IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
    а ти какво правиш тук?
    има доста по-забавни начини да губиш пари...
    Ами имам доста акции.

    Коментар


    • моята прогноза тук е 1.4-1.5 до края на август, а после ако се наредят нещата както трябва може да завършим годината в подножието на 2 лева.

      Коментар


      • Абе пружини, магнити, лайна. Не ми дреме, то нема капитали вече. Не остана вече, кой да бега и да го е шубе. Според мен, че си кесим в най-лошия случай. Ама може пък и да си прав нали позна софикса....
        Last edited by pepe1234; 22.07.2016, 14:18.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

          нали знаеш за натегната пружина ,така ще ви отвее че място не ще си намерите...
          Сега има ренесанс на Тиквата ,като дойдат проблемите ще видиш спокойствие ,всичко при нас е напред , албански реотан... .....
          теб няма ли да те отвее???

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
            нема се отрази, те навън имаше кво ли не, тук не се отрази грам и това нема се отрази...

            нали знаеш за натегната пружина ,така ще ви отвее че място не ще си намерите...
            Сега има ренесанс на Тиквата ,като дойдат проблемите ще видиш спокойствие ,всичко при нас е напред , албански реотан... .....

            Коментар


            • нема се отрази, те навън имаше кво ли не, тук не се отрази грам и това нема се отрази...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                Добре звучи но не забравяйте че нещата ежедневно се променят.Повярвайте ми че проблемите ни с Турция тепърва започват и това ще води до спад на борсата или поне застой.
                Съгласен съм с теб. Затова писах "ако няма сътресения в страната"
                Притеснявам се само от нещата, които стават в Турция. Ако "кризата" се задълбочи и натиска от бежанци се засили, кофти за нас, като страна и естествено за борсата !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                  Времето ще покаже.
                  а ти какво правиш тук?
                  има доста по-забавни начини да губиш пари...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
                    къде повече спад и застой - то си е ежедневие тук...
                    Времето ще покаже.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                      Добре звучи но не забравяйте че нещата ежедневно се променят.Повярвайте ми че проблемите ни с Турция тепърва започват и това ще води до спад на борсата или поне застой.
                      къде повече спад и застой - то си е ежедневие тук...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение
                        По мое скромно мнение, цената на Химимпорт ще се развива така:

                        1. Краткосрочно - Поради предстоящ дивидент, цената ще се повиши до към 1,30-1,35 лв., след което цената ще бъде на свободно падане до 1.10-1.20 лв.

                        2. Дългосрочно - Предвид проверките на пенсионните фондове, цената ще "пълзи" леко нагоре, като ще има и леки спадове. Предполагам, ако няма сериозни сътресения в страната, може да видим цена 1.60-1.80 към края на годината.
                        Добре звучи но не забравяйте че нещата ежедневно се променят.Повярвайте ми че проблемите ни с Турция тепърва започват и това ще води до спад на борсата или поне застой.

                        Коментар


                        • По мое скромно мнение, цената на Химимпорт ще се развива така:

                          1. Краткосрочно - Поради предстоящ дивидент, цената ще се повиши до към 1,30-1,35 лв., след което цената ще бъде на свободно падане до 1.10-1.20 лв.

                          2. Дългосрочно - Предвид проверките на пенсионните фондове, цената ще "пълзи" леко нагоре, като ще има и леки спадове. Предполагам, ако няма сериозни сътресения в страната, може да видим цена 1.60-1.80 към края на годината.

                          Коментар


                          • Уж си старо куче а бързаш.Търпение му е майката .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Solid149 Разгледай мнение
                              Платната май се опъват по посока попътен вятър към североизток
                              И на мен така ми се чини и донатъпквам дисагите с ценна хартия като за последно

                              Коментар


                              • Платната май се опъват по посока попътен вятър към североизток

                                Коментар

                                Working...
                                X