IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Вероятно има значение и промяната на ф.ф.под 2%
    на 29март е 22.89%
    на 28.10. е 18.58%
    иначе "големия"Ф.Ф.,под 5%. си е все още 26.14%,след като миналото лято Инвест Кепитал намали участието си със 100 000бр.
    В зоната от 2 до 5% остана само 1 акционер- с 3.25% и последващи повишения на 2%ф.ф. са...нежелателни
    общо прехвърлени акции за последни 6 месеца- под 3млн.или под 2 %от капитала.
    ако повишението на ф.ф. с 4.31%се дължи на само един акционер, то той би трябвало да е продал над 2.31% за да слезе под 2%
    та така,само несресани размисли,без страсти,макар че ми останаха дребни бройки от последното влизане

    Коментар


    • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
      Тези фигури имат ли отношение към нашата борса Иване ?
      За мен имат отношение. За другите - не знам!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
        основния продавач си е все един и същи през последните 6-7 месеца и все си продава през елана ---> бавно и методично бута акцията надолу и вече е с 50 стинки по-ниска в сравнение с когато започна продажбите

        днес пак добре захлебихме .................. пък да видим какво ще стане по-нататък...
        По-нататък,две за левче

        Коментар


        • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
          Тези фигури имат ли отношение към нашата борса Иване ?
          Трънки...
          За мен единствено може би чарта на софиксо и то с огромна доза скептицизъм и 3 на ум.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
            Дъното най-вероятно няма да е рязко, а ще бъде двойно, може би тройно (обърната фигура рамо-глава-рамо). Също така, ако предположим, че дъното няма да е рязко, оформянето на графичната фигура би трябвало да отнеме между 1 и 3 месеца.

            До сега нямаме индикации за начално оформяне на двойно дъно, нито имаме индикации за "строеж" на рамо. Затова само стоя и чакам отстрани. Когато видя някакво оформяне на някаква смислена фигура, тогава ще почна да допълвам. Без да чакам конкретни нива.
            не знам, дали фигури от подобен тип са показателни за нашата борса и по специално за хима
            според мен тука само инстинкта би проработил (инстинкта на спекуланта)
            аз мисля да пробвам моя и затова също изчаквам,но преди да почнат да пълнят пенсионните,аз няма да го прая

            Коментар


            • Тези фигури имат ли отношение към нашата борса Иване ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа
                ....
                Дъното най-вероятно няма да е рязко, а ще бъде двойно, може би тройно (обърната фигура рамо-глава-рамо). Също така, ако предположим, че дъното няма да е рязко, оформянето на графичната фигура би трябвало да отнеме между 1 и 3 месеца.

                До сега нямаме индикации за начално оформяне на двойно дъно, нито имаме индикации за "строеж" на рамо. Затова само стоя и чакам отстрани. Когато видя някакво оформяне на някаква смислена фигура, тогава ще почна да допълвам. Без да чакам конкретни нива.
                Last edited by X_Y; 31.03.2016, 11:19.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Sashko Разгледай мнение
                  Видите ли пакет да минава, да знаете това е дъното, предния беше на 1.111 ако не се лъжа 2013 г., после скочи и над 2.20.
                  Не остана много до 1.10 лв .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                    Наистина, да се чуди човек за какво точно се бори
                    Как за какво ?? Да се натрие носа на разбирачите от 2012 .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от termit Разгледай мнение
                      И тук мазало Някой с инфо (през) кой продава????
                      основния продавач си е все един и същи през последните 6-7 месеца и все си продава през елана ---> бавно и методично бута акцията надолу и вече е с 50 стинки по-ниска в сравнение с когато започна продажбите

                      днес пак добре захлебихме .................. пък да видим какво ще стане по-нататък...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                        Това за тази тема ли трябва да е
                        https://www.24chasa.bg/Article/5398888
                        За Пампорово е

                        Коментар


                        • Това за тази тема ли трябва да е
                          https://www.24chasa.bg/Article/5398888
                          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                            Западнобалканските мечки ще да са....
                            То това сега мечки ли са, едно време какви мечки имаше . На фона на онези кръвожадни гризлита около 2008 г, сегашните са като миловидни еноти .

                            Шегата настрана, в падането на цената няма нищо забавно, ако човек притежава акции, а и спадовете никак не са малки, така че се надявам да не се задълбочават занапред. Какво аз се надявам е без значение, пазарът винаги отива там, където му е мястото, а аз мога само да гадая къде е това място.

                            Следя с интерес какво се случва с дружеството, но в момента нямам акции на Химимпорт и не правя препоръки за нищо.
                            Мненията ми не са препоръка за вземането на каквито и да било инвестиционни решения!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Западнобалканските мечки ще да са....
                              само да не е некоя гризли.....

                              Коментар


                              • Видите ли пакет да минава, да знаете това е дъното, предния беше на 1.111 ако не се лъжа 2013 г., после скочи и над 2.20.

                                Коментар

                                Working...
                                X