IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
    тук мъчителното и бавно слизане продължава ли....продължава....то се видя и по време на последната криза че вече няма и кой да продава....явно акциите са отишли предимно в дългосрочни инвеститори
    Не е Препоръка!!!
    Скоро на левче викам да се редим .

    Коментар


    • тук мъчителното и бавно слизане продължава ли....продължава....то се видя и по време на последната криза че вече няма и кой да продава....явно акциите са отишли предимно в дългосрочни инвеститори
      Не е Препоръка!!!
      "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        Кога съм казал че нямам интерес ....
        За мен са спекулативни позиции в падането си...
        Ако има голямо падане ,купувам и чакам мажо да си купи с 10 стинки по скъпо....както когато падна на 1,20 , и ги продадох на 1,32....
        А не съм инвеститор в тази позиция ,спекулант съм и то мнооого кратък...
        Благодаря за отговора!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
          Монти,
          твърдиш, че нямаш интерес към *** позиции, а все в тези теми отговаряш и даваш мнения.
          Чудя се защо си губиш времето, ако не инвестираш в тези дружества?
          Нищо лично, не искам да влизам в спор просто ми е интересно каква е причината.
          Успех на всички!
          Кога съм казал че нямам интерес ....
          За мен са спекулативни позиции в падането си...
          Ако има голямо падане ,купувам и чакам мажо да си купи с 10 стинки по скъпо....както когато падна на 1,20 , и ги продадох на 1,32....
          А не съм инвеститор в тази позиция ,спекулант съм и то мнооого кратък...

          Коментар


          • Монти,
            твърдиш, че нямаш интерес към *** позиции, а все в тези теми отговаряш и даваш мнения.
            Чудя се защо си губиш времето, ако не инвестираш в тези дружества?
            Нищо лично, не искам да влизам в спор просто ми е интересно каква е причината.
            Успех на всички!
            Last edited by X_Y; 18.02.2016, 15:57.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти

              Ти ме разсмиваш ,да си виждал титаник на киното .....и там мотора е бил наред а оркестъра е свирил туш.........
              Ами смей се, щом това те прави щастлив...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                Прилича ми на Хима Сега разбирам защо не се качи на Флагмана .
                Отпред може да изглежда малко чукнат, но мотора е важен момчета,а той е много мощен и запали ли го всички сме го виждали
                повечето са така :

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение
                  Здравей,скъпа.Ами не съм свикнал да пътувам в такава некомфортна тенекия.
                  Прилича ми на Хима Сега разбирам защо не се качи на Флагмана .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти
                    Само да попитам ...
                    Да не са спрели акциите на тим от търговия.....
                    Тук имаше милионери в хим ако им при требва една хилядарка що ще правят.....
                    Не е препоръка....
                    Да имаше такива.Помня един който се изпраска на 60 000 бр на 1.60 лв.Сега не се вясва в темата сигурно ближе рани .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти
                      Само да попитам ...
                      Да не са спрели акциите на тим от търговия.....
                      Тук имаше милионери в хим ако им при требва една хилядарка що ще правят.....
                      Не е препоръка....
                      Ако ми трябваха на мен щях да продам петролки ... ама требе хиляди, за да събера споменатата скромната сума ...
                      Нали разбра - нямах предвид ВР ....
                      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        Генерала откога не се е вяствал ?
                        Здравей,скъпа.Ами не съм свикнал да пътувам в такава некомфортна тенекия.

                        Коментар


                        • Генерала откога не се е вяствал ?
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Да не сте капо бих ви дал 2 прасета и 100 пуяка за всичките.Таман следващите 6 м
                            като удари кризата няма да стоите гладни.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                              Ти ще си купиш 100-200 акции кво значение има 5-10ст. Купувай като си толкова смел
                              Подарявай им ги бе като не искат да купуват,поне ще те споменават до гроб.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                                Ти ще си купиш 100-200 акции кво значение има 5-10ст. Купувай като си толкова смел
                                Нова Баба Ванга на хоризонта - но с миша опашка . Колко съм купил, имам и ще купя е нещо, което никога няма да разбереш, а и е доста смешно да се опитваш да гадаеш, както и твоето портфейлче си е само твое между впрочем. А доколкото виждам мишлетата почват да ме слушкат - все така момци, чакаме

                                Коментар

                                Working...
                                X