IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
    Консолидиран отчет за 1 тримесечие. Печалбата нагоре. Какво мислите
    Според мен не трябваше да избързват, а да пуснат направо за второто

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
      Ж. Нетна печалба за периода 40 423 32 409
      +25%
      Аз си мисля, че заради безотговорното, непрозрачно и пренебрежително отношение (и пълно незачитане на правила и законите) от тяхна страна, дори не мога да се зарадвам на позитивните новини.... Сега всички ще кажете, че е важно акцията да расте и да има печалба. Да ама не е така. Важно е да имаме истински публични компании....

      Коментар


      • Ж. Нетна печалба за периода 40 423 32 409
        +25%

        Коментар


        • Консолидиран отчет за 1 тримесечие. Печалбата нагоре. Какво мислите
          Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

            Ами супер ,след година и полувина трябва да стане 80 стотинки
            Да,най-вероятно ще е 80ст или малко по-ниско.Тогава ще можеш да допълниш на по-добра цена Хахахаха…….
            Last edited by strol; 11.07.2019, 08:18.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение


              на всеки 6 месеца цената пада с 30 ст.


              всичко с времето си ........ търпеливите печелят...

              не е препоръка
              Ами супер ,след година и полувина трябва да стане 80 стотинки

              Коментар


              • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                Аз пък се ядосвам че се спря и не пада!
                няма смисъл да се ядосваш ....... но щом се ядосваш значи не ставаш за тази дейност "спекулант"

                Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                Всеки ден чета че ще върви "надолу","потъва" и тъй нататък и аз си чакам,а тя все около 1.70.
                обременен и изнервен си в резултат на което не можеш трезво да оцениш случващото се ........ виж какви са фактите:

                - преди 18 месеца акцията струваше 2,60

                - преди 12 месеца акцията струваше 2,30

                - преди 6 месеца акцията струваше 2,00

                - в момента цената на акцията е 1,70

                знам, че ти е трудно да осмислиш факта, че на всеки 6 месеца цената пада с 30 ст.

                виждам, че още ти е трудно да вникнеш в "ефекта на сварената жаба" ....... намери време и помисли какво обясних преди година ....... препоръка е!!!

                Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                Кога най-после да чакаме срива че да пълним?
                всичко с времето си ........ търпеливите печелят...

                не е препоръка
                НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                  Аз пък се ядосвам че се спря и не пада!Всеки ден чета че ще върви "надолу","потъва" и тъй нататък и аз си чакам,а тя все около 1.70.Кога най-после да чакаме срива че да пълним?
                  Ми така де.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
                    интересното е, че последното мнение е от преди 5 дни и след тези 5 дни мълчание първото мнение е следното



                    аз пък знам, че дивидента който получих от тук преди 2 години го вкарах пак в тази акция и тогава цената беше 1,70 лв., и сега пак си е толкова...

                    също така знам, че повече от една година жабчетата пишат "цената ще скача", а тя упорито пада и пада...

                    не е препоръка!!!
                    Аз пък се ядосвам че се спря и не пада!Всеки ден чета че ще върви "надолу","потъва" и тъй нататък и аз си чакам,а тя все около 1.70.Кога най-после да чакаме срива че да пълним?
                    Last edited by спекуланта; 11.07.2019, 07:17.

                    Коментар


                    • интересното е, че последното мнение е от преди 5 дни и след тези 5 дни мълчание първото мнение е следното

                      Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
                      Аз зная едно. Появят ли се навиквачките, цената ще скача.
                      аз пък знам, че дивидента който получих от тук преди 2 години го вкарах пак в тази акция и тогава цената беше 1,70 лв., и сега пак си е толкова...

                      също така знам, че повече от една година жабчетата пишат "цената ще скача", а тя упорито пада и пада...

                      не е препоръка!!!
                      НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Sharky's Разгледай мнение
                        Ташунко, стига си вдигал цената бре. От теб не може 5лв да изкараме.
                        Ама вие от тук пари ли чакате ?? Хаха!!

                        Коментар


                        • Няма да имаме истинска борса докато публичните дружества се държат по такъв начин - прозрачни и открити колкото публичен дом. Станаха за смях. Какъвто и да е дивидента 0 или 20 ст'инки, вече няма значение. Показват, че те (както и всички други местни тарикати) са над правила и закони. Пълен цирк.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

                            след 26-ти юли
                            Е как ПИБ не ги бъркаше тази дата?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                              Щом може без дви дали не може и без оса тази година?
                              след 26-ти юли

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                                Щом може без дви дали не може и без оса тази година?
                                то и без отчети явно може....
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X