IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Сега графика с фибоначи ли трябва да правя?
    Събитията не винаги отговарят на очакванията!

    Коментар


    • не се научиха да продават тук и това е ...

      Коментар


      • Тук някой пак пусна промоция...
        Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
          И на мен ми излезе хороскопа с подобни резултати ...
          Само, че логиката ми е по-различна :
          - понеже ЦКБ се равнява или изостава от ХИМ 5-10% в цената на акцията , но предвид чудесните резултати очаквам да тества двата лева ,...
          т.е. заложил съм, че каката ще бъде по пъргава и ще бута баткото нагоре ...
          Не се знай знай ли се кой кого ще тегли , каквото било преди си е за преди, цкб може и с премия да е отсега насетне, ма който и да дърпа каруцата -и двете ще се возят в нея.
          Затова съм им фифти фифти .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
            Моите очаквания са към края на годината цена 2,20-2,25лв за акция, при положение че няма някакви политически или икономически трусове.
            И на мен ми излезе хороскопа с подобни резултати ...
            Само, че логиката ми е по-различна :
            - понеже ЦКБ се равнява или изостава от ХИМ 5-10% в цената на акцията , но предвид чудесните резултати очаквам да тества двата лева ,...
            т.е. заложил съм, че каката ще бъде по пъргава и ще бута баткото нагоре ...
            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

            Коментар


            • Давай флагмане, разбий мечката!!!))))
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Моите очаквания са към края на годината цена 2,20-2,25лв за акция, при положение че няма някакви политически или икономически трусове.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                  Тук гледам, че има да се преодолява ниво на съпротива

                  Мнението не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                  Вчера е имало опити с голям обем , а той кога се появява. Да видим днешния ден как ще мине

                  Коментар


                  • Тук гледам, че има да се преодолява ниво на съпротива

                    Мнението не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                    Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                    Коментар


                    • Сори, объркало съм темите))) Това долу не се отнася за флагмана за прехваленото доверие, което сашко сравни в темата за доверие като цена с флагмана)))))
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mr. Profit
                        Като видях и вашите мнения си мисля, че в диапазона 1.70-1.00 може да е дъното. Какво да направя в този случай като не съм сигурен? Чакам си модела да ми даде вход и действам... може да не успея от първия, втория или третия път, но в даден момент ще се закача и при риск/риуорд 1:5 все ще изкарам нещо си мисля.
                        Mистър Профит, най-доброто решение според мен е да спреш да се чудиш и да избереш други потенциални папири, които да понесат паричките към нови върхове))) Защо тр. губиш време за чудене като най-вероятно има много време докато цините се кротнат между крайните страх и алчност, а там някъде и между екстремните страх и алчност не седят ли мирно и кротко нивата на фибоначи!?!?!))) Така, че нужно ли е да се буташ между "шамарите" само 2 дни след стоп-лоса!?!?!))) както каза някъде софикс - нека първо големите се разберат)))))
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение
                          НЕ МОЖЕ ПОСТОЯННО ДА ВЪРВИ НАГОРЕ, А МИ СЕ ИСКА !
                          МНЕНИЕТО МИ Е, ЧЕ СЛЕДВА КОРЕКЦИЯ, ПРЕДИ ДА ПРОДЪЛЖИ ВЪЗХОДЯЩ ТРЕНД !
                          А според мен сега се зареждат пакети!

                          Коментар


                          • НЕ МОЖЕ ПОСТОЯННО ДА ВЪРВИ НАГОРЕ, А МИ СЕ ИСКА !
                            МНЕНИЕТО МИ Е, ЧЕ СЛЕДВА КОРЕКЦИЯ, ПРЕДИ ДА ПРОДЪЛЖИ ВЪЗХОДЯЩ ТРЕНД !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение
                              Според мен, днес ще върнем до към 1,72
                              Като гледаш кодировки купува пак ли така мислиш? Вървим нагоре бавно,но славно! До момента сме с +0.57%.
                              Last edited by radon222a; 08.06.2017, 12:54.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                                Ще връща.... към 2007-а.
                                а дано, ама нада ли

                                Коментар

                                Working...
                                X