IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ако говориш за Ташунко той ми е дружка него не мога да го набутвам с тези шитове защото ще си купи по евтини

    Коментар


    • Не вярвам че не знаеш, след пост два ще се яви, няма да го сбъркаш .... готов на всякакви жертви само и само цената да пада за да може да купува понеже на високи цени прави спекулка......

      Коментар


      • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
        Жорка, пернатия ще ти ги купи веднага
        кой е пернатия

        Коментар


        • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
          бахти и пародията е тая борса. "огромен" оборот днес на най-ликвидната акция. приготвил съм си няколко хиляди кеш ако цената иде към левчето ама като гледам какви обороти се въртят се чудя дали изобщо повече да се занимавам с това нещо наречено БФБ и да си разпродам всички акции и да приключвам с тази авантюра
          Жорка, пернатия ще ти ги купи веднага

          Коментар


          • бахти и пародията е тая борса. "огромен" оборот днес на най-ликвидната акция. приготвил съм си няколко хиляди кеш ако цената иде към левчето ама като гледам какви обороти се въртят се чудя дали изобщо повече да се занимавам с това нещо наречено БФБ и да си разпродам всички акции и да приключвам с тази авантюра

            Коментар


            • Е, ти ми кажи , ерде америка ерде българия

              Коментар


              • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                Кажи го на тоя дето се фука че живее в америци и канади.....
                Къде америци и канади........, къде...... БФБ.

                Коментар


                • Кажи го на тоя дето се фука че живее в америци и канади.....

                  Коментар


                  • Пичове,
                    Много сте го подкарали на лична тематика! Няма смисъл.
                    Добрият инвеститор не винаги е този, който е спечелил най-много пари, респективно загубил.
                    Въпросът е в начина на мислене, останалото е шанс!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                      Преди време имаше няколко човека които много им правеше кеф да ме обиждат и оплюват за това че не съм на тяхното мнение.Сега им напомням всеки ден че се обуха с оловните обувки и ще са много много дългосрочни инвеститори.Освен това знам че им бъркам в мозъка защото отново са загубили паричките си .Поради тази причина те побесняват и губят контрол когато заговоря за спад защото той се случва винаги .Това е.

                      А ти пернати приятелюю за къв ти е да купуваш на падащ дългосрочно, дългосрочно, дългосрочно пазар, ми нали и ти се зашиваш и ставаш мнооого дългосрочен инвеститор а?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                        Преди време имаше няколко човека които много им правеше кеф да ме обиждат и оплюват за това че не съм на тяхното мнение.Сега им напомням всеки ден че се объха с оловните обувки и ще са много много дългосрочни инвеститори.Освен това знам че им бъркам в мозъка защото отново са загубили паричките си .Поради тази причина те побесняват и губят контрол когато заговоря за спад защото той се случва винаги .Това е.
                        ОК, ти си знаеш.
                        Успех!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                          Добре де, позна, но аз питам за чий все повтаряш едно и също.
                          Отварям темата ЦКБ ти громиш, отварям Хим ти пак громиш.......не ти ли омръзна все едно и също да пишеш, човек
                          Представи си, че стане чудо утре и пазара тръгне/не че е възможно де/, ти ще се поболееш бе човек.7
                          Давай го малко по спокойно и балансирано.
                          Успех!
                          Преди време имаше няколко човека които много им правеше кеф да ме обиждат и оплюват за това че не съм на тяхното мнение.Сега им напомням всеки ден че се обуха с оловните обувки и ще са много много дългосрочни инвеститори.Освен това знам че им бъркам в мозъка защото отново са загубили паричките си .Поради тази причина те побесняват и губят контрол когато заговоря за спад защото той се случва винаги .Това е.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
                            Трудна работа, все пак говорим за BG!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                              Еееее нямам такива количества артии.Малко са по тази позиция.Тепърва ще пълня.За къде да бързаме с тоя падащ пазар.Познах за софикс 450 за сега ама до нова година може и 400 да слезе.Тогава Хима на колко ще се търгува ?
                              Добре де, позна, но аз питам за чий все повтаряш едно и също.
                              Отварям темата ЦКБ - ти громиш, отварям Хим - ти пак громиш.......не ти ли омръзна все едно и също да пишеш, човек
                              Представи си, че стане чудо утре и пазара тръгне/не че е възможно де/, ти ще се поболееш бе човек.
                              Давай го малко по спокойно и балансирано.
                              Успех!
                              Last edited by polax; 10.09.2015, 17:43.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                                Този сценарий мисля, че сме го чели при предните "тръгвания" на борсата.
                                Според мен за да е трайна тенденция има много събития, които трябва да се случат:
                                На първо място промяна на мисленето на господата по върховете;
                                Промяна на мажоритарите, дивиденти повсеместно;
                                Нови компании на борсата;
                                Промяна на законодателството свързано с пенсиите;
                                Един, два големи фонда да зашетат из БФБ.
                                Дори и само едно или две от тези условия да почнат да се изпълняват мисля ще има положително движение
                                Трудна работа, все пак говорим за BG!

                                Коментар

                                Working...
                                X