IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Нищо против

    Коментар


    • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
      E това е класическо обяснение, няма що, ...виж какво Лъки,.... един ден твоите хора ще питат къде са белите прашни пари ...... и ние тогава ще трябва да дигаме пазара за да им ги връщаш , не помисли ли за този вариант .... Лъки?
      Ти ще ги осигориш.Така ми казаха.Ако не успееш казаха че ще се срещнете да го обсъдите лично .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
        Спечелих от лотарията преди няколко години в Щатите.Даваха го и по телевизора та затова и не ми пука много.
        E това е класическо обяснение, няма що, ...виж какво Лъки,.... един ден твоите хора ще питат къде са белите прашни пари ...... и ние тогава ще трябва да дигаме пазара за да им ги връщаш , не помисли ли за този вариант .... Лъки?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
          Що си мисля че ще взема да позная защо инвестираш ежедневно луди пари на падащ пазар и борса, ...това май им викат едни....бели прашни пари
          Спечелих от лотарията преди няколко години в Щатите.Даваха го и по телевизора та затова и не ми пука много.

          Коментар


          • Що си мисля че ще взема да позная защо инвестираш ежедневно луди пари на падащ пазар и борса, ...това май им викат едни....бели прашни пари

            Коментар


            • И не само мен, нали така е модно у америка

              Коментар


              • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                Ха , червендалестия почна да губи нерви,.... това ще да е от падащия пазар вероятно...... а що се отнася до твоето великодушно предложение да ме изхранваш като гладник, моля не се притеснявай обяви ми стипендия и аз ще се възползвам от нея като нуждаещ се макар и не заминал към америци и канади..... а останал тук в отбора на нуждаещите се, ти си на ход
                Хахаха да взема и да те осиновя .

                Коментар


                • Ха , червендалестия почна да губи нерви,.... това ще да е от падащия пазар вероятно...... а що се отнася до твоето великодушно предложение да ме изхранваш като гладник, моля не се притеснявай обяви ми стипендия и аз ще се възползвам от нея като нуждаещ се макар и не заминал към америци и канади..... а останал тук в отбора на нуждаещите се, ти си на ход

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                    Щом не ти дреме за заробените ежедневно хиляди левове на нашата падаща борса, то тогава финансирай едно парти за присъстващите във форума, потеже си скръндза може да си донесеш и пиене от америци,, не че разбираш и от това но поне да се убедиш.....
                    Нямаш проблеми бе мен.аз колко гладници съм нахранил че и теб ли няма.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                      Щото не съм копой
                      Щото няма да те пуснат иначе да си тръгнал до сега.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                        Не ми дреме бе приятел.Никога не бързам с покупките.
                        Щом не ти дреме за заробените ежедневно хиляди левове на нашата падаща борса, то тогава финансирай едно парти за присъстващите във форума, потеже си скръндза може да си донесеш и пиене от америци,, не че разбираш и от това но поне да се убедиш.....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                          То май и на теб ти се иска ама не те пускат .
                          Щото не съм копой

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                            А ти пернати приятелюю за къв ти е да купуваш на падащ дългосрочно, дългосрочно, дългосрочно пазар, ми нали и ти се зашиваш и ставаш мнооого дългосрочен инвеститор а?
                            Не ми дреме бе приятел.Никога не бързам с покупките.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                              Кажи го на тоя дето се фука че живее в америци и канади.....
                              То май и на теб ти се иска ама не те пускат .

                              Коментар



                              • Хе Хе , не казвай на никой...мълчи си

                                Коментар

                                Working...
                                X