IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
    Най-елементарно е да се замислиш-близо 400 000бр. ,не обрули ли някой здраво крушата? Могат да се намерят няколко баламурника да купят 30-40 000бр,ама толкова много.Ще разберем тези дни.
    аз съм от баламурниците, на които днес им се изпълни поръчката на 2.43. цял ден вися там и ето че огря в края на сесията

    Коментар


    • Най-елементарно е да се замислиш-близо 400 000бр. ,не обрули ли някой здраво крушата? Могат да се намерят няколко баламурника да купят 30-40 000бр,ама толкова много.Ще разберем тези дни.

      Коментар


      • всичко ще си дойде на мястото

        Коментар


        • Продавайте днес, че утре да има кой да купува. Аз не съм продал, защото не виждам основателна причина. Но се чудя кой изпозлзва момента да купува толкова. Искам да видя, утре броя на акционерите. Нямам препоръки. Всеки решава за себе си. Успех.
          Last edited by realista; 06.02.2018, 16:45.

          Коментар


          • 38000 са подложили 310000 на сериозен натиск. Страхотно шоу.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              Никой не пише, няма А, у, ибряяя, яхууу, а нищо особено не е станало - отличен оборот, не особено голям спад, доста бидове по позицията, изобщо почти чудесна картинка. Да видим дали утре няма да отвори с гап нагоре, както и на колко ще приключи днес
              Строили сме се ( това е само видимата част )! Кой има зор да хвърля , ще го отървем от страховете! При условие, че БАТКО вчера прибираше малки пакетчета на 2,55лв., днес дали не му се услажда промоцията. Някои колеги гледат на запад какво става и го играят на БФБ, а после........ Пазете здравето ( нервите ), защото пари се печелят и се губят, но здраве - връщане няма.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                Никой не пише, няма А, у, ибряяя, яхууу, а нищо особено не е станало - отличен оборот, не особено голям спад, доста бидове по позицията, изобщо почти чудесна картинка. Да видим дали утре няма да отвори с гап нагоре, както и на колко ще приключи днес
                hahahaha, как да няма, погледни надолу кой се вихри по всички теми с преливащ акъл не забелязваш ли?

                Коментар


                • Никой не пише, няма А, у, ибряяя, яхууу, а нищо особено не е станало - отличен оборот, не особено голям спад, доста бидове по позицията, изобщо почти чудесна картинка. Да видим дали утре няма да отвори с гап нагоре, както и на колко ще приключи днес
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Който продаде, после ще купи по-скъпо.
                    Крушите трябваше да паднат.

                    Коментар


                    • Когато всички очакват нещо да се случи, то обикновено не се случва Умната и успех на продавачи и купувачи
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • За кратко нищо чудно и 2.4 да видим. Към края на деня може и да възтановим, но е важно какви обеми.

                        Коментар


                        • От другата страна на океана треска ги тресе и койна нещо не му е ден.

                          Коментар


                          • Днес ще е интересен ден - ако не върне до 2,50 и надолу, ще купя още, защото за мен това ще е най-бичият сигнал. Не е препоръкъ, ще гледам мача отблизо
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

                              Ами аз чакам още. А червеното ще е тепърва на мода.
                              Не е време за червено... поне по тази позиция и свързаните с нея
                              Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                                Кеширалите, още повече станахте, кажете нещо.​​​​​​
                                Червеното днес беше на мода.
                                Ами аз чакам още. А червеното ще е тепърва на мода.

                                Коментар

                                Working...
                                X