IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Георги Борисов Разгледай мнение
    Ако ги продам на 1-ви юли ?
    Няма да имаш дивидент!
    Пътека се прави камък по камък!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
      Така е най-логично! НО, ако борсата беше само логика на нея щяха да търгуват само компютри
      Аз виждам друго - има дългосрочен апетит от големи чужденци (може и нашенци) и тях не ги бъркат тия 2-3 месеца до изборите.. те гледат 5 г. напред. И там явно виждат в пъти по-високи цени от сега. А че сега има някакви притеснения в дребните и им продават под 2 лв. за тях е добре дошло.
      Това е, за мен е по-важна голямата картинка. А тя показва че все повече "свободни" акции си намират дългосрочен пристан.. а знаем какво става като се получи дефицит ... силите на търсенето надделяват и цената расте
      Ако всички очакват ръста да стане след изборите и искат да купуват тогава... ще има ли кой да им продава!?
      Разбира се, винаги има продавачи... но на други ценови нива
      Точно поради същите причини в Петък останах без никакъв кеш, та даже се наложи да си продам така харесваните от мен Спидита. Сега обаче се вижда, че тях може да си ги върна на същите нива, но това което купих с парите в Петък е далеч нагоре - поне към този момент!
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
        Не на 30, а 14 дни след 30! След това може да си ги продадеш и ще получиш дивидент!
        Ако ги продам на 1-ви юли ?
        Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
          Ето моята прогноза, която не е базирана на нищо друго, освен на моите лични усещания.

          В близките два-три месеца няма да има осезаеми движения нагоре или надолу, а заради банковата и политическата криза по-скоро ще има лек натиск надолу, макар и не много значителен.

          Който иска да го приема това като препоръка. А КФН може да си го...
          Така е най-логично! НО, ако борсата беше само логика на нея щяха да търгуват само компютри
          Аз виждам друго - има дългосрочен апетит от големи чужденци (може и нашенци) и тях не ги бъркат тия 2-3 месеца до изборите.. те гледат 5 г. напред. И там явно виждат в пъти по-високи цени от сега. А че сега има някакви притеснения в дребните и им продават под 2 лв. за тях е добре дошло.
          Това е, за мен е по-важна голямата картинка. А тя показва че все повече "свободни" акции си намират дългосрочен пристан.. а знаем какво става като се получи дефицит ... силите на търсенето надделяват и цената расте
          Ако всички очакват ръста да стане след изборите и искат да купуват тогава... ще има ли кой да им продава!?
          Разбира се, винаги има продавачи... но на други ценови нива

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Георги Борисов Разгледай мнение
            Сигурно ли е, че ако към 30 юни имам акции, ще получа дивидент макари и три месеца по-късно ?
            Не на 30, а 14 дни след 30! След това може да си ги продадеш и ще получиш дивидент!
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
              На 30-ти юни, дивидента 3 месеца след него
              Сигурно ли е, че ако към 30 юни имам акции, ще получа дивидент макари и три месеца по-късно ?
              Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                И аз залагам за подобни нива на тестване пък да видим. Просто падането под 2 лв на Хима и негативната обстановка в страната ще натежи.

                Не е препоръка!
                Истината ще се разбере след 30 юни ,защото сега ще течат преоценки по някой позиции и ПФ ще вложат някой лв.....да нямат големи загуби..
                не е препоръка....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                  За подкрепа ли говориш ?
                  Кажи нещо за Петрол - там ми стана интересно....
                  Относно трите месеца - достатъчно дълъг срок са за мен .... да направя арбитраж (ще ми стане любим термин) .....между ЦКБ и Петрол
                  виж какво ,прочетох ,че средната ти е 85 ст , гледай да не ти стане на минус инвестицията...живей си живота.... миналата година купих една десетка на ССВ на 57 ст.... а петрол купувах на 5,9 .....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    В момента има подкрепа в ХИМ / сигурно от мажоритара - затова евала- не съм го казвал скоро ,но всички други се скриха като мишки/ ,но това ще е временно ....
                    колко ли пакети ще приемат да вземат и до кога.........
                    Три месеца са много дълъг период на благодеяния...
                    Не е препоръка...
                    За подкрепа ли говориш ?
                    Кажи нещо за Петрол - там ми стана интересно....
                    Относно трите месеца - достатъчно дълъг срок са за мен .... да направя арбитраж (ще ми стане любим термин) .....между ЦКБ и Петрол
                    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                      И аз залагам за подобни нива на тестване пък да видим. Просто падането под 2 лв на Хима и негативната обстановка в страната ще натежи.

                      Не е препоръка!
                      В момента има подкрепа в ХИМ / сигурно от мажоритара - затова евала- не съм го казвал скоро ,но всички други се скриха като мишки/ ,но това ще е временно ....
                      колко ли пакети ще приемат да вземат и до кога.........
                      Три месеца са много дълъг период на благодеяния...
                      Не е препоръка...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        Тестване на нивата от петък до изборите.....може и малко по надолу...
                        ССВ- около 90 ст.
                        ХИМ. около 1,5 лв
                        ЗХБГ- около ..40 ст...
                        петрол около 2 лв
                        Гагарин около 35 лв
                        БТН около 50 лв....
                        Енерго ПРО Мрежи около 165...ще се види..
                        Продажби около 14 лв.....ако няма дивидент...
                        Не е препоръка....
                        Имам акции в последните пет..
                        И аз залагам за подобни нива на тестване пък да видим. Просто падането под 2 лв на Хима и негативната обстановка в страната ще натежи.

                        Не е препоръка!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                          Хайде да направим по една прогноза в краткосрочен план и да приключваме с глупостите? Ще се види кой "познава" и кой не..
                          Тестване на нивата от петък до изборите.....може и малко по надолу...
                          ССВ- около 90 ст.
                          ХИМ. около 1,5 лв
                          ЗХБГ- около ..40 ст...
                          петрол около 2 лв
                          Гагарин около 35 лв
                          БТН около 50 лв....
                          Енерго ПРО Мрежи около 165...ще се види..
                          Продажби около 14 лв.....ако няма дивидент...
                          Не е препоръка....
                          Имам акции в последните пет..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                            Хайде да направим по една прогноза в краткосрочен план и да приключваме с глупостите? Ще се види кой "познава" и кой не..
                            Най-добре
                            До края на годината ще минем през 1,40-1,50, до края на следватаща- през 2,50-3,00.

                            Коментар


                            • Ето моята прогноза, която не е базирана на нищо друго, освен на моите лични усещания.

                              В близките два-три месеца няма да има осезаеми движения нагоре или надолу, а заради банковата и политическата криза по-скоро ще има лек натиск надолу, макар и не много значителен.

                              Който иска да го приема това като препоръка. А КФН може да си го...

                              Коментар


                              • 2.94 лева съм казал. То ще е сгап нагори.някво обратно изкупуване или някакъв захарен памук за фондаменталистите

                                Коментар

                                Working...
                                X