IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Те не злорадстват, а просто дават съвети да забогатеем като тях. Толкова са богати, че висят по форумите. Или друг им харчи парите или виртуалното богатство не струва.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

      Ол-ин в Булгартабак не е кеш!
      Един от правата вяра се появи , Винаги Елана, над Всичко....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

        Никой не злорадства ,само изказваме мнение по често .....да напомняме миналото...
        Когато през пролетта на 2017 обявих/ме началото на спада около 720 пункта ,разбрахме какви сме до девето коляно...
        Какво зеле правя ,какви са ми децата ,какъв лекар имаме ,каква кола караме и т.н...
        Та сега с кеш мога да купувам всичко ако искам , докато тез с лекарите гледат ,само гледат.....вече ако не са продали тайно ,щото в този момент най големите викачи търсят начина да излезнат на гърба на някой балък......
        Ол-ин в Булгартабак не е кеш!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

          Аз не мога да разбера какво е това злорадстване когато цените тръгнат надолу ! А и в крайна сметка всеки сам си носи отговорността за собствените си средства и инвестиции ! Пазарите както могат да вървят нагоре, така и надолу, всеки търгуващ би трябвало да го знае това ! Така, че драми от това не би трябвало да се правят ! Тези, които успяват и хванат посоките и моментите за покупки и продажби мога само да ги поздравя ! Безсмислено е всеки ден една групичка тук да повтаря само едно и също за сривове, а друга отсреща да повтаря точно обратното !
          Никой не злорадства ,само изказваме мнение по често .....да напомняме миналото...
          Когато през пролетта на 2017 обявих/ме началото на спада около 720 пункта ,разбрахме какви сме до девето коляно...
          Какво зеле правя ,какви са ми децата ,какъв лекар имаме ,каква кола караме и т.н...
          Та сега с кеш мога да купувам всичко ако искам , докато тез с лекарите гледат ,само гледат.....вече ако не са продали тайно ,щото в този момент най големите викачи търсят начина да излезнат на гърба на някой балък......

          Коментар


          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

            Тук си бях .
            Аз не мога да разбера какво е това злорадстване когато цените тръгнат надолу ! А и в крайна сметка всеки сам си носи отговорността за собствените си средства и инвестиции ! Пазарите както могат да вървят нагоре, така и надолу, всеки търгуващ би трябвало да го знае това ! Така, че драми от това не би трябвало да се правят ! Тези, които успяват и хванат посоките и моментите за покупки и продажби мога само да ги поздравя ! Безсмислено е всеки ден една групичка тук да повтаря само едно и също за сривове, а друга отсреща да повтаря точно обратното !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

              И аз го чакам и със сигурност ще има, НО не от тези цени, а много по ниски. Не е препоръка разбира се.
              Аз не продавам, а ти, кво чакаш, си е твоя работа.

              Коментар


              • Не знам какво се радвате продалите, че цената паднала с 1 стотинка. Тази западна корекция прави голяма услуга на батко, че събира евтино акциите на уплашилите се и после ще му е по-лесно да качи цената ако реши...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                  Интересно е когато растяха цените на акциите и пазарите вървяха нагоре къде се криехте всички ? Питам и отговор не искам !
                  Никъде не сме се крили, а бяхме на борда. Но сега не виждам смисъл да съм там поради ред причини. Просто е.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                    Интересно е когато растяха цените на акциите и пазарите вървяха нагоре къде се криехте всички ? Питам и отговор не искам !
                    Тук си бях .
                    Бях писал ,че ще стигне 2,50 и до там 2.60 стигна и сега е на долу пазар кво да правим
                    Last edited by lobos; 25.10.2018, 10:34.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                      Как е партито днес на подводницата ли сте ?
                      Интересно е когато растяха цените на акциите и пазарите вървяха нагоре къде се криехте всички ? Питам и отговор не искам !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                        Аз пък чакам да почне ралито.
                        А тия двамката, дето са писали преди мен, сега нямат акции по време на корекцията и после няма да имат по време на ралито.
                        Драскат си на воля.
                        Но това си е техен проблем, разбира се.
                        Как е партито днес на подводницата ли сте ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                          Аз пък чакам да почне ралито.
                          А тия двамката, дето са писали преди мен, сега нямат акции по време на корекцията и после няма да имат по време на ралито.
                          Драскат си на воля.
                          Но това си е техен проблем, разбира се.
                          И аз го чакам и със сигурност ще има, НО не от тези цени, а много по ниски. Не е препоръка разбира се.

                          Коментар


                          • Аз пък чакам да почне ралито.
                            А тия двамката, дето са писали преди мен, сега нямат акции по време на корекцията и после няма да имат по време на ралито.
                            Драскат си на воля.
                            Но това си е техен проблем, разбира се.

                            Коментар


                            • Добро утро ЛАКОНЧЕТА https://www.marketwatch.com/
                              Алигатора добре ще хапне днес,стига да не е избягал вечеАлигаторчето е като лекарство,успокоителн антидепресант за глупави,наивни лакони
                              Last edited by strol; 25.10.2018, 09:56.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                                изпускате си нервите момчета ......... а това ви води направо към пропастта...

                                опитайте да се държите като мъже ..... ако можете, де...
                                Защо да си "изпускат" нервите?
                                Каква е разликата между теб и тях,
                                че да си в някаква по-особена позиция?
                                Никаква.. Тъпо.. Алабалистик.
                                М.... . ш..... ..й.о!

                                Коментар

                                Working...
                                X