IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
    Браво бе волоатилност му е майката .
    Дам, пара явно има другаде е проблема

    Коментар


    • Браво бе волоатилност му е майката .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
        Усещате ли как ни правят на маймунки докато спорим за коефициенти, перспективи и други?
        Теб пък точно какво те правят на маймуна ,събират евтини хартишки.Докато има балъци

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vlado64 Разгледай мнение
          Още един разбирач .
          Това трябва да човекът на нашият човек Джим Роджърс.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
            Ама това препоръка ли е?
            Таз простотия от преди незнам вече колко години я знаем .Сега сме 2016г момче малко си закъснял с постовете БОЙ по каските

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
              Усещате ли как ни правят на маймунки докато спорим за коефициенти, перспективи и други?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от corruptedmarket101 Разгледай мнение
                Няма какво да се изненадвате! Един американски фонд по-добре да се отърве от умрелия гигант и да си купи 10г облигации. Резултата ще е много по-добър през 2025! А Хима тогава ще е на 70 стотинки
                Още един разбирач .

                Коментар


                • Усещате ли как ни правят на маймунки докато спорим за коефициенти, перспективи и други?
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от corruptedmarket101 Разгледай мнение
                    Няма какво да се изненадвате! Един американски фонд по-добре да се отърве от умрелия гигант и да си купи 10г облигации. Резултата ще е много по-добър през 2025! А Хима тогава ще е на 70 стотинки
                    Ама това препоръка ли е?
                    The strongest stand last.

                    Коментар


                    • Няма какво да се изненадвате! Един американски фонд по-добре да се отърве от умрелия гигант и да си купи 10г облигации. Резултата ще е много по-добър през 2025! А Хима тогава ще е на 70 стотинки

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                        Ами маджо за какво е,само сеир ли ще гледа?
                        Вече две години явно само гледа.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
                          Един ли е, няколко ли са, няма значение. Само дето притиска акцията, а за сега няма бройки ,които да се съберат и да се вземе пакета.Мъка.
                          Ами маджо за какво е,само сеир ли ще гледа?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение
                            Дано да бъркам,НО не така мисля,тез от 65 стинки отдавна се превъртяха но за тез от 1.10лв не съм сигурен дано да ги е преваршил вече

                            Един ли е, няколко ли са, няма значение. Само дето притиска акцията, а за сега няма бройки ,които да се съберат и да се вземе пакета.Мъка.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                              Мисля, че бъркаш. Ако вярваш, че основния продавач е един /нещо което аз лично не мисля/, то той по-скоро е онзи от 0,65 лв. и си търси доста по-добра доходност.
                              Дано да бъркам,НО не така мисля,тез от 65 стинки отдавна се превъртяха но за тез от 1.10лв не съм сигурен дано да ги е преваршил вече

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                                Засичал ли си, колко му остават?
                                Всеки път си мисля,свърщиха.... ама гледай какво става

                                Коментар

                                Working...
                                X