IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
    а теб по какъв начин те касаят въпросните 3 акции?

    Всичко ме касае, то да виждаме каквото си искаме е добре до един момент. А теб защо не те касае ?? Неохима същата работа.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от repo na repoto Разгледай мнение
      Радват се че пада.. идиоти, радвайте се да се вдига, като преди 2007.. купуваш и вече си напред
      Радвам се само за някои акции дето падат и то паднаха с 1 - 2 стотинки.
      А за последните няколко месеца разбрах че шитовете на борсата имат върхове ама нямат дъна. Може от 20 лева на 1 стотинка да иде. Тези разпродажби за мен са полезни само за да видя кое колко струва.
      Не е препоръка.
      Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

      Коментар


      • Първоначално изпратено от repo na repoto Разгледай мнение
        Някой си купил 3 акции на АЛБена и станала работата, няма такава борса.
        а теб по какъв начин те касаят въпросните 3 акции?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
          Всичко е възможно.Ако западняците задълбаят ние ще се забатачим повече.Може и да излезеш прав.
          Някой си купил 3 акции на АЛБена и станала работата, няма такава борса.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от repo na repoto Разгледай мнение
            Хаха .. нали знаеш,че тека не се прави, да не продаваш хима после не уевче

            като гледам, причини бол - няма кой да купува, няма и да има, навън е цъфнало та вързало, къде се обърнеш все проблеми. Да някой, че каже, не сме се били вдигнали и няма да падаме,.. Като опре ножа всеки гледа да пипне нещо. Надявам се да не съм прав,. Радват се че пада.. идиоти, радвайте се да се вдига, като преди 2007.. купуваш и вече си напред.. че може и никога да не се вдигне..

            А тези мишки дето купуват и с тях и без тях все тая.. те си знаят. кои са... купили някакви акции. Много важно. Ако са купили..Чакали дивидент да купуват,, е какво ще купите с него.. жалка работа.
            Всичко е възможно.Ако западняците задълбаят ние ще се забатачим повече.Може и да излезеш прав.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
              Няколко поста по надолу съм писал вчера какво съм купил.Чети!!
              Хаха .. нали знаеш,че тека не се прави, да не продаваш хима после не уевче

              като гледам, причини бол - няма кой да купува, няма и да има, навън е цъфнало та вързало, къде се обърнеш все проблеми. Да някой, че каже, не сме се били вдигнали и няма да падаме,.. Като опре ножа всеки гледа да пипне нещо. Надявам се да не съм прав,. Радват се че пада.. идиоти, радвайте се да се вдига, като преди 2007.. купуваш и вече си напред.. че може и никога да не се вдигне..

              А тези мишки дето купуват и с тях и без тях все тая.. те си знаят. кои са... купили някакви акции. Много важно. Ако са купили..Чакали дивидент да купуват,, е какво ще купите с него.. жалка работа.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                к'во значение има за теб до колко ще падне???

                ти така или иначе не купуваш, а скоро нямаш планове и за покупки
                Няколко поста по надолу съм писал вчера какво съм купил.Чети!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                  Тоя Флагман ми е интересно дали няма да слезе до 1.40 лв.
                  к'во значение има за теб до колко ще падне???

                  ти така или иначе не купуваш, а скоро нямаш планове и за покупки

                  Коментар


                  • Тоя Флагман ми е интересно дали няма да слезе до 1.40 лв.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Кога ще идва този дивидент по сметките, за да живнем....
                      смятам, че до 2-3 седмици лелките ще намажат филиите

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                        ако се съди по досегашната практика края на ноември ли беше
                        До края на септември.
                        Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                        Коментар


                        • ако се съди по досегашната практика края на ноември ли беше
                          Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Кога ще идва този дивидент по сметките, за да живнем....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                              Софиксчо какви цени доживяхме да видим по тая позиция
                              Офте мофте
                              Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                              Коментар


                              • Софиксчо какви цени доживяхме да видим по тая позиция а ти нищо не купуваш.

                                Коментар

                                Working...
                                X