IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И аз мисля че въпреки лошите политически новини, има много пари които стоят на ниска доходност и се оглеждат за нови инвестиции. Ще е жалко ако изтървем момента и тренда се обърне.


    Успех на всички!!! Не е препоръка!

    Коментар


    • Абе вие луди ли сте чужденците искат тука да изкупуват до 6 и вече яко си пълнят акции на сърахилувци

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
        Страх ги е бледолики.Чакат Софикс 500.
        Не знам кой какво чака ,ама гледам банките пълни с пари и се чудят къде да ги
        инвестират.Ипотечниге заеми са на рекордно ниски нива,даже премахват някой от
        таксите само и само някой да се излъже да вземе не бих се учидил ако се получи
        чакмак изненада в даден момент противно на всеобщите очаквания за спад.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
          То че от твоя спам отърване няма е ясно.
          Ма поне земи му кажи на саповия дух да те научи как да си комбинираш излиянията в 1 и същи пост, белким малко бройката им поне се намали..
          Еее пък ти - нека стане заслужил инвеститир поне от брой постове

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
            Страх ги е бледолики.Чакат Софикс 500.
            То че от твоя спам отърване няма е ясно.
            Ма поне земи му кажи на саповия дух да те научи как да си комбинираш излиянията в 1 и същи пост, белким малко бройката им поне се намали..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
              Прогнозите по принцип будят интерес и всеки ги чете ,но имат един съществен недостатък винаги нещо може да обърка бакалската сметка.В момента има доста
              кеш и не знаем какво мислят зложелателите,така че всичко е много условно може
              да стане ,а може би не.
              Страх ги е бледолики.Чакат Софикс 500.

              Коментар


              • Скоро 5 мнного количества се търсят

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                  Флагманът се е запътил към плитчините на 1.90

                  ТАШУНКО със сапа , не се разхождай по палубата в това разбунтувало се време- току виж откачил се гаП те застигне в тил ..и цап !
                  Днес видя ли ХУБОТЧЕТО на на тайфунчето - каква вода вдигна !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                    Абе има плаж ама половината ден.После има пък кръчми.Гледам си навалицата и си пийвам и от време на време проверявам какво става тук.Борсата най много някой умрял напън да направи.Толкова са и силите.Софикса е потеглил яко надолу.Къде ще спре ще видим.Май на 500 пункта ще му хареса.Ама и на мен ще ми се хареса.Тъкмо ще вкарам умните пари щото не се подвеждам по акъла на шкембе инвеститорите.
                    Прогнозите по принцип будят интерес и всеки ги чете ,но имат един съществен недостатък винаги нещо може да обърка бакалската сметка.В момента има доста
                    кеш и не знаем какво мислят зложелателите,така че всичко е много условно може
                    да стане ,а може би не.

                    Коментар


                    • Флагманът се е запътил към плитчините на 1.90

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                        Абе и твойта не е лесна,слънце няма,плаж няма,кефа отиде по дяволите,сега борсата
                        ако направи един чакмак хептен ще се изкефя.
                        Абе има плаж ама половината ден.После има пък кръчми.Гледам си навалицата и си пийвам и от време на време проверявам какво става тук.Борсата най много някой умрял напън да направи.Толкова са и силите.Софикса е потеглил яко надолу.Къде ще спре ще видим.Май на 500 пункта ще му хареса.Ама и на мен ще ми се хареса.Тъкмо ще вкарам умните пари щото не се подвеждам по акъла на шкембе инвеститорите.

                        Коментар


                        • Епа да не може да падне защото чужденци купуват през булбанк евтини акции на уплашилите се то този холдинг си има газ и трябва да се качва но явно чужденците мислят адекватно

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            2,05 падна....
                            сори ,не ви мисля лошото.....
                            сега гледам - не е паднало, всички сделки са над 2,05 до момента

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                              Флагманът почна да потъва а с него и борсата.Сега е потопил нос като Титаник .
                              Абе и твойта не е лесна,слънце няма,плаж няма,кефа отиде по дяволите,сега борсата
                              ако направи един чакмак хептен ще се изкефя.

                              Коментар


                              • Флагманът почна да потъва а с него и борсата.Сега е потопил нос като Титаник .

                                Коментар

                                Working...
                                X