IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Имам един въпрос и очаквам смислени отговори: Защо, след продажбата на големия пакет, цената реално се вдигна само с 1 стот., а не с повече, както всички очаквахме?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
      А може да е на дълъг курс с камиона
      Мдааа , може да му се е повредил тахометъра и да не спира да върти геврека

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
        Вожда се загуби , сигурно е болен
        А може да е на дълъг курс с камиона

        Коментар


        • Вожда се загуби , сигурно е болен

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение
            От друга страна може да се появи някой по сериозен играч, който да понадуе, както стана при предния рън до над 1.8. Мисълта ми е че никога нищо не се знае със сигурност, затва е интересно това занимание Не е препоръка.
            +1
            съгласен съм с теб...но аз гледам да си защитя вложението до колкото това е възможно при непредвидени ситуации,които винаги могат да възникнат....пък ако излезе купувач по позицията ще бъде още по-добре за всички имащи експозиция тук към момента
            Не е Препоръка!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
              то не се знае след този продавач като му свършат бройките дали няма да излезе друг и съответно дали пазара ще има нужния ресурс и желание да продължи да купува на тези нива....аз лично съм си заделил малко кеш в случай,че цената продължи надолу и се наложи да осреднявам...
              Не е Препоръка!!!
              От друга страна може да се появи някой по сериозен играч, който да понадуе, както стана при предния рън до над 1.8. Мисълта ми е че никога нищо не се знае със сигурност, затва е интересно това занимание Не е препоръка.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                купувай народе че стане ли дау 19 000 след това следва пропадане на външните пазари...............и ако 1.60 се задържи до тогава означавали че тука се е пазаряло на промоция на върха
                за сега това което съм си помислил на 15.05.2015 върви по план.........................но знае ли човек може и да греша

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Гърция ще фалира - целият въпрос е на коя дата през юни. Така че не плащайте предварително почивки за през лятото - ще ви е по-евтино след това
                  по скоро ще спасим гърция следващата седмица сряда -петък и на 1-3.06 ще излезе новина за лихвите в щатите и борсите долу.там ще е черния лебед не Гърция.за Гърция има още време

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                    определяш си таргет и продаваш

                    дали ще е 10, 20 или 50 стинки ............. или ще е 10, 20 или 50% ти си решаваш

                    важното е ти да си доволен от профита си

                    -------------------------

                    аз лично вкарвам и технически анализ при покупки и продажби ............. както и преценям какъв е сантимента на пазара

                    някои отричат техн.анализ, но ако погледнеш назад ще видиш графиките които съм пускал от нова година насам и ще прочетеш коментарите които съм правил към тях
                    БРАВО!)
                    това ме разсмя ,БФБ и технически анализ......
                    Аз се чудех защо имаше в товойте постове грам истина а то защото си бил продал и си се канил да влизаш пак в ТИМ на ниски нива...прлавил си се на спекулант 10%....
                    Да беше питал цигането пред Три уши....ами влизането на нашата борса трябва да е след местнити избори.....
                    Първо има политическа нестабилност ,второ има липса на участници и трето ще има изтичане на пари от борсата.....пак....
                    Това което видяхме тези дни е само отбранителен ефект на големите батковци....събрали се да бранят хляба си но не да дават хляб и на теб.....вече три пъти го правят...но нищо повече...
                    Това Карък Каръков не сме го забравили.... шест месеца по късно и потоп....
                    П.П. поне си разбрал че печалбата от 10 ст е по сладка от загубата от лефче.....

                    Коментар


                    • Гърция ще фалира - целият въпрос е на коя дата през юни. Така че не плащайте предварително почивки за през лятото - ще ви е по-евтино след това

                      Коментар


                      • ей тези елини само ни мътят водата....
                        http://www.capital.bg/politika_i_iko...se_pregovaria/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                          Какво те накара да продадеш на 1,90? Както виждаме е успешна продажба, но аз лично трудно се ориентирам в подобни движения.
                          определяш си таргет и продаваш

                          дали ще е 10, 20 или 50 стинки ............. или ще е 10, 20 или 50% ти си решаваш

                          важното е ти да си доволен от профита си

                          -------------------------

                          аз лично вкарвам и технически анализ при покупки и продажби ............. както и преценям какъв е сантимента на пазара

                          някои отричат техн.анализ, но ако погледнеш назад ще видиш графиките които съм пускал от нова година насам и ще прочетеш коментарите които съм правил към тях

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                            Оракул, опазил ме Бог да търгувам въз основа на ТА, още по-малко на БФБ. За мен лично, ТА е някакъв начин цаците да се обединят при някакво ниво и да се надяват на "преврат" срещу големите. Какво показваше той при цена на Хим-а 66 ст., какво показваше, когато Л.П. излизаше от Сфарм, какво показва сега при петрол и БТХ, Петрол и т.н.
                            прав си за това което си написал...просто връх и дъно са субективни понятия особено в нашата действителност на БФБ....това което ти написах е просто за ориентир,а посоката в последствие ще е или потвърждаване на негативния тренд от последната година и спад под 1.60 или възстановяване и дай Боже растеж породено от по-добрите икономически данни....но това времето ще покаже най-добре
                            Не е Препоръка!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
                              най-просто може да се ориентираш като погледнеш движението на акцията за последните 6 месеца....имаме двойно дъно на около 1.55 и двоен връх на около1.95
                              Оракул, опазил ме Бог да търгувам въз основа на ТА, още по-малко на БФБ. За мен лично, ТА е някакъв начин цаците да се обединят при някакво ниво и да се надяват на "преврат" срещу големите. Какво показваше той при цена на Хим-а 66 ст., какво показваше, когато Л.П. излизаше от Сфарм, какво показва сега при БТХ, Петрол и т.н.
                              Last edited by 15%; 18.05.2015, 23:09.
                              Пътека се прави камък по камък!

                              Коментар

                              Working...
                              X