IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Направо ни взеха за боксови круши....
    Западнобалканските мечки ще да са....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      Направо ни взеха за боксови круши....
      що бе? заслужихме си го.
      очаквам сега да наизлезат обтегачите на пружината/-ите!!!

      Коментар


      • Направо ни взеха за боксови круши....

        Коментар


        • И тук мазало Някой с инфо (през) кой продава????

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
            До началото на есента 2015 тази акция ми беше основна позиция в продължение на години, не ми се броят колко. След това дойде безвремието. Обичам да описвам феномена като "БойкоБорисовтренд". Сещаш ли се, кога ще се смени тренда?
            Всеки сам преценява нещата, за мен е интересна позиция и ББ помага за това мое мнение.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
              До началото на есента 2015 тази акция ми беше основна позиция в продължение на години, не ми се броят колко. След това дойде безвремието. Обичам да описвам феномена като "БойкоБорисовтренд". Сещаш ли се, кога ще се смени тренда?
              Химимпорт още при IPO -то ми се стори интересна , ако не се лъжа 2007. Тогава обаче всичко растеше и нямах желание да инвестирам там, защото мислех, че ръста ще е по - малък. Да ама съм грешал. После при големия натиск от Артио купих и резултата беше отличен.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
                за да се случи НЕЩО по тази позиция, трябват поне някакви новини.... за НЕЩО свързано с този холдинг. В момента и гадателките с кристални топки и карти Таро биха си счупили/скъсали пособията за гадане. Въздуха даже не се движи тук и от наплюнченият пръст на някои лигите текат вече повече от година.

                "големите пари" се нагледаха на преместване от единият джоб в другият(ако щеш и от крачол в крачол), писна им, преглътнаха разочарованието и загубите си и излязоха. НО обидата от лъжата за възможности и потенциал за развитие в една ужкем европейска държава остават. Тези "големи пари" скоро НЯМА да се върнат. НЕ и тази година 2016, НЕ и следващата 2017 (дано не съм прав).

                какво движение може да се очаква, когато НЯМА НИКАКВИ новини, било то +/- ???
                стъкмистиката на Керезов и сие писна на всички!
                това, което става туке е "Мълчанието на агнетата" по БГ сценарий
                А един от най - големите производители на автомобили и неговите двигатели, една от най - големите френски банки и интересните разкрития за милиарди евро, която оперира и в България, един огромен авио превизвач и неговите проблеми, американските фирми за бързо хранене, компания за захарни изделия те са цвете за мирисане така ли?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от HiperioN Разгледай мнение
                  Мъртъв период и ниска ликвидност според мен са едно и също
                  И ако миналата година е имало спад на цените, то по миналата е имало ръст и то много - добър. Намаления обем в търговията определя кога се формирало дъно. И това е правило не само за световната борсова търговия - същото се наблюдава и тук в пълна сила.
                  До началото на есента 2015 тази акция ми беше основна позиция в продължение на години, не ми се броят колко. След това дойде безвремието. Обичам да описвам феномена като "БойкоБорисовтренд". Сещаш ли се, кога ще се смени тренда?
                  The strongest stand last.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                    Не, не смятам. Мъртвия период си е мъртъв период. Следва лятото-мъртъв период. Лятото цените падат. След това следва конвертирането. Още една неизвестна. До лятото не се ли случи нещо, пътя надолу е свободен, както и в момента е такъв.
                    Обстановката в Европа, страната и на борсата да ти приличат на обещаващи за случване на нещо? На мен не.
                    Мъртъв период и ниска ликвидност според мен са едно и също
                    И ако миналата година е имало спад на цените, то по миналата е имало ръст и то много - добър. Намаления обем в търговията определя кога се формирало дъно. И това е правило не само за световната борсова търговия - същото се наблюдава и тук в пълна сила.

                    Коментар


                    • Ferry за съжаление си прав

                      Коментар


                      • за да се случи НЕЩО по тази позиция, трябват поне някакви новини.... за НЕЩО свързано с този холдинг. В момента и гадателките с кристални топки и карти Таро биха си счупили/скъсали пособията за гадане. Въздуха даже не се движи тук и от наплюнченият пръст на някои лигите текат вече повече от година.

                        "големите пари" се нагледаха на преместване от единият джоб в другият(ако щеш и от крачол в крачол), писна им, преглътнаха разочарованието и загубите си и излязоха. НО обидата от лъжата за възможности и потенциал за развитие в една ужкем европейска държава остават. Тези "големи пари" скоро НЯМА да се върнат. НЕ и тази година 2016, НЕ и следващата 2017 (дано не съм прав).

                        какво движение може да се очаква, когато НЯМА НИКАКВИ новини, било то +/- ???
                        стъкмистиката на Керезов и сие писна на всички!
                        това, което става туке е "Мълчанието на агнетата" по БГ сценарий

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от HiperioN Разгледай мнение
                          Какво следва? Каква цена според тебе ще стигне? Не смяташ ли, че ефекта от спадащата цена е постигнат при рекордно ниска ликвидност?
                          Не, не смятам. Мъртвия период си е мъртъв период. Следва лятото-мъртъв период. Лятото цените падат. След това следва конвертирането. Още една неизвестна. До лятото не се ли случи нещо, пътя надолу е свободен, както и в момента е такъв.
                          Обстановката в Европа, страната и на борсата да ти приличат на обещаващи за случване на нещо? На мен не.
                          The strongest stand last.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                            Ако не се случи ръст през април и май, нали знаеш, какво следва?
                            Какво следва? Каква цена според тебе ще стигне? Не смяташ ли, че ефекта от спадащата цена е постигнат при рекордно ниска ликвидност?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от HiperioN Разгледай мнение
                              Помня когато Артио продаваха и натискаха цената с милиони бойки. Тогава успях да купя на 0,68 лв. за обикновена и 1,20 за привилегия ( по спомен ). И от двете инвестиции останах много доволен, а и тогава много хора предричаха по - ниски нива.
                              Ако не се случи ръст през април и май, нали знаеш, какво следва?
                              The strongest stand last.

                              Коментар


                              • Пропадането 2 - една продукция на псевдо-борса и псевдо-капиталов пазар

                                Коментар

                                Working...
                                X