IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
    Колко е нетният дивидент на акция? Знае ли се вече? Нетният!
    При бруто 5.4 стинки колко трябва да е нетният?
    НЕТНИЯТ?!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение

      0,0513 лв.
      Благодаря!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
        Колко е нетният дивидент на акция? Знае ли се вече? Нетният!
        0,0513 лв.
        Мненията ми не са препоръка за търговия.

        Коментар


        • Колко е нетният дивидент на акция? Знае ли се вече? Нетният!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

            Предполагам за покупката на ЧЕЗ
            ...или на АЕЦ "Белене"?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от TGV Разгледай мнение
              На мен ми е интересно добавянето на облигациите в дейността на дружеството. Какво следва от това? Ще издават облигации? Ако да защо, при условие, че има паричен ресурс. Освен ако няма някой наистина голям проект.
              Предполагам за покупката на ЧЕЗ

              Коментар


              • Бъг в екстрите?

                http://www.x3news.com/?page=Company&BULSTAT=000627519

                Коментар


                • На мен ми е интересно добавянето на облигациите в дейността на дружеството. Какво следва от това? Ще издават облигации? Ако да защо, при условие, че има паричен ресурс. Освен ако няма някой наистина голям проект.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                    Промяната ще дойде ако гласуват дивидент при ЦКБ ... ще изкъртят всички спамери и направо ще изтрепят рибата ...
                    При Зрънчо. Там е голямата болка.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bat sali Разгледай мнение
                      Близо 13 мил. отиват в неразпределена , а там има колосална сума , щом така са решили , поне бият и най -големите банкови депозити . Събитието е променена дивидентна политика , а не размера . Все пак адмирации !
                      Промяната ще дойде ако гласуват дивидент при ЦКБ ... ще изкъртят всички спамери и направо ще изтрепят рибата ...
                      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                      Коментар


                      • Близо 13 мил. отиват в неразпределена , а там има колосална сума , щом така са решили , поне бият и най -големите банкови депозити . Събитието е променена дивидентна политика , а не размера . Все пак адмирации !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Sashko Разгледай мнение
                          Добра новина. Следващите 2--3 седмици ще се изкупува, не знам до колко.
                          Саше за 5 стинки дивидент би следвало да се изкупува до 5 стинки нагоре . Аз съм ок и 3 кинта да стане, ама... И понеделник колко човека ще има които ще купуват като неразбрали . Ние сме 700 на цялата борса

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                            Света е много интересно място. Ако преди две години някой ми беше казал, че Химимпорт ще разпредели две поредни години дивидент по обикновенните акции нямаше да му повярвам.
                            Как беше:"Никога не казвай никога!" Сам виждаш, че и това е възможно!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Sashko Разгледай мнение
                              Тапата още стои, до 1.80 е все затапване, след това избушва
                              Ти на 13200бр. тапа ли казваш? Аз за тапа разбирам 50000 до 100000 бр и повече. Погледни само оборотът от сутринта, при условие. че е петък. Все пак това е флагманът , а пък и не всички знаят за дивидента. В понеделник ще бъде по-яка лудницата! Сега е началото. Който превари, той завари.

                              Коментар


                              • Света е много интересно място. Ако преди две години някой ми беше казал, че Химимпорт ще разпредели две поредни години дивидент по обикновенните акции нямаше да му повярвам.

                                Коментар

                                Working...
                                X