IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
    Добре затвори позицията, като се има предвид, че пазара е надолу днес. Големият продавач изглежда е приключил бройките. Според мен трудно върви нагоре поради сентимента тези дни и поради факта, че доста време позицията тъпчеше на едно място и има доста изнервени спекуланти (личи си по мненията). Наистина за инвеститорите тук беше неприятно да гледат целия пазар как катери последните месеци, а Хима не реагира, даже падаше. Затова сега ще има продавачи, които биха разкешили при най-малкия ръст на нулата или малка загуба. Според мен, ако пазара тръгне пак нагоре, тази позиция ще изпреварва другите по ръст, стига да не излезе някой друг със стотици хиляди бройки разбира се.
    Миналата седмица прогнозирах, че на продавача му приключват бройките и затова към края на седмицата купих малко Дано да съм познал, засега се движим добре

    Нямам препоръки
    Ами тогава утре с песен от сутринта да праснем кеша чудесен.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

      Коментар


      • Хан Кубрат се появи .... добре дошъл отново,

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение
          Хвала, хвана на Химимпорт!
          https://www.youtube.com/watch?v=2tGKOZ7idSY

          Коментар


          • Първоначално изпратено от TGV Разгледай мнение

            Здравейте г-н Керезов,

            Тъй като казахте да питаме, аз питам:
            - раздаването на дивидент по обикновените акции от миналата година, ще остане еднократно или ще се прави всяка година?;
            - ако ще се раздава дивидент, ще може ли да се очаква и разпределение на неразпределената печалба, а не само на текущата?;
            - при наличието на такива големи кешови наличности ще има нова придобивания, създаване на нови бизнеси или др.?;
            - какво ще се направи да се подкрепи цената на акциите - обратни изкупувания, раздаване на дивидент или др.?

            Предварително благодаря.
            Положителен отговор на този въпрос би изтрелял цената в орбита....
            но няма да го получим във форума

            Коментар


            • Хвала, хвала на Химимпорт!
              Last edited by Иван Давидов; 10.05.2017, 20:40.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от TGV Разгледай мнение

                Здравейте г-н Керезов,

                Тъй като казахте да питаме, аз питам:
                - раздаването на дивидент по обикновените акции от миналата година, ще остане еднократно или ще се прави всяка година?;
                - ако ще се раздава дивидент, ще може ли да се очаква и разпределение на неразпределената печалба, а не само на текущата?;
                - при наличието на такива големи кешови наличности ще има нова придобивания, създаване на нови бизнеси или др.?;
                - какво ще се направи да се подкрепи цената на акциите - обратни изкупувания, раздаване на дивидент или др.?

                Предварително благодаря.
                И най важния въпрос ако въобще има дивиденти, какъв процент от печалбата ще отиде за дивидент, едни 80% примерно би било добре!

                Коментар


                • Добре затвори позицията, като се има предвид, че пазара е надолу днес. Големият продавач изглежда е приключил бройките. Според мен трудно върви нагоре поради сентимента тези дни и поради факта, че доста време позицията тъпчеше на едно място и има доста изнервени спекуланти (личи си по мненията). Наистина за инвеститорите тук беше неприятно да гледат целия пазар как катери последните месеци, а Хима не реагира, даже падаше. Затова сега ще има продавачи, които биха разкешили при най-малкия ръст на нулата или малка загуба. Според мен, ако пазара тръгне пак нагоре, тази позиция ще изпреварва другите по ръст, стига да не излезе някой друг със стотици хиляди бройки разбира се.
                  Миналата седмица прогнозирах, че на продавача му приключват бройките и затова към края на седмицата купих малко Дано да съм познал, засега се движим добре

                  Нямам препоръки

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kerezov Разгледай мнение
                    Ами да бяха попитали във форума, щях да им отговоря. Както на Вас : Вие питате, аз отговарям.
                    Здравейте г-н Керезов,

                    Тъй като казахте да питаме, аз питам:
                    - раздаването на дивидент по обикновените акции от миналата година, ще остане еднократно или ще се прави всяка година?;
                    - ако ще се раздава дивидент, ще може ли да се очаква и разпределение на неразпределената печалба, а не само на текущата?;
                    - при наличието на такива големи кешови наличности ще има нова придобивания, създаване на нови бизнеси или др.?;
                    - какво ще се направи да се подкрепи цената на акциите - обратни изкупувания, раздаване на дивидент или др.?

                    Предварително благодаря.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

                      Хубаво е че има форум , за да се осъществява някаква комуникация с мениджмънта .
                      +++++++++++

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kerezov Разгледай мнение
                        Ами да бяха попитали във форума, щях да им отговоря. Както на Вас : Вие питате, аз отговарям.
                        Хубаво е че има форум , за да се осъществява някаква комуникация с мениджмънта .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kerezov Разгледай мнение
                          Ами да бяха попитали във форума, щях да им отговоря. Както на Вас : Вие питате, аз отговарям.
                          Ние ги хващаме, те ги пускат...

                          Коментар


                          • Днес ще борим ли 1,70

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kerezov Разгледай мнение
                              Ами да бяха попитали във форума, щях да им отговоря. Както на Вас : Вие питате, аз отговарям.
                              Ха ха ха. Хубав отговор разсмяхте ме. Хубав ден и наистина чакаме някакви новини от Вас пък ако и са хубави още по добре.

                              Коментар


                              • Ами да бяха попитали във форума, щях да им отговоря. Както на Вас : Вие питате, аз отговарям.

                                Коментар

                                Working...
                                X