IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
    И къде точно чакаш?
    При тия които дадоха най голям ръст.Те ще се сурнат най много.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
      Купувам бре.Оня ден при паниката ми наръсиха на ниските оферти.От понеделник продавам.Берекет.Вчера изчистих и последните.Сега пак викам да ми наръсят.
      Играч си ти

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение


        И аз му се чудя на този човек - все спадове вещае, разбира се понякога познава, но никога не купува. Каквато и да е цената - все ще купува с 30-40% по-тънко
        Купувам бре.Оня ден при паниката ми наръсиха на ниските оферти.От понеделник продавам.Берекет.Вчера изчистих и последните.Сега пак викам да ми наръсят.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
          Не бе Батя питам те за да видя дали си се усетил накъде върви играта.Аз съм с кеша отдолу и си чакам.Нямам бърза работа на БФБ практиката ми го е доказала.
          И къде точно чакаш?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            Ташуняка не търси отговор, а по-скоро пробва тънка провокацийка, на каквито не обръщам внимание. Иначе щеше да погледна поста ми от вчера и да е наясно че намеренията ми към тази акция са доста по-дългосрочни
            И неговата не е лесна... Хем му се иска, хем не му стиска.. като на ученичките от 9-ти клас
            Не бе Батя питам те за да видя дали си се усетил накъде върви играта.Аз съм с кеша отдолу и си чакам.Нямам бърза работа на БФБ практиката ми го е доказала.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение


              И аз му се чудя на този човек - все спадове вещае, разбира се понякога познава, но никога не купува. Каквато и да е цената - все ще купува с 30-40% по-тънко
              Е как, после пазара като се е юрнал нагоре и той се оказва че е купил тъъъкмо навреме
              Захитря той, не си казва покупките навреме, че после Полки му вади постовете и го засрамва жестоко

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                И неговата не е лесна... Хем му се иска, хем не му стиска.. като на ученичките от 9-ти клас


                И аз му се чудя на този човек - все спадове вещае, разбира се понякога познава, но никога не купува. Каквато и да е цената - все ще купува с 30-40% по-тънко
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vinkel Разгледай мнение
                  Батката е инвеститор и спекулант , не е лице с лабилна нервна система
                  Ташуняка не търси отговор, а по-скоро пробва тънка провокацийка, на каквито не обръщам внимание. Иначе щеше да погледна поста ми от вчера и да е наясно че намеренията ми към тази акция са доста по-дългосрочни
                  И неговата не е лесна... Хем му се иска, хем не му стиска.. като на ученичките от 9-ти клас

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                    Мда, може целенасочено да е натискането. Няма логика иначе да се продава така, при положение че брокера ти може да осигури пакетна покупка на по-добра цена
                    Някой опитва да създаде нова паника покрай простотиите които ръси Кутев (един провалил се политик на отиваща си партия) и да обере и последните бройки останали в треперещи ръчички
                    Продавам си аз сутринта 400 бройки и след мене всички се втурнаха с хилядите бройки на пазар сякаш само това чакаха!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                      Батя разкара ли вече Хима ?
                      Батката е инвеститор и спекулант , не е лице с лабилна нервна система

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                        Добра философия! Аз правя същото на БФБ от 13 г. - винаги търся и избирам по-добрата алтернатива, без излишно да се влюбвам в акция... И да ти кажа засега резултатите са добри
                        Батя разкара ли вече Хима ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                          Мда, може целенасочено да е натискането. Няма логика иначе да се продава така, при положение че брокера ти може да осигури пакетна покупка на по-добра цена
                          Някой опитва да създаде нова паника покрай простотиите които ръси Кутев (един провалил се политик на отиваща си партия) и да обере и последните бройки останали в треперещи ръчички
                          Няма да се учудя ако си правят услуги като за последно
                          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                          Коментар


                          • То кутев си е за КФН,ако питаш мен-все от някъде трябва да се почне.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                              Някой упорито натиска цената, за да купи на по-ниски цени.

                              Още няколко такива дни и ще започна пак да купувам.
                              Мда, може целенасочено да е натискането. Няма логика иначе да се продава така, при положение че брокера ти може да осигури пакетна покупка на по-добра цена
                              Някой опитва да създаде нова паника покрай простотиите които ръси Кутев (един провалил се политик на отиваща си партия) и да обере и последните бройки останали в треперещи ръчички

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                                Някой упорито натиска цената, за да купи на по-ниски цени.

                                Още няколко такива дни и ще започна пак да купувам.
                                остават още 100К
                                препоръки не давам

                                Коментар

                                Working...
                                X