IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    Гледам че купуваш тим а си дългосрочен...щом харесаха бизнеса на цецо 1..2...кога ще харесат и бизнеса на ив.......?
    Хим позициите ми са под 20% и купувам по малко, защото според мен голяма част от "по-читавите" са неоправдано скъпички. В момента на БФБ ме безпокоят единствено външните фактори.
    Last edited by 15%; 24.05.2015, 18:22.
    Пътека се прави камък по камък!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
      Кому е нужна тази агресия бе човек? Ако съм сгрешил някъде, просто напиши къде .
      Гледам че купуваш тим а си дългосрочен...щом харесаха бизнеса на цецо 1..2...кога ще харесат и бизнеса на ив.......?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
        Кому е нужна тази агресия бе човек? Ако съм сгрешил някъде, просто напиши къде .
        къде видя агресия в:

        защо не погледнеш някъде да се информираш преди да дадеш поле на изява на фантазиите ти?
        вместо да видиш проспекта когато емитираха привилегированите акции и тогава да напишеш кога се конвертират, ти се мъчиш да ръсиш акъл който очевидно ти липсва

        или когато не знаеш нещо не взимай отношение по темата защото с глупостите си ще заблудиш други като тебе (например като циганина по-долу) които не четат

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
          Кому е нужна тази агресия бе човек? Ако съм сгрешил някъде, просто напиши къде .
          Ами човек като е загубил пари какъв да е? Не може да в весел ами е крив и всички са му виновни .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
            защо не погледнеш някъде да се информираш преди да дадеш поле на изява на фантазиите ти?
            Кому е нужна тази агресия бе човек? Ако съм сгрешил някъде, просто напиши къде .
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
              Значи, че акциите им ще се превърнат в обикновени, а тяхната цена каква ще бъде тогава, само активните форумци тук знаят . Може пък да пият и отлежало уиски например
              При конвертирането на привилигированите, те ще са на цената, на която са обиконовените към конкретния момент. Аз имах преди привилигировани, но ги бях продала на загуба като бяха дъната от 65 ст. на обикновените, за да си взема обикновени и добра печалба направих тогава след скока.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                кога трябва привилигированите да ги конвертират
                След два и половина дивидента.
                защо не погледнеш някъде да се информираш преди да дадеш поле на изява на фантазиите ти?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                  Значи, че акциите им ще се превърнат в обикновени, а тяхната цена каква ще бъде тогава, само активните форумци тук знаят . Може пък да пият и отлежало уиски например


                  Най близката логика в подкрепа на дошегашната практика сочи , че в групата за сега се разпределят ~17,740мил за 88 787 458акц.. Едва ли някой се надява тази сума да бъде двойна и тройна за да съхрани връщащият се левов доход към малките ,от общия брой = 239 646 267
                  Но си мисля , че за целта ще бъде измислена някаква нова "гимнастика".

                  Без препоръка ! - отдавна бях приключил с тези две позиции ,дори с привилегированите на два пъти , за сега си взех малко от основните, но кой да ти каже на къде я водят - ОПЕРАТОРИТЕ !!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                    притежателите на привилигировани значи ли че след два дивидента и половина ще пият по едн студена вода хехе
                    Значи, че акциите им ще се превърнат в обикновени, а тяхната цена каква ще бъде тогава, само активните форумци тук знаят . Може пък да пият и отлежало уиски например
                    Пътека се прави камък по камък!

                    Коментар


                    • притежателите на привилигировани значи ли че след два дивидента и половина ще пият по едн студена вода хехе

                      Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                      След два и половина дивидента.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                        кога трябва привилигированите да ги конвертират
                        След два и половина дивидента.
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • кога трябва привилигированите да ги конвертират

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от iv_cho Разгледай мнение
                            По-интересния въпрос е кой ги купува последните дни големите количества ))
                            Не това е по-интересният въпрос. По интересният въпрос наистина е кой и защо продава нещо на такава "безценица". "Подценени" активи винаги има кой да купи.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Morqka Разгледай мнение
                              Логичния отговор е някакви гърци.Некупувам и не се интерсувам от тези акции.
                              По-интересния въпрос е кой ги купува последните дни големите количества ))
                              препоръки не давам

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                                Кой е този голям продавач, който излиза от позията и от доста дни продава значителни количества всеки ден ?
                                Логичния отговор е някакви гърци.Некупувам и не се интерсувам от тези акции.

                                Коментар

                                Working...
                                X