IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
    Не говори така че ако иде още надолу пък не дай боже под лев някой инвестори дето понакупиха на 1.60 големи пакети ще са с огромни загуби.Представяш ли си тогава колко злобни ще са.Те и сега падна малко артията и почнаха пък за повече не ми се мисли.Сън няма да ги хване .Хихи ама как се кефя на такива спадове!!!!
    Направих си труда да проверя кога е било това чудо ,през есента на 2012 г ....65-80 ст. Но проверих и друго три години по рано през 2009 г има спад около 1,20 лв... е сега ме шест години по късно ....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      Така е но тогава беше след продажбата на голям държавен пакет и излизане на голям външен инвеститор.........какво ще накара да излети борсата ами само мажо... а той вече е пълен със свойте артии.... през 2013 /2014 и Ройтерс и блумбърг сипеха суперлативи по нашата борса и излъгаха няколко чужди менинджъри и спекуланти,който сега си скубят косите как да
      излезнат.... знаейки на колко са продавали преди тя набутали се...

      П.П.Ако гледаме обратния път пък аз съм спекулирал тази акция на 60,70 ст....да не проверявам сега...до не повече от 80 ст....
      Въобще какво казваш с това горното?
      The strongest stand last.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        Така е но тогава беше след продажбата на голям държавен пакет и излизане на голям външен инвеститор.........какво ще накара да излети борсата ами само мажо... а той вече е пълен със свойте артии.... през 2013 /2014 и Ройтерс и блумбърг сипеха суперлативи по нашата борса и излъгаха няколко чужди менинджъри и спекуланти,който сега си скубят косите как да
        излезнат.... знаейки на колко са продавали преди тя набутали се...

        П.П.Ако гледаме обратния път пък аз съм спекулирал тази акция на 60,70 ст....да не проверявам сега...до не повече от 80 ст....
        Не говори така че ако иде още надолу пък не дай боже под лев някой инвестори дето понакупиха на 1.60 големи пакети ще са с огромни загуби.Представяш ли си тогава колко злобни ще са.Те и сега падна малко артията и почнаха пък за повече не ми се мисли.Сън няма да ги хване .Хихи ама как се кефя на такива спадове!!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
          Аз на толкова го купувах през 2013г. и хората ме оплюваха, че съм се минал и съм го купил на твърде висока цена. Ех, добрите стари времена...
          Така е но тогава беше след продажбата на голям държавен пакет и излизане на голям външен инвеститор.........какво ще накара да излети борсата ами само мажо... а той вече е пълен със свойте артии.... през 2013 /2014 и Ройтерс и блумбърг сипеха суперлативи по нашата борса и излъгаха няколко чужди менинджъри и спекуланти,който сега си скубят косите как да
          излезнат.... знаейки на колко са продавали преди тя набутали се...

          П.П.Ако гледаме обратния път пък аз съм спекулирал тази акция на 60,70 ст....да не проверявам сега...до не повече от 80 ст....
          Last edited by Монти; 10.09.2015, 12:31.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
            Аз на толкова го купувах през 2013г. и хората ме оплюваха, че съм се минал и съм го купил на твърде висока цена. Ех, добрите стари времена...
            "Новото е добре забравено старо."

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
              Много си нервничък бе Джадай.Карай я малко по-спокойно че ако Хима падне на 1.30 какво ще те правим тогава.
              Аз на толкова го купувах през 2013г. и хората ме оплюваха, че съм се минал и съм го купил на твърде висока цена. Ех, добрите стари времена...

              Коментар


              • Полки обърни внимание на българските поговорки и особено на оная за бързата кучка .

                Коментар


                • Много си нервничък бе Джадай.Карай я малко по-спокойно че ако Хима падне на 1.30 какво ще те правим тогава.

                  Коментар


                  • http://www.investor.bg/forum/showthr...=13060&page=78
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                      Абе момче точно тогава ти бях постнал едни продажби на 1.60 и 1.62 ако не се лъжа.Това много бързо го пропускаш.Кажи ти как са твоите Химчета които купи на 1.60 и с комисионите сигурно ти стъпаха на 1.63 лв.Бързата кучка май слепи ги ражда .
                      две години и половина те чакам да ми покажеш скрийншот на тези виртуални твои продажби на 1,60

                      иначе покупките ти на 1,40-1,50 при ЦКБ все още си ги стискаш, налЕ



                      http://prikachi.com/images.php?images/572/8348572J.jpg
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                        още един който обяви покупки преди 1 година и 3 месеца на ЦКБ при 1,40-1,50 лв. за акция, а сега "съм се отказал от покупки на Софикс 600 да речем"

                        нали точно на софикс 600 купуваше ЦКБ на 1,50

                        абе, момци .............. вие ако не си спомняте какво сте яли (изср@ли) вчера , то ние помним какви покупки обявявахте миналата година

                        момци, ако не може да си спомните покупките ............. да ви дам скрийншотове

                        Абе момче точно тогава ти бях постнал едни продажби на 1.60 и 1.62 ако не се лъжа.Това много бързо го пропускаш.Кажи ти как са твоите Химчета които купи на 1.60 и с комисионите сигурно ти стъпаха на 1.63 лв.Бързата кучка май слепи ги ражда .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                          Има значение разбира се как да няма.Първо означава че съм се отказал от покупки на Софикс 600 да речем...
                          още един който обяви покупки преди 1 година и 3 месеца на ЦКБ при 1,40-1,50 лв. за акция, а сега "съм се отказал от покупки на Софикс 600 да речем"

                          нали точно на софикс 600 купуваше ЦКБ на 1,50

                          абе, момци .............. вие ако не си спомняте какво сте яли (изср@ли) вчера , то ние помним какви покупки обявявахте миналата година

                          момци, ако не може да си спомните покупките ............. да ви дам скрийншотове

                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            вече година и половина познавам тренда на борсата...
                            не разбирам как така познаваш тренда от година и половина, а преди 1 година и 3 месеца обяви покупки на ЦКБ на 1,40-1,50 лв за акция?
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                              За мен последният проблем на Хима му е слабата ефективност. Преди това трябва да излъскат имиджа, прозрачността, да разберат, че има миноритарчета /прекрасна стъпка в тази посока е ГАЗ, дано не е единичен случай/ и други подобни. Иначе съм съгласен с теб.
                              Все се чудя дали факта че ГАЗ разпределя дивидент е повече в интерес на ТИМ или жест към миноритарите?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                                За мен последният проблем на Хима му е слабата ефективност. Преди това трябва да излъскат имиджа, прозрачността, да разберат, че има миноритарчета /прекрасна стъпка в тази посока е ГАЗ, дано не е единичен случай/ и други подобни. Иначе съм съгласен с теб.
                                Е точно пък тези неща ми изглеждат в сферата фантастичните филми........ама знае ли човек

                                Коментар

                                Working...
                                X