IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

    Защо такава ирония,какво става......какво показва техн. анализ?
    Няма никаква ирония тук. От днес съм по-по-най-големият им фен.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение
      Хвала, хвала на Химимпорт! Най-добрите мажоритари! Най-публичната от всички публични компании на нашата борса!
      Защо такава ирония,какво става......какво показва техн. анализ?

      Коментар


      • Недей така Давидов, някои хора може да получат съдречни проблеми)))) Имай милост!!. А и ако ти кажа, че теми свързани малко или много с маджовиците се филтрират може да не ми повярваш, нале, )))) но днес затриха поне 2!!!))) (споделям го това, защото не беше ли сред модераторите преди време!?!? ) Все пак нека има свобода на словото, какво е това неудобни за собствениците мнения да се премахват)))) Само Ташунко се вихри безнаказано и безобидно с неговите потъници, (дано не потъват още)!!! )) ))))
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Хвала, хвала на Химимпорт! Най-добрите мажоритари! Най-публичната от всички публични компании на нашата борса!

          Коментар


          • Тоя Потъник на много хора разби илюзиите.Един колега даже ми обесняваше как всичко трябвало да вкарам тук а да не купувам имоти по морето.Да ама аз сега си взимам наемчета и не ми дреме за Хима дали ще расте.Скоро ще дойде лятото и отново ще си лежа на плажа безгрижно без да ме интересува каква му е цената на тоя Потъник .

            Коментар


            • Абе ,колеги ...Може би не е мястото тук ,но да попитам на каква лихва вземате Реп-ата ...Защото Нещата доста се промениха ,а лихвата при моя ИП си е все същата

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Sashko Разгледай мнение

                То и ФИБа не е по стока, не дава дивидент, може би и по-рисково, но там вече мина 4 лв., а тук още на 1.60.
                Май някои забравят, когато тук се ядеше бял хляб. 4 лв. после 10 лв. Миналата година, когато даде дивидент за 10тата година.
                Само ако позволиш една поправка, ФИБ-а мина 5.48 а обявиха и 99 милки за увеличаване на капитала тоя месец. Пак ти казвам Саше, забил си се у ХИМ групата лошо няма. Имах ЦКБ на 1.04, излязох на 1.40. Средната при ХИМа ми е 1.62 ама имам и ПИБ и Софарма и имотите, така че ако едното пада а другите отиват нагоре, вероятно е въпрос на време изоставащото да ги догонва в определен период. Така че вземаш и траеш, не плюеш по другите.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Sashko Разгледай мнение

                  То и ФИБа не е по стока, не дава дивидент, може би и по-рисково, но там вече мина 4 лв., а тук още на 1.60.
                  Как 4 бе Сашко, 5,50 гони ФИБ-а
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Sashko Разгледай мнение

                    То и ФИБа не е по стока, не дава дивидент, може би и по-рисково, но там вече мина 4 лв., а тук още на 1.60.
                    Май някои забравят, когато тук се ядеше бял хляб. 4 лв. после 10 лв. Миналата година, когато даде дивидент за 10тата година.
                    .....и не е само Фиб-а, но цар пазар...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                      Щото хората не харесват действията на мажоритаря, политиката му към миноритарите, липсата на прозрачност .....и т.н. все неща които всички до болка знаем
                      То и ФИБа не е по стока, не дава дивидент, може би и по-рисково, но там вече мина 4 лв., а тук още на 1.60.
                      Май някои забравят, когато тук се ядеше бял хляб. 4 лв. после 10 лв. Миналата година, когато даде дивидент за 10тата година.

                      Коментар


                      • Добре де, кой толкова продава тук, не мога да разбера...
                        Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                        Коментар


                        • Щото хората не харесват действията на мажоритаря, политиката му към миноритарите, липсата на прозрачност .....и т.н. все неща които всички до болка знаем

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение
                            Manyface God, влезна ли пак? Нали чакаше да обърне спада? Така де..време е.
                            Още чакам. Нещо не ме грабва ситуацията.
                            The strongest stand last.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 2105 Разгледай мнение
                              По често питай, отговориха ти в платформата.
                              И после пак ми отговориха на 1,57.. Спирам да питам, изясних си въпросите.
                              The strongest stand last.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 2105 Разгледай мнение
                                По често питай, отговориха ти в платформата.
                                И някой "мръсник" пак продаде

                                Коментар

                                Working...
                                X