколко пъти пък ще се набуташ. Аз примерно като държах ПИБ цяла година под цената на която съм я купил, да не ми е било кеф!? Но не се отказах и дори добавях в ниското и свалях средната.. и когато й дойде времето ми донесе 155% доходност и продължава да качва. Е, заслужаваше си чакането две години. Аз поне съм доволен от 70-80% годишно
      1. дълбоко заблуден си! на БФБ ги няма.
      2. а тук говори липсата ти на опит на борси извън БФБ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

        Винаги опираме до времето.
        Времето, за което парите ми ще са блокирани.
        Само ако знаехме измеренията на въпросния период на отпадане на причината....
        Не знам отколко време търгуваш по финансовите пазари, но явно още не си се научил че успешните инвестиции искат търпение и яки топки.. Всеки би искал да вкара парите точно преди скока и да направи 50% за месец - два. Да ама такива филми няма. Веднъж може и да уцелиш, но 5 пъти ще пропуснеш и още няколко пъти пък ще се набуташ. Аз примерно като държах ПИБ цяла година под цената на която съм я купил, да не ми е било кеф!? Но не се отказах и дори добавях в ниското и свалях средната.. и когато й дойде времето ми донесе 155% доходност и продължава да качва. Е, заслужаваше си чакането две години. Аз поне съм доволен от 70-80% годишно

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

          Хората коментират за периода след като отпадне причината която ни задържа на 1,60
          Винаги опираме до времето.
          Времето, за което парите ми ще са блокирани.
          Само ако знаехме измеренията на въпросния период на отпадане на причината....
          The strongest stand last.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

            ТО 1.60 не мое прескочи вече 3 месеца, вие какви цени коментирате..
            Хората коментират за периода след като отпадне причината която ни задържа на 1,60

            Коментар


            • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

              А след 3 лева ще почне да купува и той
              ТО 1.60 не мое прескочи вече 3 месеца, вие какви цени коментирате..
              The strongest stand last.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                Ще ги нареди до 3 лв и пак ще ги продаде,мераклии да купуват има .
                А след 3 лева ще почне да купува и той

                Коментар


                • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                  Или пък да изсипе последни бройки до под 1.5........нищо не се знае,освен че все някога ще свърши!
                  Ще ги нареди до 3 лв и пак ще ги продаде,мераклии да купуват има .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                    Или пък да изсипе последни бройки до под 1.5........нищо не се знае,освен че все някога ще свърши!
                    Важното е ние как ще свършим .
                    Пътека се прави камък по камък!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                      Да бе продавачът трева пасе,като види че мераклиите са много може да олаби продажбите и да чакали на по-горни етажи.Утре нищо чудно да чакали над 1,70.
                      Или пък да изсипе последни бройки до под 1.5........нищо не се знае,освен че все някога ще свърши!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение

                        Нищо чудно при наличието на този продавач. Чакащите да купят не смеят да скочат на аска, щото не знаят този колко има още за продаване. Седят си в ниското на бида и чакат на гюме. Докато не стане ясно, че пакетът е свършил - така ще бъде.
                        Да бе продавачът трева пасе,като види че мераклиите са много може да олаби продажбите и да чакали на по-горни етажи.Утре нищо чудно да чакали над 1,70.
                        Last edited by Grosss; 02.05.2017, 21:16.

                        Коментар


                        • т.к. ЗХБГ я заключиха по обективни причини, тук:

                          ПДНГ и БПР показват по-ниски резултатите на консолидирана база, но считам, че това е очаквано.

                          Коментар


                          • Поне има посрещане

                            Коментар


                            • Или поне дрстично намалял

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
                                При минали над 92 000бр до момента, 33 000бр. купува на средна цена 1,592 и 14 000бр. продава на средна цена 1,631лв, цената на акцията се е покачила едва с + 1,08% ...
                                Нищо чудно при наличието на този продавач. Чакащите да купят не смеят да скочат на аска, щото не знаят този колко има още за продаване. Седят си в ниското на бида и чакат на гюме. Докато не стане ясно, че пакетът е свършил - така ще бъде.
                                He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                                Коментар

                                Working...
                                X