IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спиди АД (SPDY / 0SP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ДесеткиЛевове Разгледай мнение

    Иначе спидито е от типа компания която мога да държа цял живот
    аз я сравнявах за себе си със Соди, МДК и Булбанк (народа още им акции в тези и си суче дивидент)
    не знам дали сравнението ми е добро

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      Апропо, в днешния Капитал има статия за някакъв хакер с прозвището "Емил Кюлев", който бил ударил сериозно Айкард. Айкард не са ми интересни, но в темата на капитал пишеше, че е ударил и Еконт и е откраднал тяхна база данни - ми можем да поздравим Спиди в тази насока

      П.С. пратката ми още я няма - почти съм убеден, че ще я доставят в събота в офиса, а аз ще съм си вкъщи или на спа, че не съм решил още. Определено трябва да назначат още служители, защото явно изнемогват и не успяват да наваксат на ръста на пратките в края на годината
      Кои СПА-та бачкат в момента? Че и на мен ми се ходи в този студ.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Егати пожеланието - все едно аз да ти пожелая акциите ти на лешперко да се сринат на 2 лева, че да можеш да си напълниш още, щото борсата има нужда от такива прекрасни дружества с отлични перспективи. В такъв случай направо да вдигнем паметник на инДженеро, дето се подигра с акционерите в Трейс - аз си мислех, че е тотален ***, пък то се оказа, че бил алтруист, който птосто искал дружеството да остане на борсата, щото каква е тази борса без инфраструктурно дружество? А уж вчера си говорихме за троленето и т.н.
        Този път не схвана нюанаса на top

        той пише "Дано да не го отпишат и да минат с търгово на ниска цена"
        но има предвид
        "Дано да не го отпишат и да НЕ минат с търгово на ниска цена"
        изял е едно не
        в жив разговор се разбира, но в писмен вид при изядено второ НЕ , -> не се разбира

        Не е препоръка
        имам акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          П.С. пратката ми още я няма - почти съм убеден, че ще я доставят в събота в офиса, а аз ще съм си вкъщи или на спа, че не съм решил още. Определено трябва да назначат още служители, защото явно изнемогват и не успяват да наваксат на ръста на пратките в края на годината
          Автоматите им са супер удобни, ако не ти трябва преглед на пратката. И всичко си ми идва навреме.

          Иначе спидито е от типа компания която мога да държа цял живот и ако я държа цял живот със сигурност ще ми изкара повече пари от кирливите 10-на лева отгоре от търговото. Така че и аз предпочитам да си остане на борсата.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            Апропо, в днешния Капитал има статия за някакъв хакер с прозвището "Емил Кюлев", който бил ударил сериозно Айкард. Айкард не са ми интересни, но в темата на капитал пишеше, че е ударил и Еконт и е откраднал тяхна база данни - ми можем да поздравим Спиди в тази насока

            П.С. пратката ми още я няма - почти съм убеден, че ще я доставят в събота в офиса, а аз ще съм си вкъщи или на спа, че не съм решил още. Определено трябва да назначат още служители, защото явно изнемогват и не успяват да наваксат на ръста на пратките в края на годината
            Предлагам акционерите да помагат в доставките за да не пада качеството на услугата !

            п.п.Имам

            Коментар


            • Апропо, в днешния Капитал има статия за някакъв хакер с прозвището "Емил Кюлев", който бил ударил сериозно Айкард. Айкард не са ми интересни, но в темата на капитал пишеше, че е ударил и Еконт и е откраднал тяхна база данни - ми можем да поздравим Спиди в тази насока

              П.С. пратката ми още я няма - почти съм убеден, че ще я доставят в събота в офиса, а аз ще съм си вкъщи или на спа, че не съм решил още. Определено трябва да назначат още служители, защото явно изнемогват и не успяват да наваксат на ръста на пратките в края на годината
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
                Дано да не го отпишат и да минат с търгово на ниска цена, защото е добре да имаме подобно дружество на борсата. Перспективите са добри.
                Егати пожеланието - все едно аз да ти пожелая акциите ти на лешперко да се сринат на 2 лева, че да можеш да си напълниш още, щото борсата има нужда от такива прекрасни дружества с отлични перспективи. В такъв случай направо да вдигнем паметник на инДженеро, дето се подигра с акционерите в Трейс - аз си мислех, че е тотален ***, пък то се оказа, че бил алтруист, който птосто искал дружеството да остане на борсата, щото каква е тази борса без инфраструктурно дружество? А уж вчера си говорихме за троленето и т.н.
                Last edited by Andi11; 04.12.2020, 12:09.
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Дано да не го отпишат и да минат с търгово на ниска цена, защото е добре да имаме подобно дружество на борсата. Перспективите са добри.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                    Мисля че прекалено лично ги приемаш нещата. Защо се гневиш толкова, че някой харесва Софарма и Елана агрокредит и техните мажоритари, а не Спиди примерно? ( и трите компании са пренебрежимо малък дял в портфейла за добро или лошо. казвам го, за да не ме обвиниш в пристрасност). Нали си влязал в "правилната" компания, защо нападаш инакомислещите? Гневиш се че някой приема Софарма едва ли не като култ, а тук се радвате че чакате 3-4 дни поръчката си, или че куриера ви бил подисал, и поради това ще достави два пъти повече поръчки и ще вдигне КПД-то с 50%. Каква е разликата? Твърдението ни че една компания е лоша,прави ли нашата по-добра? Казвам ти го съвсем добронамерено. Не те познавам, но искрено ти желая успех. Не само на теб, но и на всички инвестиращи на БФБ. Защото както каза някой и по-горе, "сме един вагон хора"... Айде че ще изпусна мача на ЦСКА
                    Е, то само това, че наричаш Литекс ЦСКА стига, но нищо, ще продължа напреТ

                    Не бе, Манчев, не съм си пил кафето с "г-н Донев", нямам флашки от Софарма или камъче от Еверест. Това се нарича ирония, но явно трудно се разбира в интернет. Култ тук няма, секта също няма и досега никой не е посрещан с "бегай бе, скъсаняк, ти ли разбираш повече от г-н Мектупчиян". Това е разликата между тук и там - нишо повече, но и нищо по-малко!

                    Осло, тук търгово ще има, не защото франсетата го искат, а защото законът ги задължава. И точно затова цената на Влерко и има, и няма значение - разбира се, ще е супер на Валерко да му дадат 60-65 кинта, но дори и 50 да му дадат, на нас ще дадат повече, най-малкото защото резултатите го изискват.

                    Кире, аз си оставам на позициите - 72-80 кинта ми е диапазона. За разлика от други сектанти по други теми, аз не се притеснявам да вкарам конкретика, пък после може и да ми се смеете. Или аз да се смея
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      Чакай да повдигна малко темата, спазвайки правилата наложени от новия световен ред, а именно - акции, които имат Батя, 4Д и подобните им само се венцеславят, а акциите, които те нямат, за булшит и балоняци, ерго, трябва да се псуват и продават. Понеже не пиша в темата на най-мегата яката ракета, инвестирала в супер успешната Молдовска банка, а защитниците на брокерчетата от Карол, професионалните инвеститори, дето така били записани пред КФН, или финансистите от Североизтока (така по-добре ли звучи, че иначе било обидно, като кажеш кредитно инспекторче от Търговище или постнеш неистините и надъхванията на разни други свещени крави във форума) винаги ми скачат, че съм бил голтак и хейтър, дето нямал съответните акции, да си драскам в моята тема, в която пак ме трият, щото съм обидил поредния многоников, като съм използвал същият репертоар от думи, който ползват срещу мне в другите теми.

                      Оф, стана дълго, ма нищо, така трябва - та да се оплача от "балоняка". Егати нещастниците са тия, вече трети ден си чакам доставката, като даже получих смс, че ще пристигне днес по обяд. Е, не пристигна. Разбира се, това не е, щото са мега натоварени и задръстени от работа, което ще се отчете в отчета, където Q4 винаги е най-силно, нееее, изобщо не е това, а е защото са скапан балоняк и еконт са много по-добри от тях. Оф, ще продавам тук и ще ходя в куул акциите на Батя и 4Д, ма те пък, пусто, все следварително ги казват, когато вече са извадили яките печалби и са влезли лузърите като мен. Е, мога да ида и в някоя от фармите на "г-н Донев" - там при всякакъв отчет отгворът е само един - НАЙ и аз му вярвам безрезервно.

                      С една дума - балоняк!
                      Мисля че прекалено лично ги приемаш нещата. Защо се гневиш толкова, че някой харесва Софарма и Елана агрокредит и техните мажоритари, а не Спиди примерно? ( и трите компании са пренебрежимо малък дял в портфейла за добро или лошо. казвам го, за да не ме обвиниш в пристрасност). Нали си влязал в "правилната" компания, защо нападаш инакомислещите? Гневиш се че някой приема Софарма едва ли не като култ, а тук се радвате че чакате 3-4 дни поръчката си, или че куриера ви бил подисал, и поради това ще достави два пъти повече поръчки и ще вдигне КПД-то с 50%. Каква е разликата? Твърдението ни че една компания е лоша,прави ли нашата по-добра? Казвам ти го съвсем добронамерено. Не те познавам, но искрено ти желая успех. Не само на теб, но и на всички инвестиращи на БФБ. Защото както каза някой и по-горе, "сме един вагон хора"... Айде че ще изпусна мача на ЦСКА

                      Коментар


                      • Осло, това са добри варианти..Да видим какво ще стане.И аз очаква до края на февруари да мине сделката..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Груйче, да повторим твоите прогнози тук , които много ми харесват..Дивидент 3 лева и обратно между 70-80 лева..
                          не е нужно да има търгово
                          където и да мине голямата сделка пазара ми изглежда че ще е отгоре, вече писах че НН са купували, добави потенциала и ще видим

                          Но се чудя дали мажо не преговаря с франсетата за олл ин вместо 45% да селне 65% и франсетата да имат 90% разбират се с НН и скуиз аут

                          и примерно мажо им казва "дайте ХХ" и ви се махам от главата, продавам детето си

                          иначе защо ще се бави сделката? КЗК отдавна реши. и не 31 януари 2021 не е крайната дата. Защото в интервю Данаилов спомена средата на 2021 г. юли- август!!!!

                          защо е тази разлика?

                          "Кога очаквате да приключи трансакцията за увеличаване на дела на GeoPost?

                          Удължихме срока по молба на ГеоПост заради извънредната ситуация, удължен е със 7 месеца. Очакванията са ни около средата на следващата година, юли – август, да приключи, разбира се, ако ГеоПост си реализират опцията, говорим чисто технологично. Част от процесите си вървят в момента."

                          https://www.investor.bg/imenata-na-b...313402/?page=2

                          да не забравяме че като Геопост не си упражни опцията до 30 юни 2020 и мажо им удължи, защо да не предоговорят и други клаузи? Тя за мен си е може би леко експайърнала (изтекла)

                          Не знам, но не мине ли сделката до 31 януари ще значи че има нещо, което се пече, дано е хубаво. Остават под 2 месеца и ще видим дали ще има ново съобщение в екстри

                          Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа.
                          Имам акции
                          Last edited by oslo; 03.12.2020, 20:24.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            Егати нещастниците са тия, вече трети ден си чакам доставката, като даже получих смс, че ще пристигне днес по обяд. Е, не пристигна. Разбира се, това не е, щото са мега натоварени и задръстени от работа, което ще се отчете в отчета, където Q4 винаги е най-силно, нееее, изобщо не е това, а е !
                            очаквам мега рекордно тримесечие
                            моя поръчка дойде 3-4 дни след смс-а, писах по долу че куриера и ме е подписал и достави 2 неща на моя адрес за секунди и сигурно този ден е доставил двойно тройно на нормалното

                            чудя се колко рекордно ще е тримесечието

                            кефи ме че като си взимам поръчка ми казват "нали ще гласувате с усмихнато лице"
                            явно им правят някакъв индекс и ги сравняват и отделно им плащат на поръчка и има някаква метрика между обем пратки и оценки и ги интересува, което създава ангажираност

                            не е препоръка
                            имам акции

                            Коментар


                            • Груйче, да повторим твоите прогнози тук , които много ми харесват..Дивидент 3 лева и обратно между 70-80 лева..

                              Коментар


                              • Чакай да повдигна малко темата, спазвайки правилата наложени от новия световен ред, а именно - акции, които имат Батя, 4Д и подобните им само се венцеславят, а акциите, които те нямат, за булшит и балоняци, ерго, трябва да се псуват и продават. Понеже не пиша в темата на най-мегата яката ракета, инвестирала в супер успешната Молдовска банка, а защитниците на брокерчетата от Карол, професионалните инвеститори, дето така били записани пред КФН, или финансистите от Североизтока (така по-добре ли звучи, че иначе било обидно, като кажеш кредитно инспекторче от Търговище или постнеш неистините и надъхванията на разни други свещени крави във форума) винаги ми скачат, че съм бил голтак и хейтър, дето нямал съответните акции, да си драскам в моята тема, в която пак ме трият, щото съм обидил поредния многоников, като съм използвал същият репертоар от думи, който ползват срещу мне в другите теми.

                                Оф, стана дълго, ма нищо, така трябва - та да се оплача от "балоняка". Егати нещастниците са тия, вече трети ден си чакам доставката, като даже получих смс, че ще пристигне днес по обяд. Е, не пристигна. Разбира се, това не е, щото са мега натоварени и задръстени от работа, което ще се отчете в отчета, където Q4 винаги е най-силно, нееее, изобщо не е това, а е защото са скапан балоняк и еконт са много по-добри от тях. Оф, ще продавам тук и ще ходя в куул акциите на Батя и 4Д, ма те пък, пусто, все следварително ги казват, когато вече са извадили яките печалби и са влезли лузърите като мен. Е, мога да ида и в някоя от фармите на "г-н Донев" - там при всякакъв отчет отгворът е само един - НАЙ и аз му вярвам безрезервно.

                                С една дума - балоняк!
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X