IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спиди АД (SPDY / 0SP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Я стига остроумничил....

    Коментар


    • Капитал също са пуснали статия по темата сходна с анализа на Елана. Интересен тайминг.

      http://www.capital.bg/biznes/vunshni...abira_skorost/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Isabella Oronova Разгледай мнение
        Привет!

        Има публикуван дисклеймър според законовите изисквания.
        бихте ли ми посочили къде в дисклеймъра пише, че спиди са ви клиент?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
          За мое съжаление, вашият отговор и тотално несъдържателен! Спиди клиент ли са ви? Имате ли интерес Спиди да бъдат ваш клиент? Конфликта на интерес къде е описан в блога, къде са предупредели инвеститорите, че вие може и да нямате интерес да пишете негативни неща срещу спиди?
          Привет!

          Има публикуван дисклеймър според законовите изисквания.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Isabella Oronova Разгледай мнение
            Привет!

            Само да уточня, че този постинг в блога по анализ на Спиди за клиенти на ЕЛАНА Трейдинг не е свързан с някакви договорни отношения със Спиди.
            Нашите анализатори започват да пишат кратки анализи в блога на база направените за компаниите, които следят - нещо, което не сме правили отдавна и може би затова Ви е странно. Вече направихме същото с Агрия. Предстоят и други компании.

            Нямаме договорни отношения с компании на БФБ за писане на постинги в блога или за анализи. Анализите се правят за инвеститорите.
            Поздрави
            За мое съжаление, вашият отговор и тотално несъдържателен! Спиди клиент ли са ви? Имате ли интерес Спиди да бъдат ваш клиент? Конфликта на интерес къде е описан в блога, къде са предупредели инвеститорите, че вие може и да нямате интерес да пишете негативни неща срещу спиди?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
              трябва да има много подобни неща за пазара. Но тук конкретно всеки знае, че Спиди е клиент на Елана и сега от там излиза положителен репортаж, което е най-малкото съмнително
              а в статията никъде не пише, че посредника има бизнес отношения с емитента
              Привет!

              Само да уточня, че този постинг в блога по анализ на Спиди за клиенти на ЕЛАНА Трейдинг не е свързан с някакви договорни отношения със Спиди.
              Нашите анализатори започват да пишат кратки анализи в блога на база направените за компаниите, които следят - нещо, което не сме правили отдавна и може би затова Ви е странно. Вече направихме същото с Агрия. Предстоят и други компании.

              Нямаме договорни отношения с компании на БФБ за писане на постинги в блога или за анализи. Анализите се правят за инвеститорите.
              Поздрави

              Коментар


              • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                продължавай,продължавай-на мен не ми пречиш
                Аз няма как да ти преча, понеже ти поднасям обективни факти, ти сам си пречиш неумейки да оцениш правилно ситуацията и фактите. Фактите са, че Спийди се търгува като балон от 2007 на база "бъдещи очаквания" - това също беше много актуално тогава
                Bulls on BSE

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
                  Голяма надъхвация Всички помниме пазара, когато се търгуваше на мултипълите като Спийди, къде отиде после Явно не са научени уроците.
                  продължавай,продължавай-на мен не ми пречиш
                  "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                  Коментар


                  • Голяма надъхвация Всички помниме пазара, когато се търгуваше на мултипълите като Спийди, къде отиде после Явно не са научени уроците.
                    Bulls on BSE

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от oslo Разгледай мнение
                      Аз пък одобрявам анализа на Елана - Татяна
                      защото без такива продукти, няма как пазара да тръгне
                      трябва да отсеем зърното от плявата
                      тук е зърно
                      там (почти навсякъде другаде) е плява

                      Не е препоръка за покупко-продажба на ЦК. Имам.
                      трябва да има много подобни неща за пазара. Но тук конкретно всеки знае, че Спиди е клиент на Елана и сега от там излиза положителен репортаж, което е най-малкото съмнително
                      а в статията никъде не пише, че посредника има бизнес отношения с емитента

                      Коментар


                      • Аз пък одобрявам анализа на Елана - Татяна
                        защото без такива продукти, няма как пазара да тръгне
                        трябва да отсеем зърното от плявата
                        тук е зърно
                        там (почти навсякъде другаде) е плява

                        Не е препоръка за покупко-продажба на ЦК. Имам.

                        Коментар


                        • доста постно четиво.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vlado64 Разгледай мнение
                            Ей човек спри се бе . Ти оспами всички теми . Няма ли модератори !
                            в тази тема се излива с особено желание и ентусиазъм-мен това не ме дразни,а по скоро ме забавлява
                            "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                            Коментар


                            • Ей човек спри се бе . Ти оспами всички теми . Няма ли модератори !

                              Коментар


                              • Не бъркайте понятия при цена на акция между стойност и котировки.
                                Котиривките може и да растат, по-вероятно не щото има много купували на 22-25 лв., но стойността е много надолу под сегашните котировки - не повече от 7-8 лв. за акция.
                                И помнете на БФБ мажовците винаги продават над стойността, димек ИПОто е било балон, и щом от ИП ("професионалсти с бели якички") хвалят акция - значи е време за продаване!
                                Bulls on BSE

                                Коментар

                                Working...
                                X