IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
    Както секнаха пак устрема да не вземе да иде пак на 60ст.
    Имам един въпрос към теб не че много ми пука, но тъй като си много активен и с поляризирани мнения един път нагоре след това надолу смяташ че ще се ходи, имаш ли акции в Хим?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение
      Хаха, точно пишех, че май ще си останем само двамата, в тази тема много са доста силни на приказки/постове и прогнози, но сега не искат и със символични 50 да застанат зад тях.

      Оставаме отворени ощя няколко дни за по - смелите и ще обобщим кой колко е казал.

      Не ме гледа мен...
      Аз ще турна една прогноза лефче и ще спечеля като най близо до дъното...
      А ви с чичо ще се борите за вторите 50 лева....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
        А дано а дано!! Да го пребутам тоя парещ картоф на някой нов оптимист .
        Както секнаха пак устрема да не вземе да иде пак на 60ст?
        Last edited by Grosss; 24.07.2016, 19:19.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          Ти кажи, че се включваш с 50 лв и прогнозирай 2 стинки, ако искаш....

          пп До края на юли. Да има време и Монти да помисли..
          Хаха, точно пишех, че май ще си останем само двамата, в тази тема много са доста силни на приказки/постове и прогнози, но сега не искат и със символични 50 да застанат зад тях.

          Оставаме отворени ощя няколко дни за по - смелите и ще обобщим кой колко е казал.
          Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Аз прогнозирам 1.72 за 12месец 2016г..Знам че малко пресилвам оптимизма си, но дано е и повече
            А дано а дано!! Да го пребутам тоя парещ картоф на някой нов оптимист .

            Коментар


            • Аз прогнозирам 1.72 за 12месец 2016г..Знам че малко пресилвам оптимизма си, но дано е и повече

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Чиче ,прогноза за дъно приемате ли....
                Ти кажи, че се включваш с 50 лв и прогнозирай 2 стинки, ако искаш....

                пп До края на юли. Да има време и Монти да помисли..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
                  харесва ми колко оптимизъм се е събрал тука...спомням си преди време в същия дух се носеше мантрата за предстоящия летеж нагоре,как флагмана бил разпънал платна и потеглял...беше края на 2014 година....но вместо нагоре потегли в обратната посока и то на продължително плаване
                  Не е препоръка а само напомняне да си имате едно наум при вземането на инвестиционни решения
                  Нали знаеш че има едни хора които до шия да са затънали в изпражнения ще викат че това е течен шоколад.2014 след случката с КТБ им казах на някои аматьори че потегляме надолу но за тях аз бях от тия дето били изтървали влака.Хахаха нека сега дойдат да видят как чакам още влака на плажа на брега на морето изтегнал се като емира на Кувейт .

                  Коментар


                  • харесва ми колко оптимизъм се е събрал тука...спомням си преди време в същия дух се носеше мантрата за предстоящия летеж нагоре,как флагмана бил разпънал платна и потеглял...беше края на 2014 година....но вместо нагоре потегли в обратната посока и то на продължително плаване
                    Не е препоръка а само напомняне да си имате едно наум при вземането на инвестиционни решения

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
                      http://www.bse-sofia.bg/?page=OTCtra...=579349cb2e11e


                      Каква ли ще е цената, когато няма голям продавач ?
                      За коя дата е това?

                      Коментар


                      • http://www.bse-sofia.bg/?page=OTCtra...=579349cb2e11e


                        Каква ли ще е цената, когато няма голям продавач ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Чиче ,прогноза за дъно приемате ли....
                          То ще стане като Omaha H/L, хем силната, хем слабата ръка да печели и възможност двама да разделят. Твърде комплицирано.
                          Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Имам чувството, че сте много далеч от истината....

                            Прогнози само със залог..По 50 кинта. Който е най близо печели....

                            Моята цена на 29.12.2016 г - 1, 95 лв.
                            Чиче ,прогноза за дъно приемате ли....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Имам чувството, че сте много далеч от истината....

                              Прогнози само със залог..По 50 кинта. Който е най близо печели....

                              Моята цена на 29.12.2016 г - 1, 95 лв.
                              Адмирирам, съгласен, аз казвам 1.57 лв.(прогноза от записките ми от 30.12.2015 г. и ще се придържам към нея).

                              До кога приемаме прогнози, до края на юли или до събранието?
                              Last edited by k.o.; 22.07.2016, 23:20.
                              Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                              Коментар


                              • Имам чувството, че сте много далеч от истината....

                                Прогнози само със залог..По 50 кинта. Който е най близо печели....

                                Моята цена на 29.12.2016 г - 1, 95 лв.

                                Коментар

                                Working...
                                X