IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • отчет

    http://www.x3news.com/?x3id=95250

    Коментар


    • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
      е то хубаво са влезли-просто не са улучили точния момент....но обективно погледнато кой може да се похвали с такова постижение повече от няколко пъти(за точния момент имам в предвид)...или иначе казано осредняваш....и чакаш....чакаш...а през това време повече почивка и приятни емоции
      Не трбва да правят грешки.Те са курифеите на борсата.Обиди да ти раздават колкото искаш а за добро възпитание и отношение към другите никакво.Затова рано или късно има възмездие.

      Коментар


      • е то хубаво са влезли-просто не са улучили точния момент....но обективно погледнато кой може да се похвали с такова постижение повече от няколко пъти(за точния момент имам в предвид)...или иначе казано осредняваш....и чакаш....чакаш...а през това време повече почивка и приятни емоции
        "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
          При тая подводница интусиазма у мнозина е угаснал .Вероятно поизтрезняха от еуфорията за бързо забогатяване.Сега надеждата е по скоро за избиване на загубите.
          +1

          Коментар


          • При тая подводница интусиазма у мнозина е угаснал .Вероятно поизтрезняха от еуфорията за бързо забогатяване.Сега надеждата е по скоро за избиване на загубите.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
              Няма , но е лесно да се предположи.
              Много хора се набутаха на "промоцията" от 1.6 , после пак на 1.5 , след което на 1.4 , а накрая и на 1.35.
              Средната ми цена на придобиване е 1.69.
              Само да чукне 1.6 и ще продам повечето боклуци , а до тогава знаеш ли колко преди мен ще има?
              +1 Поздравления !!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
                Знае , знае , щото фърля боб
                ....и карти Таро

                Коментар


                • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
                  Като си толкова категоричен, че няма да стане скоро, това значи ли, че според теб ще стане, но не скоро?
                  Да ако дотогава компанията е все още на борсата.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от daneda121 Разгледай мнение
                    няма как да знаеш
                    Като гледам какво става в Европа не мисля че по рано от 1 г ще има цена от 1.80 и то само ако нещата се подобрят,но ако още повече се влошат тогава ще зациклим за дълго време.Все пак има надежда че някога това може да се случи.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
                      Знае , знае , щото фърля боб
                      Не ми трябва боб то се вижда при ССБ съпротива,при Зрънчо има як купувач.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                        balarev, хората не обичат неяснотите и незвестността. Те се асоциират с риска а хората бягат от него. Когато имаш яснота, че ще има някакво събитие, но изхода от него е неизвестен, всеки изчислява най-лошият вариант според него и взема позиция съобразно това или отказва изобщо да влезе в позицията до изясняване на ситуацията. Когато неизвестността е минала дори да се е случил някакъв негативен сценарий то той почти винаги не е толкова страшен колкото най-големите страхове на хората. Това обяснява защо често след негативни новини следва скок. По отношение на Биовет отдавана нямам. Продължавам да харесвам Свилзоза и да я предпочитам пред групата част от която е Химимпорт. Продължавам да недоумявам защо Пазара възприема Химимпорт като група а не като част от група. Това, че аз виждам стойност при Свилоза а вие тук е нормално защото имаме различни възгледи. Понякога това са обективни процеси а друг път са следствие на емоционална реакция. Единственото което казвам е, че в моята стратегия Хима би могъл да бъде включен през втората половина на 2016 година. До тогава разчитам основно на индустриални компании, които са големи износители.
                        Лека и доходна.
                        Благодаря и на Вас. Имам доста Химимпорт, но основната част от портфейла ми е формирана от Чез и най - вече Чез Електро АД. Там имам големи очаквания за средата на 2016 г.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от daneda121 Разгледай мнение
                          какво я хвалите тази свилоза, 300 лв оборот...
                          Аз на Биовет хвалбата се озадачих.
                          The strongest stand last.

                          Коментар


                          • какво я хвалите тази свилоза, 300 лв оборот...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
                              И какво означава "хората бягат от нея"?. Ако имате предвид, че цената пада, то явно "хората бягат" от цялата борса, може би с изключение на Свилоза и Биовет.Там ако някой си продаде акциите не бяга, той се удовлетворява.
                              balarev, хората не обичат неяснотите и незвестността. Те се асоциират с риска а хората бягат от него. Когато имаш яснота, че ще има някакво събитие, но изхода от него е неизвестен, всеки изчислява най-лошият вариант според него и взема позиция съобразно това или отказва изобщо да влезе в позицията до изясняване на ситуацията. Когато неизвестността е минала дори да се е случил някакъв негативен сценарий то той почти винаги не е толкова страшен колкото най-големите страхове на хората. Това обяснява защо често след негативни новини следва скок. По отношение на Биовет отдавана нямам. Продължавам да харесвам Свилзоза и да я предпочитам пред групата част от която е Химимпорт. Продължавам да недоумявам защо Пазара възприема Химимпорт като група а не като част от група. Това, че аз виждам стойност при Свилоза а вие тук е нормално защото имаме различни възгледи. Понякога това са обективни процеси а друг път са следствие на емоционална реакция. Единственото което казвам е, че в моята стратегия Хима би могъл да бъде включен през втората половина на 2016 година. До тогава разчитам основно на индустриални компании, които са големи износители.
                              Лека и доходна.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от daneda121 Разгледай мнение
                                няма как да знаеш
                                Няма , но е лесно да се предположи.
                                Много хора се набутаха на "промоцията" от 1.6 , после пак на 1.5 , след което на 1.4 , а накрая и на 1.35.
                                Средната ми цена на придобиване е 1.69.
                                Само да чукне 1.6 и ще продам повечето боклуци , а до тогава знаеш ли колко преди мен ще има?
                                Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                                Коментар

                                Working...
                                X