IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спиди АД (SPDY / 0SP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    200k какво? Към ебитда, към нетната, към приходите? Басче искаш ли?
    200к към нетната, басче на какво?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      за разлика от конкуренцията, явно не се нуждаем от платено съдъражение в Капитал, където да кажем едно голямо нищо Освен че сме балоняк де, то другото е ясно
      Момичето е симпатично. Лошо няма. Нека има бизнес и конкуренция. Полезно е за всички in the long term.

      Коментар


      • за разлика от конкуренцията, явно не се нуждаем от платено съдъражение в Капитал, където да кажем едно голямо нищо Освен че сме балоняк де, то другото е ясно
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Ето и интересно проучване - дали ще е добре за Спидиту, риторично питам

          В периода от 12-ти до 18-ти октомври 2020 г. Offerista Group Bulgaria проведе онлайн анкета, в която се включиха 1,876 от посетителите на популярната платформа за дигитални брошури Broshura.bg. Целта на проучването е да представи какви са нагласите на българските потребители към Black Friday (Черен петък).



          Проучването показва, че близо 70% от респондентите възнамеряват да пазаруват по време на Черния петък тази година. Докато в предходни издания на вече познатата кампания заявяват, че са участвали около 50% от потребителите.

          Около 30% от анкетираните споделят, че не планират Black Friday покупки през 2020 г. Основните причини за това са - потребителите не вярват в намаленията или изпитват финансови затруднения. Приблизително 80% от същата група респонденти заявяват, че биха пазарували, ако попаднат на изгодна оферта, макар да не са го планирали предварително. Голяма част от тях споделят, че трудно биха прецени каква сума ще изхарчат, като това зависи от промоциите.

          Около 50% от анкетираните, които планират покупки в периода на Черния петък, предпочитат да пазаруват онлайн. A 54% от тях споделят, че ще заплатят своите покупки в брой, а останалите - чрез дебитна/кредита карта, банков превод или на изплащане.

          Сред разнообразието от продукти, които възнамеряват да закупят потребителите, се открояват: дрехи, обувки, аксесоари, спортни стоки; черна и бяла техника; за дома и градината.



          35% от потребителите, които възнамеряват да пазаруват в периода на Черния петък, планират да отделят между 101 лв. и 300 лв.

          За актуални предложения от Black Friday участниците в анкетата научават в преобладаващата си част от онлайн източници (социални мрежи, уебсайтове, включително платформата Broshura.bg - уебсайт и мобилно приложение) и телевизия.

          Традиционно Broshura.bg събира на едно място предложенията за Черен петък на търговски вериги и брандове, за да помогне на потребителите да се ориентират сред множеството от промоционални оферти.

          Пълната информация с резултати от проучването можете да заявите тук. Цитирането на проучването или на части от него не е разрешено, без да се посочва източника, а именно - Offerista Group Bulgaria, онлайн проучване в Broshura.bg.
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Phoenixheart Разгледай мнение

            консолидацията да добави макс още 200к
            200k какво? Към ебитда, към нетната, към приходите? Басче искаш ли?
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              кой ги е наричал идиоти? За мен да придаваш
              при такъв отчет, отново да отбележим, че е неконсолидиран, да видим колко ще добави консолидацията, която за разлика от мумифицираните трейдинги не отнема, а дава още пиша от телефона, че е криза и съм на бързо спа, че да подкрепя родните мутрохотелиери и изедници, а после съм на рд. Даже се чудя дали да не добавя, нищо че има достатъчно като за мен по тази позиция
              консолидацията да добави макс още 200к

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                кой ги е наричал идиоти? За мен да придаваш
                при такъв отчет, отново да отбележим, че е неконсолидиран, да видим колко ще добави консолидацията, която за разлика от мумифицираните трейдинги не отнема, а дава още пиша от телефона, че е криза и съм на бързо спа, че да подкрепя родните мутрохотелиери и изедници, а после съм на рд. Даже се чудя дали да не добавя, нищо че има достатъчно като за мен по тази позиция
                Дългосрочно е много добре.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                  Отчета е добър, явно наистина са свалили цените, за да вземат пазарен дял от еконт, тъй като им пада рентабилността.

                  Преди време един друг наричаше определени инвеститори "идиоти". После стана ясно, че идиотът е този, който нарича така другите.
                  кой ги е наричал идиоти? За мен да придаваш
                  при такъв отчет, отново да отбележим, че е неконсолидиран, да видим колко ще добави консолидацията, която за разлика от мумифицираните трейдинги не отнема, а дава още пиша от телефона, че е криза и съм на бързо спа, че да подкрепя родните мутрохотелиери и изедници, а после съм на рд. Даже се чудя дали да не добавя, нищо че има достатъчно като за мен по тази позиция

                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Phoenixheart Разгледай мнение

                    Нетният марж пада от 14.6% за шестмесечието на 14.3% сега, не е болка за умиране. Но сигурно гледаш и дивидента от дъщерните.
                    Минус дивидента

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                      Отчета е добър, явно наистина са свалили цените, за да вземат пазарен дял от еконт, тъй като им пада рентабилността.
                      Нетният марж пада от 14.6% за шестмесечието на 14.3% сега, не е болка за умиране. Но сигурно гледаш и дивидента от дъщерните.
                      Last edited by Phoenixheart; 30.10.2020, 16:57.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Идеален отчет, при това неконсолидиран - просавашият явно е идиот, набил се в ЧЕЗ или нешо от сорта, който скоро ще плаче. Някой да се оплаче от отчета
                        Отчета е добър, явно наистина са свалили цените, за да вземат пазарен дял от еконт, тъй като им пада рентабилността.

                        Преди време един друг наричаше определени инвеститори "идиоти". После стана ясно, че идиотът е този, който нарича така другите.

                        Коментар


                        • Идеален отчет, при това неконсолидиран - просавашият явно е идиот, набил се в ЧЕЗ или нешо от сорта, който скоро ще плаче. Някой да се оплаче от отчета
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
                            Грух, някой пак ли фалира тука, не виждам друга причина за продажба?

                            Да, знам, че хуморът ми е неуместен за теб.
                            много е вероятно цената на голямата сделка да е по-НИСКАТА както се правиха изчисления тук, правих си и аз едни дето няма да кажа, защото не знам дали са верни
                            и някой селка
                            КЗК одобри ли може би сделката ще мине в същия ден
                            но това не отменя въпроса с търговото на каква цена ще е и не отменя фактите, че резултатите са добри, току що излезе отчет
                            ще видим
                            може пък Спиди груп да продаде евтино, а другите да продадат скъпо
                            все пак Спиди груп ще остане с около 20% и сега ако продаде ЕВТИНО, какво да говорим за едно време когато продеде на 18 лв., а сега е 55 и са дадени към 7 дивидента за над 10-13 лв. (не съм ги смятал)

                            така че сега 55 , преди 18, в бъдеще колко ?

                            Не е препоръка имам акции

                            Коментар


                            • Грух, някой пак ли фалира тука, не виждам друга причина за продажба?

                              Да, знам, че хуморът ми е неуместен за теб.

                              Коментар


                              • Нов офис на Спиди в гр. София, ул. Чарлз Дарвин

                                29.10.2020 Уважаеми клиенти,

                                Бихме искали да ви информираме, че от 29.10.2020 г. отвори врати нов офис на Спиди в гр. София. Вече можете да изпратите или получите вашата пратка от ул. ЧАРЛЗ ДАРВИН No 27.

                                https://www.speedy.bg/bg/post/new-sp...les-darwin-str

                                Днес ЧЕЗ скоро и Спиди ...

                                Коментар

                                Working...
                                X