IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спиди АД (SPDY / 0SP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Изглежда ми балон на тези нива...Може би ако се търгуваше в интервала 25лв - 30лв щях да се замисля...


    НЕ Е ПРЕПОРЪКА!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
      Успех им желая! Дано да преизпълнят очакванията на инвеститорите! Нямам акции, но това не ми пречи да им стискам палци, че вече ми писна от пишман мажоритари.

      поздрави и успех
      Смени си портрета. И без това не е твой. Този някак си те задължава да се правиш на прекалено (изкуствено) добронамерен. Истината е добре да се казва по-директно - има повече смисъл от това. А специално тук е ясно, че с трици маймуни не се ловят !
      Онази снимка с яхтите си беше много добра !
      Не пожелавам успех, а да се прояви строгата оценка на пазара. Електроразпределенията минаха на много по-занижени цени. Някой намилат за п/е 10 било ниско. Щеше да е ниско ако беше 2007-а. Сега може да говорим за удачно при около 4!
      Не е препоръка
      Last edited by mechka uteshitelka; 14.11.2012, 19:05.
      Я всегда буду твоим поводом напиться.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
        Въпреки, че съм любител на риска бих казал, че сестра ти (ако персонажа е верен) ще направи огромна глупост ако инвестира спестяванията си в компанията в която работи (на заплата)

        Спиди работят добре, но техния подем в последните годинин се дължи основно на едно нещо - изпилени цени. Заплатите на персонала може да не са лоши, но в никакъв случай не са добри. Работа е много и напрегната. Замислял ли си се защо световно доказани имена в бизнеса не могат да се разгърнат адекватно в България - ами защото не искат да бачкат на цени на каквито се навиват българските играчи.

        Ако утре Спиди вдигнат цените, за да подобрят маржа и да отговорят на очакванията на инвеститорите ... клиентите им масово ще се прелеят към Еконт..примерно.

        Точно в момента, за да излезеш на БФБ за мен означава, че наистина ти трябват парите и не го правиш просто за престиж.

        Не казвам, че е лошо дружество, а че както е практиката у нас нещата се представят силно захаросани.

        Поздрави и успех
        Да другите играчи като ЕКОН* също не спят.Аналогичен е примера със статията от днес на една мобилна компания МТЕ* която отчита 20 % спад във приходите, ми как няма като държаха цени бомбасттични на фона на ниските цени в еврозоната за подобен тип телефония.Просто всичко живо се преля с миграция на номера към Jijacom ...and Globu*. Аналогичен е сценария дори тук както посочва старата Берта
        Тъй че на 20-25 кинта когато P/E стане долу горе 5 ..може да си почеша лявото ухо и да си помисля за едни 100 бройки примерно

        Не е препоръка за ПК на ЦК

        Коментар


        • Първоначално изпратено от gunnar Разгледай мнение
          Пак е много при тая цена. 160 хиляди лв. са все пак, кой ти ги дава в тая криза?
          Вероятно сестрата на lionboy ще да е.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
            Ти ще вземеш да се окажеш пророк.
            ако аз се окажа, значи и ти ще се окажеш, тъй като пророкува за мен

            Коментар


            • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
              мажо е заел от себе си и шортва
              Ти ще вземеш да се окажеш пророк.
              Не-заслужил инвеститор

              Коментар


              • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
                Поръчай си да ти ги докарат с едно бусче на Спиди - да си ги отъркаш о бузките
                мажо е заел от себе си и шортва

                Коментар


                • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                  Не бе, само да ги пипна искам Обичам да държа безценни акции Ти веднага реши че ще ги изшортя
                  Поръчай си да ти ги докарат с едно бусче на Спиди - да си ги отъркаш о бузките
                  Не-заслужил инвеститор

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
                    тарикат
                    Не бе, само да ги пипна искам Обичам да държа безценни акции Ти веднага реши че ще ги изшортя

                    Коментар


                    • И на мен ми се струват идеални за шортване.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                        Някой който си е купил мое ли да ми заеме малко акции?
                        +1

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                          Някой който си е купил мое ли да ми заеме малко акции?
                          тарикат
                          Не-заслужил инвеститор

                          Коментар


                          • Пак е много при тая цена. 160 хиляди лв. са все пак, кой ти ги дава в тая криза?

                            Коментар


                            • Някой който си е купил мое ли да ми заеме малко акции?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                                Поправете ме ако греша, но дотук са минали 0.21% от предложените акции.
                                Как би следвало да възприемаме подобно развитие?
                                Препоръки нямам!
                                Ами големите играчи ги няма - как да възприемам минаващите шикалки
                                Не-заслужил инвеститор

                                Коментар

                                Working...
                                X