IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спиди АД (SPDY / 0SP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
    Предполагам, че ръстът ще успее да покрие огромните възнаграждения, които си гласуваха новите мажоритари?
    Имам акции, но говорим за над 2 млн. ойро на година. Не е никак малко.
    това не е вярно доколкото знам , а аз понякога знам
    доколкото си спомням влизат 6 французи, 5 са служители на геопост и затова НЕ ВЗИМАТ И ЛЕВ ОТ СПИДИ
    взима само независимия французин и то нещо не особено плашещо

    аз така знам
    но може и да бъркам, такъв ми е спомена, моля прати източник, сриншот да се ограмотя, но за мен е подробност при това дребна

    продажбите са плюс 18% за q3 спрямо 14% за q2
    върнаха ми надеждата защото лятото офисите и баничарките ми изглеждаха празни
    празни празни +18%
    в q4 като са пълни чудно какво ще е

    не е препоръка за покупко продажба на ценни книжа
    имам акции
    на all time high сме
    с дивидентите откакто са на БФБ почти на около 130 кинта сме вече !!!

    Респект
    че флагмана има само 21% ръст на продажбите в q3 и спад спрямо q2 и q1. Тука е 18% от висока база плюс бият q2 и q1.

    Доплащат и за Рапидо щото преизпълняват таргетите по сделката. Това е хубав симптом

    Аз съм спичлес! Респект Спиди.
    Last edited by oslo; 29.10.2021, 19:01.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      +1, точно така - за тази акция лоша дума няма как да кажа, оправи ми всички дивотии преди нея и отличен профит даде, въпреки че излязох на 81 лева (съмнявам се, че щях да мога да изляза на сегашните цени с обем, но знае ли човек). Купих бреф с част от нея (реално с профита) и съм доволен - таргетът е друг там. Акцията е отлична и поздравления за всички, които си я държат - още много да ви радва и дивидентоснася, както се изразяваш един форумен деятел!
      Благодарим. Успех и на теб в БРЕФ-а. Мене ми е на 4-то място в портфейла от 17. Просто имам всички яки акции на БФБ и почти нямам много тъпи

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение

        Колегата Груев ще се радва на останалите на борда, сигурен съм.
        +1, точно така - за тази акция лоша дума няма как да кажа, оправи ми всички дивотии преди нея и отличен профит даде, въпреки че излязох на 81 лева (съмнявам се, че щях да мога да изляза на сегашните цени с обем, но знае ли човек). Купих бреф с част от нея (реално с профита) и съм доволен - таргетът е друг там. Акцията е отлична и поздравления за всички, които си я държат - още много да ви радва и дивидентоснася, както се изразяваш един форумен деятел!
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


          По зле са от КРЗто;-

          Общо всеобхватен доход за годината 24 605 18 078 Нетна печалба на акция BGN 4.58 3.36
          Само, че КРЗ намалява печалбата от м.г., а тук расте. Хубави компании , но не стават тепърва да се влиза

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
            Предполагам, че ръстът ще успее да покрие огромните възнаграждения, които си гласуваха новите мажоритари?
            Имам акции, но говорим за над 2 млн. ойро на година. Не е никак малко.
            Ръстът на печалбата също не е никак малко. Аз съм за подобни възнаграждения. Нека имат стимул хората. И аз имам акции.

            Коментар


            • Предполагам, че ръстът ще успее да покрие огромните възнаграждения, които си гласуваха новите мажоритари?
              Имам акции, но говорим за над 2 млн. ойро на година. Не е никак малко.
              Last edited by Чичо Манчо; 29.10.2021, 10:11.
              Vanitas vanitatum...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Свилен Колев Разгледай мнение
                В края на Q3 2021 -> 36,1% годишен ръст на нетната печалба до 24,605 млн. лв. от 18,078 млн. лв.
                20,4% годишен ръст на приходите до 152,069 млн. лв.
                + кеш

                http://www.x3news.com/download/?id=528714
                Колегата Груев ще се радва на останалите на борда, сигурен съм.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Свилен Колев Разгледай мнение
                  В края на Q3 2021 -> 36,1% годишен ръст на нетната печалба до 24,605 млн. лв. от 18,078 млн. лв.
                  20,4% годишен ръст на приходите до 152,069 млн. лв.
                  + кеш

                  http://www.x3news.com/download/?id=528714

                  По зле са от КРЗто;-

                  Общо всеобхватен доход за годината 24 605 18 078 Нетна печалба на акция BGN 4.58 3.36

                  Коментар


                  • В края на Q3 2021 -> 36,1% годишен ръст на нетната печалба до 24,605 млн. лв. от 18,078 млн. лв.
                    20,4% годишен ръст на приходите до 152,069 млн. лв.
                    + кеш

                    http://www.x3news.com/download/?id=528714

                    Коментар


                    • Поръчвам понякога от щатски сайт, след сделката тук, смениха куриера на DPD и няма друга опция, няколко поръчки от алито от европейски складове и те дойдоха със спиди, преди това не беше така

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                        Не схващаш Уумора;- Груйча обича да се подпира на стойностната патерица "за децата" и не се сеща как си отряза клона на който така удобно си бе седнал! Да бе хвърлил 20-30% от плодовете на пазара и ката годин да си бере фамилията му, а той мани бегай- клъцна си го ей тъй,- забравил що е рекъл и дирил...
                        Е, аз имам 17 позиции на БФБ и само и единствено допълвам Той обича да има една или две и да ги сменя. Не е за мен тая схема. За 2021 само от дивидент паднаха 12к, което си е хилядарка на месец - кой ти я дава?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение

                          Аз си стискам. То и да продам кво да я правя тая шума, на отрицателна лихва в баМката ли

                          Не схващаш Уумора;- Груйча обича да се подпира на стойностната патерица "за децата" и не се сеща как си отряза клона на който така удобно си бе седнал! Да бе хвърлил 20-30% от плодовете на пазара и ката годин да си бере фамилията му, а той мани бегай- клъцна си го ей тъй,- забравил що е рекъл и дирил...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                            А цените на горивата как им идват?
                            Знаеш, че го товарят на крайния потребител. Винаги така става. Гледам и паркинга пред блока - тази сутрин има поне 2 пъти повече коли, които не са тръгнали никъде, защото учим с децата от вкъщи.
                            Last edited by Yolo; 28.10.2021, 11:05.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение
                              Всеки частичен или пълен локдаун идва дюшеш за куриерите.

                              Change my mind.
                              А цените на горивата как им идват?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                                Тарикат-адвокат Грую си приключи Вечното Дело;- имал си път неизвървян...
                                Аз си стискам. То и да продам кво да я правя тая шума, на отрицателна лихва в баМката ли

                                Коментар

                                Working...
                                X