IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
    да не стане още някалко такива дни и ги махам......ги е.. в м......та
    Глупости! Нищо не махаш. Държиш ги. Просто ставаш "дългосрочен" инвеститор. Като мен.
    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
      Някой упорито натиска цената, за да купи на по-ниски цени.

      Още няколко такива дни и ще започна пак да купувам.
      да не стане още някалко такива дни и ги махам......ги е.. в м......та

      Коментар


      • Някой упорито натиска цената, за да купи на по-ниски цени.

        Още няколко такива дни и ще започна пак да купувам.

        Коментар


        • бравос на накупилите в петък и на тези които се възползваха от промоцията около 1.95.съвсем друго си е да се качиш на влака в последния момент преди да се хвърли в пропастта........Гаки дай снимка от някаде на гаврош гонещ влак и се хващащ за него а пред влака пропаст.ще е класика в жанра.предварително ти благодаря ако успееш да намериш това в нета

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
            Точно поради същите причини в Петък останах без никакъв кеш, та даже се наложи да си продам така харесваните от мен Спидита. Сега обаче се вижда, че тях може да си ги върна на същите нива, но това което купих с парите в Петък е далеч нагоре - поне към този момент!
            Добра философия! Аз правя същото на БФБ от 13 г. - винаги търся и избирам по-добрата алтернатива, без излишно да се влюбвам в акция... И да ти кажа засега резултатите са добри

            Коментар


            • Момци, от скука ли ги направихте тези 11 бида на 1,953
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                Предполагам ,че имаш акции в Хим и ЦКБ ,а нямаш в Петрол ?
                Точно така

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Георги Борисов Разгледай мнение
                  1. Имам не по 5 а по 50 коментара на ден, но те изцяло са свързани с мастиката.
                  2. Не "кеса" по цял ден пред компа ( в момента пиша от тел. даже). Работя и произвеждам БВП, за разлика от повечето спекуланти тук.
                  3. Не вземам инвестиционните си решения на база написано в Инвестор, защото не чета Инвестор.
                  4. В продължение на т.2 имам и смейство, което изисква внимание. И нямам време да чета коя компания кога ще раздава дивидент.
                  5. Ако не искаш да ми дадеш отговор на въпроса ми, поне не се заяждай. При положение, че никой нищо не ти казал а ти да отвръщаш с остри мнения сваля нивото ти...всъщност то може и да ти е ниско.
                  6. Желая ти успех !
                  Право да получат дивидент имат лицата, вписани в регистрите на Централния депозитар като акционери на Дружеството на 14-тия ден след датата на Общото събрание, на което са приети годишния финансов отчет и решение за разпределяне на печалбата. Централният депозитар предоставя на Дружеството списък на акционерите към горепосочената дата.
                  Успех

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от unseen
                    Човече , имаш по 5 коментара на ден , а с елементарни
                    неща не си запознат . Вместо да кесите по цял ден на компа и се упражнявате кое с колко щяло да се вдигне вземете попрочетете . Поне инфо бол. Как ги вземате тия инвестиционни решения идея си нямам. Или май се сещам " това го писаха в инвестора "
                    Срамота .
                    1. Имам не по 5 а по 50 коментара на ден, но те изцяло са свързани с мастиката.
                    2. Не "кеса" по цял ден пред компа ( в момента пиша от тел. даже). Работя и произвеждам БВП, за разлика от повечето спекуланти тук.
                    3. Не вземам инвестиционните си решения на база написано в Инвестор, защото не чета Инвестор.
                    4. В продължение на т.2 имам и смейство, което изисква внимание. И нямам време да чета коя компания кога ще раздава дивидент.
                    5. Ако не искаш да ми дадеш отговор на въпроса ми, поне не се заяждай. При положение, че никой нищо не ти казал а ти да отвръщаш с остри мнения сваля нивото ти...всъщност то може и да ти е ниско.
                    6. Желая ти успех !
                    Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                      Песимистична прогноза - до изборите Хим 2.15, ЦКБ 1.30 без особени спадове по пътя. Петрол -2.50.
                      Предполагам ,че имаш акции в Хим и ЦКБ ,а нямаш в Петрол ?

                      Коментар


                      • Песимистична прогноза - до изборите Хим 2.15, ЦКБ 1.30 без особени спадове по пътя. Петрол -2.50.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                          А тука си прав - един Господ знае на къде ще вървят в бъдеще . То затова написах и, че съм доволен към днешна дата
                          Ами пробвай да ги реализираш в следващото падане...а то ще има ако не тук някъде другаде....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            пита се докога..... а не никога повече .....
                            А тука си прав - един Господ знае на къде ще вървят в бъдеще . То затова написах и, че съм доволен към днешна дата
                            Пътека се прави камък по камък!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                              Няма да имаш дивидент!


                              Ей,майтапчии...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                                Точно поради същите причини в Петък останах без никакъв кеш, та даже се наложи да си продам така харесваните от мен Спидита. Сега обаче се вижда, че тях може да си ги върна на същите нива, но това което купих с парите в Петък е далеч нагоре - поне към този момент!
                                пита се докога..... а не никога повече .....

                                П.П. почнем ли да говорим какво ще стане след шест месеца и до тогава ще купувам еФтино ,пиши я бегала борсата....
                                Last edited by Монти; 25.06.2014, 12:23.

                                Коментар

                                Working...
                                X